Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ czesc i czolem zaraz ide popatrzec co tez nam Ciastek wyslal za foto :) Izunia a co ja moglam wyslac? robotke reczna ;):D pozniej wysle Wam linka do picasy to i bedzie mozna zobaczyc co do Ciastka leci ;) Wczoraj wpakowalam spajka do auta i pojechalismy na wybieg, pobiegal z 10 min i pozniej ledwo chodzil, mialam wrazenie, ze zaraz sie przewroci :( Jutro idziemy do kontroli do weta, po tym zastrzyku to mam wrazenie, ze tylko przez pierwszy tydzien bylo lepiej teraz jest tak samo jak przed :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dziwne ze lekarze nic nie moga zrobic dla spajka to juz tak dlugo trwaaa .. no Izunia no to do dziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w słoneczną niedzielę :) Izunia Ciastek 🌼 lecznicze zioło na czoło ja piździu ! dobrze że nie oko ! co do bluzki to hmmmmmm może nie na tę okazję ? jak pisałam w mailu - ja bym widziała ten zestaw ożywiony takim fasonem bluzeczki jak obie z maila ale żółtą (też pasuje do szarego) albo jasnymi odcieniami zieleni (też pasują do szarego) albo fioletową jeszcze kilka odcieni można by dopasować do szarości ale znów na moje oko nie pasują do Ciebie to już nie będę mieszać Euforka ❤️ żeby Spajek wkońcu wyzdrowiał biedna psinka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa pomarańczowy też pasuje do szarego (i do Ciebie Ciastek) ale nie w paski - załóż coś gładkiego bo na szarym już są prążki Izunia trzymam kciuki za udany spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham niemachanym spacer bardzo udany:D Izzy wytarzała się w czym tylko sie dało :O wróciła cała w liściach i błocie Alma spuszczona ze smyczy najpierw zrobiła wielkie koło a potem.....w długą,\"zabierając\" ze sobą 2 szczeniaki kolezanki....miałyśmy przymusowy szybki bieg dla zdrowia :P resztę spaceru Alma spedziła na rozciąganej kilkumetrowej smyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka a już myślałam,że napiszesz,ze Spajk biegał jak szczeniaczek...... żeby wreszcie wyzdrowiał❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jezdem ;) Pestka miala moja gnide na noc, bo sie lasencje zmowily i gledzily juz od piatku. no ale nic, balam sie zeby mala nie wyla w nocy, ale ciocia Pestka jest THE BEST i nawet za mna nie tesknila :) Ciastek, kochanie pomaranczowy to baaaaardzo odwazny kolor, i jesli moge swoje 5 groszy wrzucic, to jak juz baaaardzo chcesz to bym to tylko z czarnym kombinowala (spodnie, kiecka) i gladko, zadnych paskow, kwiatkow czy takich tam. na wystawach to wszystko slicznie wyglada. w realu jednak nie zawsze. grunt zebys sie dobrze czula. odradzam ci obcisle ciuchy. no i Pestka mnie zjebala ze ja chodze w WORKACH!!! wezcie se wyobrazcie! noz kurwa pierdolne jej w ten czorny leb! noz schudlam i jeszcze pracuje nad figura to gdzie bede zmieniac garderobe???? znowu beda \"worki\" po kilku miechach. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam Mindy, tzn ze kamizelka jest ocislaaaa????? my ze spaceru wrocilismy, mala pizze wsuwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczku, ja jestem za regula, im mniej tym lepiej, a juz na pewno jak chcesz zalozyc bizuterie na szyje i uszy. wole prostote niz zeby \"przedobrzyc\", ta szara (srebrna) koszulka jest super, a ubierajac kamizelke zabierasz jej duzo uroku. cyknij fotke tylko w bluzeczce, moze z jakim paskiem na bioderkach, zeby podkreslic talie to ci powiem;). bedzie 100razy lepiej wygladac niz z kamizelka. twoj stroj bedzie lekki i zwiewny. zreszta i tak szybko bedzie ci za cieplo w kamizelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj zakonczylam diete kopenhaska iiiiiiiiiiiii 5kg mniej mam, fakt ze az tak ostro nie trzymalam sie zasad, np wzgledem picia 2l wody dziennie :p a od jutra chyba zaczne diete od pudelka bo mi na @ poslala, tak jeszcze z 6kg by mi sie przydalo ;-) dzis troche pofolgowalam sobie (ale nie duzo) a na wieczor mam winko,cos mi sie od zycia nalezy nie, a nie te jajca i salata -co ja krolik :p:D w piatek kupilismy barwniki do malowania chacjendy, mala zachciala fiolet,na jednej scianie,u nas na jednej bedzie pomarancz, a reszta zoltawe,oczywiscie wszystko w bardziej jasnych barwach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jutro gofry zrobic dla dzieciakow, bede miec swoja mende i mlodszego o rok chlopca znajomej ;-),ale nici nie mam proszku do pieczenia i cukru waniliowego lipaaaaaaaaaa no hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek dla malza🌻 na sliwe -dobrze ze oko nie bylo ! Euforka trzymam kciuki za Spajka❤️ Mindy hihi to masz juz nianie jakby co;) Ciastek gratuluje zgubienia 5 kg-brawo ! Przez te wolne to niemam czasu nawet z Wami pogderac aa fotki wysle w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo hugo slij te foty, z checia oblukamy ;-) posadzilam wczoraj kwiatki w skrzynkach za oknem naszym, jakie pikne :p mam nadzieje ze nie padna szybko u mnie okna pootwierane,cieplo jak nic,wiosna idzie panie sierzancie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja muszę swoje truskawki wystawić na balkon,bo zimowały na klatce schodowej Ciastek gratuluję!!!! 5kg mniej to dużo!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loo my obejrzelismy underworld 3 czesci hihihii jo wiecie co no Mindi miala na sobie spodnie i koszule chyba po straszym wiekszym bracie no ... no koszmar .. pewnie ze jak w workuuu .. w koszule by wlazy 2 Mindy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wszystkie 3 części jakiś czas temu zaliczyłam :) to miałaś rację,że obtańcowałaś Mindy!! po co się odchudzała skoro chodzi w za dużych ciuchach i figurki nie widać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo .. i jeszcze sie glupio pyta dla kogo ma sie stroic hehehe ..; dla siebie dla siebie Mendooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziolo dla spajka ❤️ zobaczymy co dzis wet powie Ciastek 5kg mniej! super! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobilam porzadki w szafie z ciuchami jeden wor do pck drugi na allegro :) sie wczoraj napracowalam z tym wystawianiem aukcji masakra :o a i tak robilam to \"na szybko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka a moze Spajk ma problemy reumatologiczne...ja tam sie nie znam ..ile on ma juz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) dziś przyjeżdża do mnie koleżanka z 2 afganami więc będą 4 Taliby w jednym domu jak do tej pory rekordem było 5!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×