Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja też świąt coś nie czuję,dobrze że wyjeżdżam do rodzinki,a tam już wszystko będzie gotowe :) ja ostatnio czuję się \"zapsiona\" ;) dziś Alma poszła \"na warsztat\" , a potem jeszcze Izzy załapała się na trymowanie szyi jaki ja mam teraz luz w domu!!!!! tylko 2 Taliby zostały,bo koleżanka pojechała do domu ze swoimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...za sałatę nie podziękowałam! dziękuję👄 Hugolina foty super!!!! też tak chcę!!! (tylko z kim psy zostawię hmmmmmm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie hugo,super foty,krajobrazy i w ogole niech tylko uslysze jeszcze marudzenie od Ciebie na temat kg,odchudzania itp, wiesz z checia sie z Toba zamienie na figure hehehehe,tylko nie wiem czy Ty bys chciala :D:D:D laska nebeska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka mowi ze nikt za nia nie teskni to i pisac nie ma co hahahahhaha .. zartuje .. Martoszka czzuje chyba swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ja dzis mialam przygode :D juz nigdy nie zostawie auta na wlaczonych swiatlach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh powiem tylko tyle, ze przygoda okazala sie kosztowna :) no ale coz... ma sie to szczescie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no jazda jak nic! nie mowilam ale od poniedzialku zaczelam jezdzic do pracy autem.. sama :) no i dzis po robocie ide do auta naciskam na pilota a tu dupa nie dziala :D Balam sie otworzyc kluczykiem bo mysle sobie, ze jeszcze zacznie mi wyc alarm i nie bedzie chcial przestac wiec wracam do roboty i ide po kumpla Ten patrzy, mysli .. mowi, ze bateria padla w pilocie. No to idziemy do sklepu, kupujemy, wymieniamy i dalej nic :D Okazalo sie, ze zostawilam na pozycyjnych i akumulator padl :D:D:D ale to jeszcze nie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonie po tatowego przyjezdza z kabelkami, podlacza i co? zostawia kluczyki w stacyjce, drzwi sie zatrzaskuja a zapasowe w domu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pojechal do domu po kluczyki wrocil udalo sie odpalic auto dodam, ze pracuje w centrum miasta wiec i zaparkowalam w takim miejscu, ze sie ruch uliczny delikatnie przyblokowal a to godziny szczytu byly :) akumulator okazal sie padniety na maxa ze starosci ledwo dychal chyba uszkodzony byl :( i jak odpalil tak tylko dojechal do domu i koniec wiec musialam kupic nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz powiem dobranoc 🖐️ umowilam sie dzis jeszcze na piwko z kumpela :) wiec zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah to ci historia no tak myslalam .. zdarza sie hihi ... niezle niezle .. milego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko jak tam fotki pozbierane???? Ciastek nie pij tyleee Martoszka wracaaajjjjj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka ubiju ciebia normalnie :p Kraj o0o, GaG / 7:07 Suwalki: szaleniec zatrzymany Wczoraj w samo południe pod zarzutem niszczenia mienia oraz czynnej napaści na funkcjonariuszy została zatrzymana 33-letnia Joanna Niewiarowska. Kobieta aktulnie znajduje się na obserwacji psychiatrycznej. Świadkowie relacjonują, że zatrzymana wybiegła z klatki w centrum miasta krzycząc \"uratuje\", \"pozabijam\" oraz \"atakujmy\". Następnie korzystając z wyrwanego kosza na śmieci zaczęła atakować przejeżdżające przez ulicę samochody - Nie dało się jej obezwładnić, wpadła w jakiś amok, dopiero policjanci zdołali ją zatrzymać używając paralizatora - mówi jeden z poszkodowanych kierowców. Jednak zanim zjawiła się policja Joanna zdołała już mocno uszkodzić 14 aut. Zatrzymana została przewieziona na przesłuchanie, na którym utrzymywała, że nie zrobiła nic złego, że próbowała pomóc ludziom atakując nadciągające zjawy. Dziwiła się, że policjanci zamiast pomóc aresztowali ją. Kobiecie grożą 3 lata pozbawienia wolności oraz solidna grzywna. malo co zawalu nie dostalam, patrze Suwalki,szaleniec i ja buahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiatla dzis wylaczylam ale mysle czy reczny zaciagnelam :P bosheeee jakie ja mam schizy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hahaha euforka daj na luzzz bo niedlugo zostawisz wycieraczki wlaczone hehe bueehehehe ciastek .. no jo :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no widzisz jak to jest sobie wrecam glupie rzeczy a pozniej siedze i mysle ;):D:D:D u mnie dzis znowu sloneczko :) jeszcze tylko jutro i wolne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) ja dziś będę mieć dzień w biegu mam 2 psy do wykąpania muszę zdobyć jajka przepórki i barwniki,baranka z marcepana i jakąś grzechotkę \"od zajączka\" poza tym za chwilkę jadę do Malty po bluzkę (najfajniejsze,że już ją nawet przymierzałam,ale stwierdziłam że nie jest mi niezbędna,w domu okazało się,że mam pasującą spódniczkę i pasek do niej :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka za stronkę Ciastek ja nie wiedziałam,że ty taka groźna kobieta :D Euforka bo jak się kupuje używany samochód to z miejsca wymienia się dwie rzeczy:pasek klinowy i akumulator!!! wiadomo,że do sprzedawanego samochodu pcha się najgorszy posiadany akumulator (sami tak robiliśmy) no ale jak masz teraz nowy to już podobnych przygód nie powinnaś mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do fryzjera chciałabym skoczyć tylko nie wiem czy zdążę,bo jutro już wyjazd na święta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka Euforka no ładna przygoda - a ręczny wyskocz i sprawdź :D chyba że nie stoi na wzniesieniu to nie odjedzie ;) a co do świateł i wycieraczek itp to nasz samochód piska jak się nie wyłączy a otworzy drzwi po zgaszeniu silnika i wyciągnięciu kluczyka dobry przypominacz ;) Ciastek hahaha prrrrrr szalona ! ;):D Izunia nie zapomnij w tym biegu złapać oddechu :) bluzkę to ja sobie \"wymyśliłam\" taką że nigdzie nie ma ,nawet podobnej - tyle dobrze że całkiem pustej szafy nie mam to zawsze się coś znajdzie ;) a do fryzjera idę dziś - niezdecydowana jak zwykle ale mam nadzieję że wrócę z lepszym samopoczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×