Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wkurzam się jeszcze dodatkowo bo święta już prawie są , zakupy w polu , nawet nie wiem co mam robić bo z T też nie ma czasu usiąść i pogadać co i jak konkretnie chciałam sobie pojechać do centrum może jakąś bluzkę na poprawę humoru kupić ( w sumie to T jeszcze nie wie jaki mam humor z powodu moich włosów) tylko nie wiem kiedy - T ma zawieźć znajomych do dentysty, nie wiadomo o której ją przyjmą (z bólem więc nie ma wizyty zabukowanej wcześniej i jeszcze nie była w tej przychodni) szkoda tylko że ja kurde umiałam wsiąść w autobus a mam dalej od nich i po znieczuleniu i wyrywaniu jak mnie bolało pół głowy trafić do domu ,albo załatwić wizytę też autobusem z dwójką dzieci "pod pachą" nie jestem aż taka świnia i też chętnie pomagam jeśli mogę ale w tym wypadku jestem zła 😡 jutro T jeszcze do pracy idzie więc do kościoła z koszyczkiem i 2 dzieci też będę musiała sobie jakoś poradzić (jedzie się autobusem jakieś15 minut) i czas zaś ucieknie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry , nie musicie nawet odpowiadać i czytać ale chociaż tak musiałam trochę z ciśnienia zrzucić wystarczy że coś jednego zepsuje humor a potem już leci - byle drobiazg doprowadza mnie do białej gorączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity nie przemuj sie hihi .. jam mam ryzego irokeza na odrostach hiih istny pomarancz ... hahah no ii chhhuuujjj nooo juz 3 farby nalozylam .. jak cos dam jeszcze to mi wlosy wypadna w chuj hihi no coz musze tak lazic hahahhahha mi to jz nic nie pomoze :P a moze kup jakis sredni blond i pasemka zrob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pestka wyobrażam sobie co masz na głowie kiedyś jak rozjaśniałam to w ciągu 3 dni nałożyłam rozjaśniacz na włosy 3 razy plus do tego na koniec blond platynowy żeby się pozbyć żółtego odcienia , i tak potem dopiero po 2 kolejnych farbowaniach (już w odpowiednich odstępach ;) ) miałam jakiś normalny kolor że mi moje cienkie pióra wtedy nie wypadły to cud :D ja już właśnie mam pasemka teraz z drugiej strony to nie wiem kto by mi zrobił - na starego bym się darła że robi coś nie tak (bo nie ma wprawy , pomaga mi tylko odrosty robić jak z tyłu już nie widzę) koleżanki też nie są aż tak godne zaufania żeby się oddać w ich ręce :P jakoś przecierpię ale musiałam sobie gdzieś pomarudzić bo komu jak nie Wam ? ;) nikt mnie tak nie zrozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze cie rozumiemy hihi tymbardziej w tej sytuacji JA ale daj no fote zobaczymy czy az tak ttraagiceniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh czytasz w myślach ? właśnie chciałam napisać że zrobię sobie w końcu fotę i pokażę tęczę :D miałam nie robić i nie pokazywać skoro sama nie jestem zadowolniona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka Eternity moze kup odbarwiacz-wiem ze cos takiego jest bo juz tez kiedys na sobie wyprobowalam hihi mialam tez kiedys pomaranczowe wlosy a nawet zielone:Pbo bylam nakrytym basenie i mi sie od wody pofarbowaly:P Zakupow na swieta tez jeszcze nie zrobilam-tyle ze chata posprzatana Mam 25 stopni:D posiedzialam troszku na slonku:Dpranie sie suszy wieczorem znow bede z zelazkiem biegala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi moze i czytam :D dawaaaajjjjj mi moj M malowal na bialo .. mowilam daleko od odrostow .. no ale wiecie jak to z facetami ... walil gdzie popadnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam ryjek niewyjściowy bo po domowemu a nie na wystawę ;) Hugolina te odbarwiacze to nic innego jak rozjaśniacz- próbowałam , na koleżance też , nie ściąga farby tak jakby się chciało i oczekiwało po nazwie dekoloryzator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te odbarwiacze dobre jak się chce rozjaśnić o kilka małych tonów ale z ciemnego brązu jak miałam albo Pestka z czarnego to właśnie i tak trzeba przejść przez wypłowiałego rudzielca i kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie jest tak zle ja nei wiem co ty od nich chceszzzzzzzz ... :P moze calkiem nie po twojemu ale mozesz smialo wyjsc na miasto beueheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie po mojemu z kolorem jakoś dam radę ale nastawiłam się że mi odświeży te kłaki ,nada fajny kształt cięciem a tu kuźwa zostało praktycznie to co było (czyli zarośnięcie po ostatniej krótkiej fryzurce) z tym że z tyłu mam kosmyki jak od linijki równiutko albo jak od garnka 😭 a gdzie jakieś postrzępienie? wrrrrrrrrrrrrrrr głupia krowa 😡 najgorzej że dopiero w domu jak sobie po swojemu po myciu układałam to się przyjrzałam dokładnie tylko w sumie na miejscu jakbym jej powiedziała że ma poprawić to nie wiadomo co by mi zostało - tak że lepiej już niech będzie jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak je ze jak sie po swojemu lozy o sie widzi niedociagniecie i albo si podoba albo jest do dooopyyy .. no i u ciebie jest to drugie hahahhaha .. no le juz nie wpieniaj sie albo idz do innego albo znos .. ja zawsze zachodze z wydrukowana fota jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba trafić na kogoś kto mnie zrozumie co chcę mieć na głowie może wreszcie trafię a z fotą też tu biegałam jak ścinałam na krótko teraz ciężej znaleźć fotę bo chciałam tylko poprawić żeby miało ręce i nogi to mam ,nogę i to na dodatek krzywą :P kurczę , nic mi się nie chce robić przez ten humor :o olewka totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja jestem...ale troche szaleje w kuchni najpierw koncowe sprzatanie i dekoracja oczywiscie domu ozdobami no a teraz zostalo mi tylko pozmywac po tym balaganie hihi aaa musze sie pochwalic ze pierwszy raz w zyciu zrobilam prawdziwy sernik oczywiscie wczesniej na zimno tez ale za namowa domownikow zrobilam normalny oczywiscie dopiero sie piecze wiec nie wiadomo czy nie wujdzie z zakalcem....ale na to juz teraz nic nie poradze oczywiscie karpatka tez juz zastyga w lodowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek ja tez lubie jakjest w domu kolorowo...po remoncie prosze o foty scian dziewczyny nie wygladacie naprawde strasznie z tymi wlosami ale wiem jak to wkurza jak jest nie tak jak sie chcialo :O ja 23go ide do fryzjera...mam zamiar na kategoryczna zmiane we fryzurze nie powiem jaka moze was ...a takze meza zaskocze nawet mu nie powiedzialam kiedy ide...mam nadzieje ze tym razem zauwazy ze cos zrobilam z wlosami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka Tobie juz tez odp na @ uuf jak goraco nadal jest 25 a wczesniej mialam 27:D widze ze mnie dzis slonko chwycilo:D Martoszka przez Ciebie to mam jezyk po szyje:Puwielbiam karpatke i wieki juz nie jadlam a serniczka tez bym zjadla hihi Mowilam juz Eternity ze w be to specjalnie tak scinaja wlosy hihi pozniej na zel ukladaja i chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo hihi stronka sie trafila:D poprasowalam i wreszcie moge usiasc Ciastek ja tez chce foty jak juz wszystko gotowe bedzie:) Chyba burza u mnie bedzie bo duchota straszna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierdolicie z tymi wlosami swoimi jak poparzone ,tyle powiem :p pokoj nasz pomalowany,posprzatane,zakupy zrobione i nawet obiad zjedzony,teraz dopiero co usiadlam bo kupilismy antyramy i w jednej okazalo sie ze nie ma tego bialego papiera na tyl tylko jakies kolorowe bajzle,musialam kombinowac ale dalam brazowe tlo ;-) i jest git, zolty wyszedl prawie jak bialy (jest lekka poswiata zoltego) a pomarancz wyszedl lososiowy jasny ale w sumie jest bardzo fajnie swiezo i nic nie zmniejsza mi optycznie pokoju jutro idzie na ruszt malej apartament, dzis kupila sobie naklejki na sciane i wzielismy rolete wewnetrzna do jej pokoju taka ze specjalnego materialu co sie myje ,ot i wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka rzuc chociaz jakies okruszki tego sernika , mniam ja jutro polece do sklepu polskiego ,moooooze jeszcze jakies ciasto bedzie bo w niedziele mamy miec gosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziele sie sernikiem ale kawalkami a nie okruszkami mam zamiar tyl;ko 1 kawalek sprobowac czy wyszedl taki jaki powiniej wyjsc bo potem bede iala wyzuty sumienia ze sie nawpieprzalam ale jak to wyjdzie na swieta to nie wiem hihi [kawał sernika][kawał sernika][kawał sernika][kawał sernika] [kawał sernika][kawał sernika][kawał sernika][kawał sernika] [kawał sernika][kawał sernika][kawał sernika][kawał sernika] [kawał sernika][kawał sernika][kawał sernika][kawał sernika]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra moje drogie panie, doczytam jak wroce, a teraz ide sie pakowac bo jutro o 7.00 wyjazd. dlatego zycze wam spokojnych, radosnych i zdrowych swiat, smacznego jajeczka, bogatego zajaczka 👄 i do poniedzialku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no ja tez powiem, ze przesadzacie troszke :) Eternity no masz balejaz na glowie jak nic, a czy pasuje do Ciebie to nie widac bo pokazalas tylko kolorek a Pestka u Ciebie tez nie jest zle choc zdaje sobie sprawe, ze na zywo moze wygladac to inaczej i choc inni moga tego nie widziec to jak my wiemy, ze cos mamy z glowa nietak to sie zle czujemy Pamietacie jak poszlam sobie zrobic te pasemka latem przed wyjazdem? noz tragedia, w sloncu mialam spalona miedz na glowie .. jesli w ogole takie cos istnieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalyscie marley i ja? o matko jak sie poryczalam szok jeszcze po filmie mnie trzymalo przez pol godziny :O zlapalam dola, mega dola bo moj spajk tez taki zwariowany a teraz jak chory to nie ma na nic sily :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×