Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ laski ktora mnie poratuje i ma moze nr tel do pudelka naszego ,kuzwa wywalilam maila od niej z nr telefonu, helpppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka jak stary po imprezce ? zadowolniony ? ;) Ciastek nie poratuję bo ni mom - ale szukaj w koszu , jak nie wywaliłaś zbyt dawno i jak kosz się nie opróżnia przy wylogowaniu to może znajdziesz leje u mnie 😭 dlatego tak ciężko mi się wstawało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kuzwa ni mom w koszu blaszka no, a Iza ma byc w poniedzialek w Bxl ;-),moze wpadnie na pomysl do mnie sama dryndnie wiecie co zrobilam ,kurwa wziac i w leb pierdyknac tylko chcialam Wam zrobic fote tortu Zuzy bo odebralismy, nie dosc ze nie zrobilam bo baterie padly to jak zamykalam pudelko jedna strona mi w bok tortu wlazla nosz kuzwa mac ,nie glebko ale widac troszke ,trudno juz teraz nie bede tykac tego, ja zawsze cos spierdole 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie był za długo i trza było marudzić ? :P Mindy 😘 uszy do góry , po deszczu , po burzy zawsze wychodzi słońce :) jak masz ochotę wyrzucić z siebie to wal na gg albo maila - służę wirtualnym ramieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja bym poleciała do cukierni że to oni spsuli jak pakowali ;) nie no , żarcik ale racja , już lepiej nie ruszaj :P może się jeszcze Pudełko pokaże na topiku to sobie przeczyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie piękne słońce i ciepełko Ciastek trzymam kciuki,aby i u was była jutro taka pogoda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ale to przyjemna robota,rodzinka przyjeżdża.uroczystość Zuzy a tortem się nie przejmuj....tak go ustaw,aby jak najmniej było widać ta rysę i po krzyku ;) zresztą to dzień Zuzy i ona najważniejsza,a nie tort!! :P telefonu do Pudełka ni mam..... Pestka M tylko 2 godzinki na imprezie był? to ty się dłużej martwiłaś niż ona balował :D Mindy mam nadzieję,że to tylko jakiś niegroźny dół z tym nastrojem? trzymam kciuki,aby wszystko się dobrze ułożyło i dobry nastrój powrócił 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski, zostalo mi zrobic jedna salatke i wykapac sie, no i obiad jak goscie dojada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) PestkaMartoszka na wyzdrowienie🌻 Ciastek a to dla corkiz okazji jej dzisiejszego swieta:) 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻 Ja swoje tabletki odstawilam:Podkad je bralam to chodzilam jak nacpana:Ociagle mi sie w glowie krecilo i mialam ciemno przed oczami:Ogardlo mam zawalone ze sliny polknac nie moge Mam dosc juz ponad tydzien mnie trzyma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dla dzisiejszej świętującej dziewczynki najlepsze życzenia 🌼🌼😘🌼🌼🌼😘🌼🌼🌼😘🌼🌼 🌼🌼😘🌼🌼🌼😘🌼🌼🌼😘🌼🌼 🌼🌼😘🌼🌼🌼😘🌼🌼🌼😘🌼🌼 🌼🌼😘🌼🌼🌼😘🌼🌼🌼😘🌼🌼 mam nadzieję że pogoda Wam sprzyja :) dla rannego ptaszka ;) lecznicze zioło widzę też potrzebne - nie dajcie się dziewczyny wirusom i bakcylom ! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo a bierzesz coś innego ? może spróbuj pół dawki tego co przepisane , tak całkiem bez leków chyba nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim słoneczne :) Ciastek dla córy z okazji jej dzisiejszego święta!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 mam nadzieję,że pogodę macie tak p[iękną jak dzisiejsza uroczystość!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka zielone dla ciebie Hugolina lecznicze!!🌻🌻🌻 a może to aleria jakaś i dlatego masz katar i gardło zawalone od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia wlasnie te leki ktore odstawilam byly przeciwko alergii ! Dal mi je chyba zapobiegawczo ale je zle znosilam i wyladowaly w smieciach:P na gardlo zaserwuje sobie dzis loda:D Niewiem jak w Bxl ale u mnie jest 18 stopni i slonko swieci:) wiec mam nadzieje ze u Ciastka rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×