Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hugo wciagnal Cie film hehehe, bedzie chyba III cz z tego co czytalam bo II juz kreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to na @ bylo ode mnie hihi jak wpiszesz swojego maila i zagrasz w ruletke dostaniesz darmowa obrubke zdjec Film wciaga ale ksiazka bardziej hihi jak bede w pl to sobie kupie bo na kompie to oczy bola a film to przycyciaga najbardziej Edzio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo Hugo heeheh µµja tez se kupie w papierze :D noi pelne dvd bo film poskracany jest z lekka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hihi interesi hihi a co tu dzisiaj tylko machaja hé? Dzis jade ostatni raz do szkoly-dowiem sie czy zdalam:P hahaha a potem idziemy na piwo-wezme aparat i porobie zdjecia to Wam wysle hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pestka, kiedys byla akcja w tv,goscie zalozyli strone internetowa wlasnie z nowymi rzeczami i po atrakcyjnych cenach,ludzie kupowali wysylali kase i towaru nie dostawali ja bym byla ostrozna odnosnie nowych ,niesprawdzonych portali aukcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku:D wrocilam hihi Zdalam:D:D:D bylam najlepsza w klasie hihi 90/100 hihi idu spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka dzieki😘 hihi najlepsze ze sie nic nie uczylam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jaka ty kumata :D u nas teraz testy beda liczone z tymi polrocznymi wiec mi zostaje napisac chociaz na 20% hahahahaa i bedzie 100 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pstka hehe i kto tu jest uczony;) hihi Spac mi sie chce :P hihi Wczoraj moja nauczycielka z pierwszego roku nas odwiedzila:Duwielbiam ja :D nie to co ta z tego roku:Pa i przyszla sie przywitac nauczycielka z 3 roku-spokojna babka heheh smiali sie ze mnie ze ja zagadam hahahah Wrzuce potem fotki to Wam wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hugo gratulacje,Ty to pewnie smigasz po nl jak perszing :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek😘 no wlasnie z wymowa spolglosek mam problem te ich EE czy krotkie E itd moze za pare lat bedzie mi szlo lepiej hehehe Ociepla sie u nas:) teraz dlugi weekend bedzie i ma byc ladna pogoda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pestka masz sałatę :) Hugolina no to wakacje rozpoczęte!!! I gratulacje,kujonie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadniecie co zaraz bede jadlaaaa flaaaczzkkiiii .. turas zaopatrzyl sie w tyle polskich produktow ze juz polski sklep nie potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze u turasa pewnie drogo co u nas te turasy czy hindusy to niezle kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam paprykarz i mielonke , musztarde , chrzan , kapuste kiszona , ogorkiiiii , flaczki , zupy niebo w gebie tylko wedliny brak jeszcze :D i chleba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka puszka duza paprykarzu szczecinskiego 1,25 to jak 6 plasterkow wedliny tu w sklepie ahahhahah wianiary te w proszku pomysl na cos tam .. po 45 centow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×