Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia🖐️ no nie strasz ! Moj kot ma obroze ale te kleszcze i tak lapie:P Mam niespodziewanych gosci z pl -szkoda ze nie uprzedzili to bym im liste zakupoww zrobila hihi U mnie tez raz slonko raz chmury-ciekawe czy Pestka ma lepsza pogode nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina nie straszę.....kleszcze są groźne nie tylko dla ludzi!! Jak masz gości to wesoło jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrałam moje sucze na Sołacz i jak kończyliśmy spacer to już zaczynało kropić u mnie jakieś imprezy na dzień dziecka są,psice siedzą na balkonie i słuchaja różnych piosenek :D nawet są przejażdżki bryczką po osiedlu!! bo fruwające balony to norma,ZAWSZE komuś uciekna na wolność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem pogoda superr .. doskwarzylam sie znoowwwww hahhha znow bede cierpiala , wszyscy sie popalili , byl wiaterak zdradliwy hehehehhhhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ okropnosci wole nie czytac u mnie tak sobie, z przewaga deszczu i nawet burza byla ogladalam prognoze ma byc brzydko i to nie tylko do piatku ale do niedzieli 😠 kleszczy sie boje, tzn boje sie wlasnie o te straszne choroby bo tego jest mnostwo!!! Spajk mial jakas szczepionke, pamietam, ze jak go szczepilam to wet mowila cos o kleszczach ale wtedy to ja nawet nie myslalam, ze on mi az tak zachoruje. Izunia a co to za krople? jaka nazwa? musialabym cos kupic tylko nie wiem czy teraz jak Spajk bierze leki to moze dostac cos na kleszcze. Jutro jade do weta to sie podpytam. No i boje sie wyciagac kleszcza, bo boje sie, ze nie wyciagne calego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleglam.. ;) Pestka link nie dziala, nawet jak sie go skopiuje moze i lepiej ;) ide dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos ciekawy wystaeczy skopjowac tytul w linku dobanoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis u nasdni bielska tobylam na festynie,gral zespol \"Bracia\" Cugowscy jak ktos nie jarzy aaa dzis dzien dzieckajuz wiec wszystkim dzieciom naj najlepsiejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
occzywiscie ledwo spalam wszystko bnoli , pieczeeeee ,a ni to na plecach a ni na boku spac buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kropelek przeciw kleszczom ja używam Sabunol,kupuję opakowanie 6 ml i mam na dwie dziewczyny (1 ml na 10 kg masy psa) bardzo dobry jest frontline,jest bodajże w wersji dla psów i kotów weci znają nazwy tych preparatów zakrapia się nimi skórę na karku i przy ogonie i środek przenika w ciągu 24 godzin do organizmu psa,ta powłoka łojow co jest pod włosami rozprowadza go na całego psa,dlatego min 24 przed i po zakrapianiu pies nie może być kąpany (zmywany mu wtedy tą powłokę i środek nie zadziała) ja zawsze czekam 2 dni,dla pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciw kleszczom jest jeszcze Fiprex,wszystkie preparaty mają podobne działanie,różnią się ceną najbardziej rozreklamowany jest Frontline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ nie nagralam i nie nacykalam bo padal deszcz i bylam tylko troche,wiesz jak z dziecmi i parasolami a ludzi tysiace :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogole to dzis zaspalismy w zegarku wyczerpaly sie chyba baterie maz mial do pracy na 7 a wstalismy 7:20 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka Izunia dzieki za linka:) u mnie upal :D w domu sauna a ja zaraz ide na ogrod hihi Pestka 🌻na oklady Euforka daj znac co u weta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ludziska 👄 komu tam 🌻🌻🌻 i komu tam :D:D:D:D:D potrzeba bo ja sie pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale upal u mnie 30 stopni jest hihi Eternity juz odp na @ :) Pestka super juz sie doczekac nie moge hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity,a ja nie mam zadnego maila 😤 wrocilismy z greckiej impry,boshe ile ludu,usmazyc sie mozna z natloku tlumu i slonca,masakra,oczywiscie foty na NK,jak ktos chce luknac hehehehe :p lece na tatara ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×