Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dzieki za salate😘pojadlam bigosu hihi U mnie slonko i cieplo:D ale burza i do mnie dojdzie Znalazlam z kumpela fajny sklep z ciuchami:D wrocilam z 2 bluzeczkami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ja ?? za 20-7 a co?? hihihi u mnie tak sobie pogoda .. a wam nie mowilam :D pamietacie ZOMBI?? nazbierala w kolo siebie przedszkole itp... kiedys .. i strasznego wodza grala .. i wiecie co?? ludzie wykruszac sie zaczeli i zglaszac do ......................... nas :D role sie odwrocily od wielmoznej pani .. i juz wiem co napierdolila na nas , ze na poczatku kazdy na nas wilkiem patrzyl .. pizda zaczaruje ja normalnie beueubeeehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pestka trza na nia urok puscic...wiesz ze ja potrafie hihi a kolezanka to taka Paula z klasy,raczej nie znasz moj W uczyl sie z jej matka,powiedzial ze matka tak samo pojebana hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka bo tak wczesnie juz na kafe jestes:) ja jeszcze spie o tej porze hihi A to pizda z tej zombi:O dobrze ze sie ludzie przejechali na niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaje o 6:20 :O pestka ma dwoje dzieci wiec zeby Gabi zaprowadzic musi malego jeszzce wybrac hihi ja to samo zreszta,ale u mnie juz sami sie ubieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo z 2 trza sie lekko pogrzebac , nakarmic , umyc , ubrac i samamu dojc do siebie przy kawie :D joooo >Martoszka rzucaj hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pestka widzisz! oliwa sprawiedliwa na wiechrz zawsze wyplywa ;) dawno o zombi nie bylo :) Izunia oby szybko Izzy minelo! Hugo to teraz wskakuj w te 2 bluzeczki i foty cykaj ;) a Eternity czym taka zajeta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to Cie pociesze bo u mnie tez kropi i tylko ino sie nie pomyl z tym rzucaniem uroku co by na kogos innego nie padlo ;) na mnie chyba ktos rzucil jakis urok wszystko ale to WSZYSTKO pod gorke :( same zle rzeczy mi sie dzieja i nawet nie wiem jak ja jeszcze daje rade niedlugo to mnie w psychiatryku beda musieli zamknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa wlasnie moja corka wrocila ze szkoly musze sie pochwalic ze za referat dostalam 5 hihi i na koniec roku z historii corka tez 5 ma wystawione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to gratulacje dla Was🌻 Euforka co nas nie zabije to nas wzmocni !!!!! Teraz musi juz byc tylko z gorki😘 Wysylam Wam slonko bo u mnie grzejehihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka to cie pociesze ze u mnie ez wszystko pod gorke .. i to nawet bardzo :O ale coz .. zyje sie dalej .. moze minie. no martoszka widzisz :D jo zombi sie wreszcie podknela , nie przypuszczala ze ktos moze miec inny tok myslenia niz ona :D chciala pozadzic ie udalo jej sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to ja dzis do szkolyyy ahajajaajjaaa nic nie ezzajrzalam do kniggiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i nie chce sie chwalic ale jak narazie to przewyzszaja mezczyzni bueheheheh :D w tych co sie tak na zombi poznali :D jak ktos ciekaw na NK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zawsze z facetami trzymalam:D mniej dupe obrabiaja i sa bezposredni hihi pewnie dlatego jak sie na zombi przejechali to Wam o tym powiedzieli:D a moze to zaluga tych imprez z pracy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity zajęta boście się wszystkie zmówiły i prawie na raz macie urodziny i rocznice :P do tego jeszcze urodziny mojej Mamy no i Dzień Ojca i dwa zamówienia uffffff ale jakoś dam radę ;):D teraz doczytuję po troszę .. dla piesiów Waszych ❤️ biedactwa Euforka , Pestka ❤️ będzie z górki :) oby jak najszybciej bez psychiatryka się obejdzie ;) co do zombi - oliwa sprawiedliwa :P napierdoliła głupot to teraz się przeciw niej odwraca :P Martoszka gratuluję 5 :D a koleżanka się też kiedyś przejedzie - trafi na większą francę od siebie :P Hugo pokaaaaa bluzki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity Ja wlasnie dzis robilam rezerwacje bo nie dlugo moja cora ma impreze urodzinowa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo spirrdddalaj , co kogo to obchodzi?? kazdy pisze gdzie chce i pod jakim nickiem chce .. malo ci?? idz zapierdziel baranka w sciane a nam juz tu nie sciemniaj bo nas to malo obchodzi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie na Hugoline to nie wyglada haaaha moze pomaranczo sama sie ujawij co?? a nie podpieerrdddalaszz konfidentko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze nie pizda ktora swedzi jak cie swedzi to zaraz podrapiemy ci jakims parabolcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pani moderator powie nam kto znow chce namacic??? zawsze bylo pilnowane i sprzatane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe,pestka niezle :D:D normalnie oplulam ekran z tego parabolca i konfidentki :phehehe komus sie juz znudzilo,musi pomieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sensie że co ? Hugo normalnie powinnam Cię z topiku wyrzucić :P ;) takie sranie w banie - fakty ci się pomarańczo zgadzają ? a nie masz swojego życia do spędzania zamiast dopasowywania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ale żal haha mi to sie nawet tego topiku pomaranczko nie chce czytac i tam zagladac o co wogole chodzi ale ty widze sie nami trochu interesi nie?milo.....milo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity zielone ale pochwalisz się efektami tego \"zapracowanie\" ? ;) odnośnie ogange - bez komentarza,bo i tak szkoda słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×