Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

heheh dzieki dziewczyny 👄 stawiam szampana |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cistek to wznoszę toast! sto lat!! Hugolina u mnie to czasem \"jaszczomby\" lataja i wtedy to dopiero jest \"cicho\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to ja tez STO LAT ! Wlasnie tak cicho lataja ze mi nawet muzyke zagluszaja:P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na torta i szampana :D jeszcze 20min pracy i zbieram sie do domu :classic_cool: heh wiecie, ze gosc ktory byl moja zmora przez ostatnie 2 dni .. w sumie to w zeszly piatek tez zalazl mi za skore dzis przepraszal telefonicznie (Oczywiscie ja z nim nie gadalam bo powiedzialam, ze z debilem wiecej nie bede dyskutowac) ale rozmowe slyszalam bo kumpel z nim gadal przez zestaw glosnomowiacy. Dupek powiedzial, ze w piatek przyjdzie do mnie z kwiatami.. lepiej zeby nie przychodzil bo te kwiaty moze sobie w dupe wsadzic przeprosin i tak nie przyjme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ja dalam po prasowaniu uffff,tylko co z tego jak znow pranie sie nazbieralo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciastek i odemnie przyjmij najserdeczniejsze zyczenia aleco ja slysze jakie ty dzis prasowanie robisz dzis ktos inny powinien ci poprasowac nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Ciastek jakie tam cuda! ;) swietuj dzis kochana ja wlasnie ide poimprezowac troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie spie od 4 rano bo mnie tak kichy bola:O do tego jeszcze pada i szaro za oknem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak bo dawno nie jadlam a juz wczoraj bylo mi nie dobrze-mam przymusowa diete:Pbo nic jesc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka i dla Hugo tez ;) na pewno nie zaszkodzi Hugo a moze za tluste byly? u mnie pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie Jarmark Dominikański jest,mam w planach wyskoczyć i połazić po straganach mam nadzieję,że nie będzie padać,bo ciśnienie ciśnie w dół..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka i dzieki za zielone dla mnie😘 na bank za tluste byly hihi bo przeciez fryty zawsze tluste sa ! teraz tak szybko ich nie zjem:P bo od 4 rano zwijam sie z bolu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) urodzin dziś nie ma ale za to jest rocznica ślubu ;) Pudełko - dla Ciebie i Męża jak najlepsze życzenia ! co ja się będę rozpisywać - sami wiecie czego Wam najbardziej potrzeba i tego właśnie Wam życzę ! ❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaniedbuję Was ostatnio ale nie mam czasu 😭 czasem zdążę na jakiegoś maila odpisać i zaraz coś ale chyba dziś ostatni taki dzień na wysokich obrotach - mam nadzieję bo sama nie nadążam postaram się zajrzeć wieczorem :) buziaczki 😘 😘 😘 dla Was i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×