Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam...myjuz po procesji i po obiedzie u mamy nooo urodzin nie ma jest rocznica wiec wszystkiego naj naj pudelko dla was :) u nas dzis upalnie,bylam w sukience z odkrytymi plecami i sie z lekka zjaralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pudelko wszystkiego dobrego dla Ciebie i malzonka ;-),w zdrowiu,szczesciu,pomyslnosci zyjcie nam sto lat hehehe ;-) 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak krakalyscie ostatnio ze wszystkie @ macie, to i ja dolaczam o jeden dzien wczesniej :p paskudztwo sie przywleklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie skonczyla 2 dni temu :P wlasnie byla nauczycielka :D Dawid od lutego idzie dop szkoly hahha ... ale jaja , ciekawe co to bedzie jak on jeszcze w pampersiaku lazi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka trza sie sprezyc i moze sie nauczy....jeszcze sporo czasu aaa moj maz tez sie nawraca....znowu zycil palenie...od kilku dni,ciekawo na jak dlugo...mowi ze postara sie na stale(postara sie haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa tylko ze on ucieka z nocnika jak perszing .... w ogole nie chce siadac nawet nir mowiac o sikaniu do niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jak cieplo jest puszczaj go bez pampersa,moze wtedy bedzie ci siadal na nocnik,bo chyba do szkoly musisz juz puscic bez pampersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj R byl dzis na pogrzebie ,wrocil po 15h dopiero bo jeszcze stype zaliczyl, mowil ze za mocno pogrzeb nie roznil sie od polskich pogrzebow,tyle ze trumna w kosciele stoi nie przy oltarzu a jakby przy osobach bioracch udzial w uroczystosci ,rodzina i znajomi wokol trumny i kazdy zegna sie ze zmarlym,a na cmentarzu po ksiedzu odchodza od grobu a juz ci z zakladu pogrzebowego umieszczaja sami trumne w gobie czy w grobowcu, nie ma swiec tez, ale placz,kwiaty wience jak u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ,ze tak sie rozpisalam moze kogos to urazilo,ze ja tak o pogrzebach,ale R opowiadal jak bylo wiec...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce tak cieplo !!!! cos mnie telepie:Opierwszy raz dzis zjadlam-zobacze czy bede zdychac! Ciastk mi tam nie przeszkadza-wlasnie sie dowiedzialam ze taki koles glucho-niemy ktorego znam wczoraj umarl -ech zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie ze WHO oglosilo wysoki stopien zagrozenia grypa swinska, juz przenosi sie z czlowieka na czlowieka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o swinskiej grypie nie slyszalam Pestka moze daj mu pierw ten nocnik do zabawy-niech sie z nim zaprzyjazni:) oj bedzie mama plakac jak pojdzie do przedszkola !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudelko wszystkiego najlepszego dla Was ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a u mnie sie dzis palilo tzn nie u mnie ale we wsypie na dole tyle ze tym kominem wszystko do gory szlo smierdzialo i smierdzi masakrycznie a ile dymu, szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tu to jest taka jakby klasa przedszkolna,wlasnie dla takich maluchow,a potem I kl przedszkola itd, a ze pewnie miesci sie to w budynku szkoly jak czesto tu,to sie mowi ze do szkoly idzie ;-) zawalilo mnie gardlo no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) dołączam do klubu \"małp\" dziś mnie ta niespodzianka spotkała,a wieczorem gości mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko ja z opóżnieniem,ale życzę wszystkiego NAJ na okoliczność rocznicy,żyjcie długo i kochajcie się!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w BE nie nei ma żłobka,przedszkola,szkoły tylko od razu to się szkoła nazywa? a tornister też będzie musiał mieć?......na pampersy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka,aby się ta prognoza sprawdziła!! ja jak to zobaczyłam to już opalanie i grilla na wsi zaplanowałam....obym odwoływać nie musiała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia[czesc[ i w be od razu to sie szkola nazywa-a plecaczek to taki malutki trzeba miec-bo wszystko jest w szkole ,szczegolnie dla maluchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zlobki sa ale dla dzieciaczkow do 2 lat, a powyzej przedszkola, ale sa zazwyczaj klasy przedszkolne w szkolach, no i tak sie mowi ze idzie do szkoly :p,z tym ze jak sika w pampersa dziecko to nie przyjma ,tak przynajmniej w Bxl zapowiada sie cieply week-end :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie za cieplo,alei nie zmarzlam niestety u mnie weekendu nima wiec i dzis i jutro raczej do pracki u mnie wlasnie @ w najgorszym momencie...wiec wszyscy z drogi hihi aaa ja tez za godzinke bede miala gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×