Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Euforka pan z kwiatami się pojawił ? ;):D tym dymem pewnie jeszcze trochę pośmierdzi :o Pestka do lutego dacie radę i odstawicie pampersy :) jedyna wskazówka to nie na siłę - tata niech pomoże ;) ja cudownej recepty nie mam bo trochę też miałam przebojów zwłaszcza ze starszą bo już niby wołała a potem zaś w majtki i co to ja jeszcze chciałam ? zapomniałam ... :P więc się wykupię ziołem i świeżą sałatą ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 tak dla wszystkich i na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z newsów ;) - się rozszalałam z kieckami :P kupiłam sobie jeszcze jedną i zrobiłam wreszcie ramiączka do jednej co już od kilku ładnych miesięcy na półce leżała i mocy urzędowej nabierała :D tylko niech pogoda będzie ! 😭 papiór co mi do pracy potrzebny był już w drodze - to znaczy , jeszcze będę musiała go wypełnić i odesłać i czekać aż przyślą mi ten właściwy i chyba nic więcej nowego u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wez Eternity nawet nic juz mi nie mow bo ta kurwa za przeproszeniem byla dzis i znowu pierdolil te same bzdury gosciu ma najebane w lbie sorry za wyrazenie ale ja juz nerwowo nie wytrzymuje 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duren, idiota, psychol!!!!!!!!!!!!!!!!! nie potrafie sobie poradzic z tym wariatem zreszta nie tylko ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosl mi tak cisnienie, ze szok 😡 nawet sobie nie wyobrazacie skonczy sie na tym, ze jak przyjdzie kolejny raz to wyrzuce go na zbity pysk on na serio chyba jest wariatem w dowodzie przeciez nie widac, ze ktos ma zolte papiery a jeszcze nikt nie wymyslil biura osob jebnietych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis u weta wiecie, spajkowi jakby lepiej po tych lekach:) ale nie chce zapeszac.. dzis przepisali dawki na kolejny tydzien no i znowu skasowali niezle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka oby ta prognoza sie sprawdzila bo u mnie dzis czasem slonce czasem deszcz zdazylam dzis zmoknac 2 razy chce slonca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka pewnie znasz juz jakis sposob na te pampersy, moja siostra wlasnie niedawno odstawila corce pieluchy z dnia na dzien. Nie zakladala ich wcale a ta jak sie posikala to w majtki Szybko sie nauczyla, 3 dni i krzyczala, ze chce siku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra spadam nie bede marudzic .. ale jest zla 😠 ych chyba tez mam @kumulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki Euforka że wywołałam temat ale sobie wykrzyczałaś ;) może jeszcze poczarujemy i palantunio mega-rozwolnienia dostanie ? ;):D cieszę się że ze Spajkiem lepiej :) i gratulacje dla siostrzenicy ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale z muzą trafiłaś ! chodzi to za mną od kilku dni :D a pomarudzić jak chcesz jeszcze to marudź - kto tak wysłucha jak my ? ;) czasem choć trochę ulży jak się chociaż w ten sposób wyrzuci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja se podpierdole str buhhahaah euforka ale fajnie poczytac jak bluzgasz hehehehe:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........nie mowilam ;-) super ze dla Spajka lepiej, wiesz no skosili,ale teraz zdrowie Spajka wazniejsze wiadomo jak to jest,oby pomoglo :p a nie pisalam Wam, moj R sie pstaral i na urodziny mi prezent sprawil (znaczy sama sobie wybralam bo przymierzyc musialam) 2 kpl bielizny, jeden byl taki zajebisty ale na moje doje za maly 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zajebisty koncert na tvp1 Opole 2009,super,aktorzy spiewaja polskie piosenki.....z checia bym na taki poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej kolezanki corka , polka ma teraz 2 i pol roku i chodzi na pol dnia , zeby sie przyzwyczaic , no i chodzi jeszcze w pampersie :D nie wyganiaja ... od wrzesnie pojdzie juz na caly dzien no i ta takie przedszkole jest w budynku szkoly . i dzieci maja male plecaczki :) pampersy tez sie daje na wszelki wypadek - wypadku ehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literowki - sorry :) a Dawid oj ciezkoo .. on wrzeszczy , wiszczy , kopie ten nocnik i za chiny nie chce usiasc .. bieda oj bieda . ale pierwsza kupka juz w nocniku byla dzis hahahhahah :D musieli wszyscy w kolo siedziec i owic , spiewac , zagadywac i oj ... nerwosol by sie przydal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to teraz trzeba sie w tym prezencie ladnie dla malza zaprezentowac ! Slucham muzy od Euforki-pierwszy raz hihi bo ja z pl piosenkami juz na bakier jestem Euforka wlacz olewke na goscia ! a tu na uspokojenie🌻trzymam kciuki za Spajka❤️ Eternity to ja czekam na gotke nowej kiecy ! Pestka wrocilas do zywych?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek eeeeeee noooooo nie pogodasz jak stary bieliznę kupił ;) tylko pamiętaj że trzeba \"ochrzcić\" coby się nie rozlazła ;):P Pestka to spoko że można puścić w pieluszce :) no ale i tak kombinujcie - zawsze to wygodniej jak załatwi się \"po dorosłemu\" i gratulacje pierwszej kupki :D Euforka na gościa laleczkę voodoo i zaraz mu się \"polepszy\" ;) Hugo zastanowię się :P może będzie fota ;) poprasowałam sobie z deczka - jutro będzie z bańki może teraz lampkę winka wciągnę ;) pod toast (dziś też były urodziny ale nie topikowe - mojej Mamy) rano jutro mnie nic nie goni do wczesnego wstawania więc pośpię ile fabryka dała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po seansie filmowym jak ktos nie ogladal \"Zapłata\" to szczerze polecam bo zajebisty ciesze sie ze spajkowi lepiej aby wydobrzal na stale a dla ciebie pestka wysle nerwosol OK? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×