Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nio fajna :) pochwal się później jak na Tobie leży :) Martoszka co tam puszczać - będziem trzymać do piątku ! będę miała usprawiedliwienie dlaczego nic nie robię :P;) zaraz fotnę kwietka :) u mnie leje , zaraz robię sobie kolejną kawę nie zasnęłam z powrotem chyba tylko dlatego że miałam co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ogladam wlasnie film, z typu tych Boliłudzkich hehehe :p \"Czasem slonce,czasem deszcz\" powiem Wam ze calkiem fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wypowiadam bo w sumie nie obejrzałam jeszcze porządnie nic z Bollywood a topik Pestka ciekawy , ciekawy :D najlepszy ze wszystkich bo nasz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka no ja wlasnie rycze tez teraz hehehe, II cz tego filmu ogladam i slipia juz mam zapuchniete ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ladnie mialam wkleic piosenke a skopjowalam nasz link ahahhahahhaa ciasteek no tak myslalam ze bedziesz wyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja tam nie wierze w zadne zabobony ani czary nie ale poczytajcie co zaraz wam napisze wiec tak:stoje se z corka w pewnej kolejce i stoi przed nami babia z wnuczkiem ok.8 lat....grubiutki on jest i mowi coraz babci ze jest glodny wreszcie se gdzies odszedl a corka mowi ze ma w kieszeni zaczeta paczke orzeczkow....doslownie garsc i pyta czy ja chce pochrupac,wzielam i je jem podszedl ten grubasek stanal naprzeciwko mnie i patrzy na mnie z taka nienawiscia jakby chcial mnie zabic mysle no kurde ja jem orzeszki a on jest glodny ale coz nie dosc ze jem je z reki to jeszcze zostalo mi z 5 wiecie co normalnie nie dojadlam tych orzeszkow bo raptownie tak zaczal mnie bolec brzuch ze myslalam ze sie zwroce mowie corce ze nie wytrzymam cos sie ze mna dzieje poszlam do samochodu i sie polozylam bo mi slabo bylo niestety nie dostalam w tej kolejce do konca bo musialam jechac do domu....wiecie do WC hihi a corka mowi mamo ten chlopak chyba cie zauroczyl tak na ciebie patrzyl jak wsowasz orzeszki jeszzce troche mnie boli brzuch....szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka moze po prostu przypadek heheheh, albo maly grubasek jest wiedzminem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja teoria jest taka ze dala o sobie znac ta glukoza co z rana wypilam moze z pol litra hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha Martoszka no jebne hahahahha .. no widzisz glodny byl haha a yu jadlas i chcial cie zabic hahahha .. jo ja juz po egzaminie ustnym .. nie no myslalam ze padne :D weszlam i miwie ze nic nie umiem , ze niech se odpusci pytanie nie hahaha a on cos tam gada i spytal o szkielet , prawko i pogode .. a potem gapi sie i gapi i wreszcie mowi... czy ty mialas kolczyk w brwi? masz blizny , to po kolczyku??? no myslalam ze padne , sie kurwa doszukuje w mojej pryszczatej mordzie czegos ahhahahahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zanim weszlam to siedzialy 3 osoby i pisaly koncowke egzaminu , no i pyta mnie czy bede odpoowiadac przy nich?? czy maja wyjsc .. hahaa ja w zartach ze maja wyjsc i juz buehheehheh ten tak spojrzal i juz chcial ich wypraszac , ja mowie zartuuuuuuje hahaha ale sie usmialam z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha pestka to odpowiadzialas na jakies pytanie uistne? czy dalej walalas glupa ze nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pare odpowiedzialam , ale oczywiscie mnie poprawial , kolejnosc wyrazow w zdaniu przestawaialam hahahhaha , nie no taka polewka byla ze hej .. i mowie na koniec ze fotki chceeeee , a on ze nie mial czasu , ze przeprasza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka jesli gadalas z nim w tym jezyku w ktorym mialas egzamin to bez zbednych pytan powinien ci zaliczyc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hehehe czyli byl egzamin bezstresowy hihi oj cos sie on za bardzo w Twoja buzke wpatruje:Dzdasz na bank-masz juz wakacje:D Martoszka hihi i sie nie podzielilas;) ja mysle ze to tez przez ta glukoze albo chlopczyk jakiegos czara na Ciebie rzucil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ładnie ! Pestka ma chody u nauczyciela i zaliczy egzamin za ładne oczy ;) Martoszka bo pić trza umić ! nawet glukozę ! :D nie zazdroszczę bólu brzucha ale się uśmiałam Ciastek nie rycz goopia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestkahehe widzisz czasem wyszczykany ryj;) sie tez przyda:D Wiecie ze u mnie dopiero szarowka sie robi za oknem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity wszystkiego, milego, slodkiego, pozytywnego i najlepszego z okazji imienin. Duzo zdrowia, radosci, milosci, usmiechu i natchnienia! 👄 ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️ ❤️ [ kwiat] 🌻 👄 [ kwiat] 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkiego dobrego eternity 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek]❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek]❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek]❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek]❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek]❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek]❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiatek]❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×