Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam🖐️ bylam dzis po te wyniki i powiem ze nie sa za dobre ale i nie sa tragiczne,napisze zaraz na @ wam co wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet zebym chciala myc okna a i tak mi sie nie chce to i takl nie mam szns bo ciagle lejee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) co tu za nieszczęścia były??? nie dołować się!!! jutro będzie lepiej!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczęście wszyscy zdrowi,ale za to afgany przyjaciółki dały czadu u mnie :O efekt - dywan ciągle schnie na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żebym nie wiem ile czytała o myciu okien to chęci napewno sobie nie narobię na to! nie cierpię myć okien!!!! poza tym wczoraj musiałam odreagować wyjazd koleżanki i do tego potrzebne mi były 2 butelki wina (od razu piszę,że sama tego wina nie piłam!!) dziś nic mi się nie chce........a za parę dni następni goście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) Moje okna pomyte ale jeszcze mnie prasowanie czeka:O Dzieci dojechaly cale na miejsce-ale dzisiaj czeka ich jeszcze wyprawa na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj taki zarcik:)tylko no to udanej zabawy u mnie leje i ma tak byc do jutra:O posiedze wiec przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym,że mam zdjęcie jak Alma zajda \"krasnala\" dowiedziałam się po zrzuceniu zdjęć na kompa.......bo w założeniu to była sesja,aby zrobic zdjęcie portretowe do adresówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam chmury :D i deszcz 😠 a pogoda na najblizsze 16 dni przepowiada to samo :o ech 💤 robic mi sie nie che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korzystam z przerwy miedzy zamęczaniem się słonce swieci, wiatr wieje, moje plecy mowia zebym polozyla sie spac ja je smaruje smarem dla starszych ludzi (ketonal) i plywam dalej:D w koncu kiedys sie trzeba tego nauczyc:D:D:D pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) podobno ktoś tęsknił ;) tylko jak to tak ? bez streszczenia dla mnie ?! :P się zbuntuję i przeczytam tylko dwie ostatnie strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×