Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wlasciwie to nie wiem czy od zebow czy nie , mial goraczke 2 dni temu tez .. Gabi tez miala wczoraj , jej zeby nie ida :D wiec chyba jakas wirusowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dla dzieci🌻 Moja wrocila cala i zdrowa:) a to najwazniejsze:) Padnieta jest hihi wic szybko dzis zasnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) stronkowa i ziele za kciuki hihi 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 a przy okazji kciuków - moje mnie bolą :P 😭 tak na szybko i krótko - było spoko :classic_cool: Pestka lecznicze ziółko dla dzieci 🌼🌼 czekam na wyniki ! ale na pewno rewelacyjne :) Martoszka trzymam kciuki za kolejne wyniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lalki :p ja dopiero co wrocilam z polskiej szkoly z zakonczenia roku,mala nawet swiadectwo z Polski dostala :-) gorac niesamowity,kuzwa nie mam kiedy taczki zaladowac normalnie,brak czasu,ale jeszcze tydzien i laba 2 tyg, a coooooooo:p eternity super z robota,zawsze wiecej wacikow bedziesz mogla kupic ;-) Martoszka oby byly pozytywne wyniki,tzn zeby nie bylo to o czym pisalas,a jesli tak, to moim zdaniem powinnas ograniczyc te cwiczenia i swoje odchudzanie!! ale lekarz wie lepiej,trzymam kciukasy pestka jak tam Gabi,jak wyniki?Moja zakonczenie roku ma w poniedzialek wtedy sie dowiem koncowego rezultatu, ale...............przyniosla testy co mieli z franca i matmy,franc nie poszedl jej rewelacyjnie , matma o niebo lepiej,takze na pewno jej srednia spadnie 😠 ale zobaczymy pudeleczko nasze dupaska moczy w wodzie,komu dobrze :p euforka jak tam u lekarza?zgubilam juz watek to dzis mialas isc czy jutro:p a Izunia masz :p hehehe a ide se pizdne pifffko bo mi sie pic chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼mialo byc hehehe aaaaaaaa mam pytanko,co kupic dla chlopa na imieniny???? mam zamiar kupic cos co kiedys moj R dostal od pestki i jej M :D:D:D ;-) ale do tego cos jeszcze [nie miec pomysla]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo wlasnie mmmm Ty jako boy mi podpowiesz, hmmm zainteresowania muzyka,dobry film akcji,ciuch i kosmetyki woli oryginalne ;-) ,taki maly pedancik troche ale bez przesady, w sumie tez rozrywkowy chlop :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak Was nie ma , to: _____________,✬.*`,✳.*`,✬. _________,✬.*`,✳.*`,✬.__$ ______,✬.*`,✳.*`,✬._____$ ___,✬.*`,✳.*`,✬.________$ __,✬.*`,✳.*`,✬._________$ _,✬.*`,✳.*`,✬.__________$ ,✬.*`,✳.*`,✬.___________$ ✬.*`,✳.*`,✬._______ __ ╱╲ __ ✬.*`,✳.*`,✬._______ ╲* •.•* ╱ ✬.*`,✳.*`,✬._______ ╱ .•*•. ╲ ✬.*`,✳.*`,✬._______ ¯¯ ╲╱ ¯¯ ✬.*`,✳.*`,✬. ,✬.*`,✳.*`,✬. SPOKOJNEGO _,✬.*`,✳.*`,✬. WIECZORU*, __,✬.*`,✳.*`,✬. MIŁYCH ____,✬.*`,✳.*`,✬. SNÓW:)♥ ______,✬.*`,✳.*`,✬. _________,✬.*`,✳.*`,✬.BUZIAKI :) ____________,✬.*`,✳.*`,✬. ________________,✬.*`,✳.*`,✬.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Martoszka czy Ty dzis masz rocznice? Wszystkiego najlepszego dla Was🌻🌻🌻🌻 no i daj znac jak juz bedziesz wiedziala cos wiecej Trzymajta, trzymajta te kciukasy ;) jutro o 9:20 mam wizyte no i dobrze, bo dziad boli mnie od 2 dni prawie caly czas :o reszta siedzi cicho bylam dzis ze spajkiem na przyjazdzce przez te cholerna pogode nerwa mam, juz nawet nie chodzi o to, ze pada ale przez te zmiany deszcz/slonce nie wiem czy to tak na spajka dziala czy moze raczej nie ma to w ogole wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najlepiej jak pisalem bokserki takie obcisle i niech Ci sie wieczorem w nich pokaże :D:D kosmetyki jak maly pedant to chyba raczej sam woli kupowac w sumie to tylko imieniny wiec pamiec sie liczy i drobny prezencik wystarczy moze koszulka jakas w croopie fajną ostatnio widzialem a bokserrki w atlanticu albo nie gadam bo w sumie to sie nie znam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa nooomam rocznice :) ale moj W przyjechal z pracy [padniety i bez kolacji odrazu legnal do lozka wszystkie miesnie go bola,zoladekimawysoka goraczke pyta czy w zwiazku z rocznica dosypalam mu cjanku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jooooo jezdem :D bylam w szkole , punktow nie duzo ale co tam przeszlam :D Kris rzucil haslo czy idziemy do baru hahahaa , zebrali sie wsie ze szkoly i popierdzielili na piwo ale jaja byly hihihihh , zdjecia mam , wysle jutro , bo dzis nie dam rady juz :D niestety Kris chyba nie bedzie nas uczyl NL w nastepnym roku umawiamy sie na prywatrne lekcje hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiedziałam ! coś mi po głowie chodziło że data jakaś konkrenta dziś i miałam wrażenie że coś przegapiłam i teraz mnie olśniło ! no jasne że dziś \"Martoszkowie\" ;) obchodzą rocznicę ! waszego czasu jeszcze przez 10 minut ale zawsze :D wszystkiego najlepszego Martoszka ! szczęścia i miłości i czego sobie jeszcze zażyczycie ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek przysiądź na chwilę czasami ;) a jeszcze się zastanowię czy wydam na waciki ;) Pestka czekam na foto :) i gratuluję przejścia do następnej klasy ! :D Euforka jak nie dam rady trzymać to przynajmniej myślami będę z Tobą ;) i dla Spajka ❤️ aaaaa na imieniny nie mam pomysła też bo w sumie nikt z rodzinki czy znajomych specjalnie nie wyprawiał imprezki z tej okazji a tym bardziej że ja nigdy nie mam pomysłu na żadną okazję :P a tak w ogóle to ja nie wiem co Twój R dostał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka i trzymam dalej kciuki ! Martoszka wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻 Eternity przydalby sie masaz heheh Ciastek ja mocna w wymyslaniu prezentow nie jestem i tez niewiem co on od Pestkowej dostal hihi Martoszka dla meza🌻 Pestka gratuluje !!!! super ze juz masz rok za soba-czekam na fotki:) Ide jutro na foute party:D te z be pewnie widzialy reklamy w tv jade do hasselt i trzeba sie przebrac hihi potem wkleje stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam wam foty :D jedna mnie rozbraja powinna nosic tytul \" jak ja mowie macie mnie kuwa sluchac\" hahahaha i sluchaja hihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ moj malzonek chory grypa lub przeziebienie :( ale musial jechac do pracy straszny dzis u nas upal,normalnie prawie 30 w cieniu a w pracy nie mialam czym oddychac,dobrze ze mam wiatrak i wentylaotr pestka foty super fifi odp.na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dziekuje za kciuki ❤️ a teraz zdam relacje nie cierpie lekarzy :o poszlam na kase i co? normalnie porazka kobieta popatrzyla na pieprzyki ktore bola, stwierdzila \"nic sie nie dzieje\" i to wszystko powiedziala, ze z jednego wyrasta wlosek i moze podrazniac ale generalnie moze boli mnie gdzie indziej a WYDAJE mi sie, ze to pieprzyki :) w kilku miejsach wyskoczylo mi cos takie dziwne powiedziala, ze to wlokniaki http://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82%C3%B3kniak (na szyi mi wyskoczyly) i od razu dodala \"my sie tym nie zajmujemy, trzeba isc prywatnie\" wiec same widzicie jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×