Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ale do dobrej jakosci skory sie nie przykleisz chyba, a Twoja kanapa wyglada na wypasina ;-),cos pierdolisz ciotka ja sie przekimalam ufff,dzis stary urzad pelni w kuchni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zalane:O znajomi byli w kotlinie w ten weekend caly czas czekam na jakas wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydaly by sie nam takei emo ty * =:-| – punk * 8-), B-) – okularnik * -C8-}+ – moher * 8:o) – Myszka Miki * ]:-> – Szatan * :### – Bin Laden * c(:-) – w czapce z pomponem * (:) – cyborg * >>:-1 – łobuz * 7-( – emo * :-)} – poseł Samoobrony * (:)= – trupek * ~:) – małe dziecko * B-( – złodziej * :B - Bober * ~;P - loczek z językiem * ]=8) – krowa. * @-\'-,- – róża. * ( o )( o ), (.)(.), ( O )( O ) – biust, cycki, piersi. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* ]=8) – krowa. * @-\'-,- – róża. * ( o )( o ), (.)(.), ( O )( O ) – biust, cycki, piersi. * * ]=8) – krowa. * @-'-,- – róża. * ( o )( o ), (.)(.), ( O )( O ) – biust, cycki, piersi. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie niecenzuralne było to obcięli :P na południu rzeczywiście strasznie :( nawet sam deszcz uciążliwy- z niego tworzą się rzeki na chodnikach i ulicach ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek kogo bedziesz lala? :P:D u nas cieplo ale strasznie willgotno moja alergia sie nasilila oczy swedza, ze mam ochote je wydrapac o podniebieniu i nosie to juz nawet nie bede mowic i do tego kaszel mam :o dawno juz tak nie mialam nie wiem co lepsze: co chwile kichac czy kaszlec a na dodatek tego zlego jeszcze mi sie skonczyly tabletki i dopiero za godzine bede mogla wyjsc je kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforkai 🌻 na uczulenie❤️ duchota u mniie straszna ! tak ma byc do czwartku i potem sie troche ochlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie a wczoraj jak dzwonilem to albo nikt nie odbieral lub wyl tel:O mam tylko nadzieje, ze wszyscy cali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis ide na mini wywiadowke :D zobaczymy co tam mi facio powie :D mmmm nie straszz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM bedzie dobrze❤️ a ja niemam wywiadowki hihi Slonce mam choc i chmurki tez sa Ja dzis jade po swoj dyplom hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wrocilam uffff,cala mokra jestem kuzwa goracoooooooooooo gwiazda ma 84%, w nastepnej klasie bedzie u pana,wysoki i mlody ;-),ogolnie wrazenie dobre sprawial,byla jeszcze pani (inna nauczycielka)ale jakas taka nadasana,dobrze ze do Pana trafila bo tak chcialam jeden chlopczyk nie zdal,ale on prawdopodobniej do jakiejs specjalnej szkoly pojdzie ,a srednia klasy 83,3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×