Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ bosje rozplywam sie dzis,kiedy konieccccccc ;-) no to mam juz wakacje :D:D,bede sie byczyc hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie duchota straszliwa,gorąco i do tego co chwilkę burze....po prostu cudna pogoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niecierrrrrrrrpiiiiiiieeeee teeejjj calej grandy ptaszkow sasiada , czy one musza tak juz od 5 rano swistac ,gwizdac , cwierkac, skowytac i piac????????????? kkiedys wystrzele w choooj no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka,moze wolalabys,jakby ci ktos mlotem pneumatycznym walil hehehe,ja juz wole ptaszki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nooo , oni od 6 rano cos juz buduja , stukaja tez, a te ptaszki wrrrrrr on ma pawie i one niemilosiernie wyja , dzwieki wydaja takie jakby kto kota zabijal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka U mnie juz jest 30 stopni wczoraj bylo 35 hihi W srode bylam nad morzem i sie spieklam ale moj najgorzej hahah Jutro znow jade-trzeba korzystac z pogody:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) Pestka nie zazdroszczę sąsiedztwa pawi.....drą się głośno i niemiło :O mój osobisty ptaszek to jest ręcznikiem na noc nakrywany,też już pokazała co potrafi ;) mmm to co lata wieczorami to chrabąszcze....moja jedna psica je zamecza jak tylko gdzieś znajdzie,młoda jest i to dla niej takie samobieżne zabawki,które.....szybko się psują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) nie lubie powrotów z urlopu roboty po dziurki w nosie i jeszcze pranie i prasowanie dochodzi i jeszcze gotowac im trzeba:P kurde, ja mam dzieci i rysunków od cholery:P ale z boba juz wyroslismy:P lalka rysuje mange a młody gwiezdne wojny:P chrabąszczy też nie lubię aaaaa co do kosiary moim sąsiadom (takim co mam do nich 200 m) następny sąsiad kosił co sobotę trawę od 8 rano więc nasz kumpel raz się zawziął i wstał 6.30 o od 7 zaczął kosić swoją pan sąsiad wyszedł z awanturą!! bo kto to słyszał tak w weekend o 7 rano! kolega odpowiedział a co za różnica 7 czy 8, przecież zaraz we dwóch będą to robić:D na szczęście debil zrozumiał i powiedział : ok, zrozumiałem, o ktorej można warczeć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u nas kosiara o roznych porach warczy:D ale cale szczescie jakos z sasiadami problemow niemam Jade na zakupy bo wieczorem grilla robie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm 🌻 moja geba wraca do swiata hehehe , jutro juz ja zdrapie pilingiem pamietam w PL mialam takiego sasiada ze mu muzyka o 7 wieczorem przeszkadzala , ale jak on zapieerrrdddalal traktorem o 5 rano to juz bylo ok ... ludzie sa porypani :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ nie mialam weny do pisania bo po pierwasze dreczyly mnie te badania a pop drugie malo przesiadywalam w doma :P odrazu powiem ze powtorka badan wypadla pozytywnie ale musze coraz je robic i kontrolowac skoro są wahania cukru przed drugim badaniem nawpierniczalam sie duuuuzo slodkiego hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robali i komarow tez najbardziej nie cierpie ja tam moge jakos wytrzymac powrot z urlopu,abymmiala kiedy i jak wyjechac...a tu w tym roku chyba nici :( moj sasiad kosi zazwyczaj wieczorkiem jak jest chlodniej bo z rana pracuje a w soboty z rana pewnie odsypia ...wiec da sie przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×