Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ zrobilam pranie, zaczal padac deszcz chcialam sie wyprysznicowac zabrali ciepla wode :D co za dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qróciłam z opalania....nadal upał czy ktoś ma ochotę wykąpać afgana? już tylko Izzy została,Almę wczoraj odpracowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez nad jeziorkiem bylem troszke slonce zlapalo i nic sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie to przyszła ta burza od Euforki lunęła pompa z nieba,a po pół godzinie- słońce ale przynajmniej troszkę chłodniej i kwiatki na balkonie się same podlały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie slonca juz nie bylo jak zaczelo padac tak zachmurzylo sie i koniec upalow teraz jakos zimno sie zrobilo :) ja sie przyznaje, ze nad jeziorkiem tego lata to ja jeszcze nie bylam :o ale za to auto dzis wysprzatalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spajka wykapalam 2 dni temu ale, ze takie wprawy nie mam to nie pisze sie na kapiel Izzy ;) jak sie okazuje upaly S tez nie sluza dyszy i sapie moj biedaczek ❤️ nie wiem jak to dalej bedzie Odnosze wrazenie, ze ci lekarze u ktorych teraz lecze S zlewaja troche sprawe.. mieli kontaktwac sie z tym lek z wrocka w sprawie dalszego leczenia i nic.. jeden raz tylko zadzwonili na samym poczatku a teraz nic wiecej nie robia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis widzialam brata spajka :) z tego samego miotu, spajk jest najmlodszy a ten zdaje sie byl najstarszy wyglada identycznie jak spajek Powiem Wam, ze wydaje mi sie, ze z nim tez jest cos nie tak, mial takich chod jakby chodzi na szczudlach, zwlaszcza tylne lapy no chyba, ze ja juz zapomnialam jak powinien chodzic zdrowy bokser:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy u znajomych na grillu,wrocilismy po 1 do chaty :p wiecie jak nas zalatwili w biurze gdzie mialam rezerwacje na wyjazd do PL,wczoraj moj R dzwoni zeby potwierdzic ze nic sie nie zmienilo ze jade,a tu mojej rezerwacji nie ma,odsprzedali komus bo nie dalismy zaliczki,dodam ze szef tego biura zna mojego R,przez prawie 20 lat cala rodzina jak jechala to jechala wlasnie tymi liniami ,bez zadnego uprzedzenia wzieli i sprzedali moje zarezerwowane bilety,tak sie wczoraj wkurwilam,bo wez teraz szukaj,ale znajoma mi pomogla i udalo sie zalatwic bilety tez na 12.07 z tym ze wysiadam w Bialymstoku,no ale to zawsze blizej niz Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×