Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) u mnie nadal gorąco.....w nocy zbudziła mnie burza z grzmotami,a teraz to już wszystko suche i wielka kosiara po trawnikach jeżdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm masz kawiatka 🌻 dla mnie noc też mogłaby być dłuższa :) u mnie motocykliści zazwyczaj nie stoją w korkach,na trzeciego pod same światła podjeżdżają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wrocilam z zakupow kupilam 2 tuniki jakies z krotkim...czarne,nie wiem co mi ostatnio na takie kolory i bachorkom troszku l;aszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisy sa,ale format wlasnie rmvb,a ja nie wiem jak to przerobic potem na divx chyba ze napisy oddzielnie sciagnac ,bo skoro sa do rmvb....hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) ostatnio bylam ciagle na rozjazdach dlatego nie pisalam wreczam🌻🌻🌻 i ide poczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na bierzaco:) Dea gratulacje dla Ciebie i corci❤️ Martoszka cykaj zdjecia w nowych ciuchach i wysylaj:) Ja bylam na beach party , na pokazie zwierat w Bilzen wrzuce zdjecia do kompa to Wam pare wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja obejrzalam film \"Passengers\" (Ocaleni) super,bardzo mi sie podobal,niespodziewana koncowka,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jest tez w Belgii?no niezle :) musialam zmienic wode w basenie ,juz sie nalewa -kurka ze 2-3 godzity trza zeby sie zapelnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy chyba transmisje pogrzebu ogladacie,ze tak pusto :p zaliczylam dzis drugi film :p Slumdoga powiem ze fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie,jest Was troche hehehe,nie widzialam hugo i Martoszki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czego, pogrzebu Jacksona,na zywo idzie,no przynajmniej na polskiej tv,trumna zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to juz mi sie nudzi takie bardziej wspomienia przyjaciół niz pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 🌼 ale zobaczcie nasze pokolenie pozegnalo juz Jana Pawla II i Jacksona,a kiedys z filmow ogladalo sie jak ludzie rozpaczali po Elvisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastek a Tobie shake smakowal?? :D ta przyprawa to z kamisa taka do kawy i deserow ale bez przyprawy tez dobre :D Dea gratuluje!!! ❤️ i duzo zdrowka Wam zycze :) hahaha Eternity ja zawsze powtarzam, ze jestem za wydluzeniem doby do 30h min :D z tym, ze czas pracy nie ulega zmianie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam na zakupach :P kupilam spajkowi nowe buciki :D musze mu uszyc bo za czesto je trzeba zmieniac ;) pusci mnie z torbami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ja bez przypraw zrobilam bo moje mazgajstwo nie wypiloby bo to takie trudne teraz dzieciaki hehehehe,ale ja lyklam tez :p dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny mialam zachod slonca :D foty trzasnelam Ciastek ja mleka dodaje w sumie na oko tak zeby nadalo sie do picia i cukru to tez w zaleznosci od tego jak bardzo chce mi sie slodkiego ;):D a lody nadadza sie kazde oczywiscie smaczne tez sa truskawkowe szybko zlecial ten rok.. pamietam jak dzis jak jechalas do pl na slub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co denerwuje mnie jak ludzie patrza sie na spaja jak jestesmy na spacerze widac po nim, ze jest chory bo ledwo lapkami przebiera potrzebuje co chwile odpoczynku ale wkurza mnie jak prawie kazda osoba przechodzac komentuje to (oj biedny piesek, oj ale sie meczy) juz nawet nie mowie o sasiadach ktorzy co chwile mi mowia \"ze ciezko jest sie rozstac z pieskiem\" .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×