Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a no szybko,masz racje ,mysle ze za szybko,albo ze dobrze ze tak szybko minal ;-) "Healt the world" teraz spiewaja wszyscy ta piosenke M.J.na transmisji, akurat ta lubie myslicie ze jeszcze ktos taki bedzie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka,zanim Ty widzisz ze on jest w stanie zniesc swoj bol (bo Ty swego psa znasz najlepiej),zanim jestes w stane zapewnic mu opieke i leczenie,nie zwracaj, na te patafiany co komentuja, uwagi,ludzie zawsze komentuja i beda komentowac,nawet odnosnie ludzi komentuja..a to ze ma zmasakrowana twarz..a to ze kuleje...a to ze nie ma nog,rak..a do dopiero uwagi na temat zwierzecia.....Ty sama bedziesz wiedziec kiedy Spajk bedzie czul sie bardzo zle,ale mysle ze bedzie dobrze ja sama kiedys miala zwyklego kundelka....mial gronkowca................. potem moj R dostal ode mnie dobermana.....mial raka nie jest wazne co mowia inni, Ty wiesz najlepiej i teraz podejmujesz najlepsze decyzje wiec glowa do gory ciotka ,a Spajk bedzie biegal ze bedziesz musiala go goniiiiiiiiiiiiiiiccccccccccccccc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co buahahahaha, na tvp2 idzie film ,tytul "Pestka" ja cie pierdykam pestka slawna jestes filmy o Tobie kreca :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie chyba za rok szykuje sie nam nastepne wesele,wiec trza zoladek zaciesnic,przejsc na diete i znow trza kreacji szukac hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych co maja pl tv na tvn wlasnie zaczal sie fajny filmmmmmmmmmmm,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i az mi sie lezka w oku zakrecila ..... :( Ciastek masz racje, ludzie sa straszni Ostatnio bylam u weta, obok mnie siedzialo malzenstwo kolo 45lat z labradorem dosc mlodym (mam wrazenie, ze to teraz takie bardzo modne miec labradora :o) Spajk sie polozyl i lapki mial blisko nich sciagnelam mu buciki, bylo widac jego rany na lapkach a ten gosciu mowi do zony \"ty patrz jakie rany ma\" z krzywa mina.. powstrzymalam sie z komentarzem a szkoda... jego zona miala cala twarz w plamach wiec tez moglam powiedziec \"o ludzie jakie ona ma plamy\" ciekawe jakby sie poczuli beznadziejni sa ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mam gorsze dni, zwlaszcza jak te gorsze dni ma tez spajk nie moze wejsc po schodach przewraca sie pojawiaja sie nowe rany albo opuchniete lapki wtedy zaczynam ryczec i mysle, ze juz z tego nic nie bedzie a ja go tylko mecze tymi wszystkimi lekami ale wstaje na drugi dzien i widze jak on sie cieszy, leci za mna do kuchni na sniadanie i znowu powraca nadzieja.. :( dobra, ide bo sie rozklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka glowa do gory 🌼 kurde ja od dwoch dni mam dziwne sny,nie wiem,nie moge spac od 12-4h nad ranem,chyba sama sie nakrecam,sni mi sie moja siostra ta ktora nie zyje,dawno juz mi sie nie snila,a jak sie snila to zawsze byl to zly znak..... a teraz news z dzisiejszego ranka, policja zawitala do nas do bloku na 3 pieterko :D:D:D zabrali ta kryminalistke,wyprowadzili z raczkami z tylu zakutymi w kajdaneczki, och jaka szkoda :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo ni mam polskiej TV wiec nie ogladam , w ogole malo tv ogladam :P jak co to tylko program muzyczny leci :D euforka nowlasnie glowa do gory , nie mozesz jeszcze bardziej sie dolowac , trzeba byc dobrej mysli , i olac gapiow , a niech se gadaja i sie gapia ciekawskie pierdoly ... noooo widzisz ciastek jaka ja slawna jestem?? chyba slyszalam o tym filmie kiedys , dziewczyna tam farbowala ciagle wlosy na czarno :D to cos tez jak ja hehehehe a ostatnio na tej imprezie miasteczkowej u nas heheh , podchodzi nowy "Polak" i mowi tak , czesc chyba sie jeszcze nie znamy ... a obok kolega wrzeszczy : jak to jej nie znasz?? nie znasz?? niemozlie ,internetu nie masz??? hahhahaaha a ten kolega zaslyna z gg w necie bo sie pomylil i do mnie 2 dni pisal myslal ze to gosciu z robooty heheh a pisal takie rzeczy zeeeeeeeee od tamtej pory nawet nie instaluje gg :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe pestka jeny jaka duchota u mnie,na zewnatrz deszczyk pada laski powiedzcie mi czy w PL tez teraz sa przeceny?mam zamiar kupic sobie spodnie big stara czy levisa,nie orientujecie sie jak to cenowo wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wlazlam na stronke z 200zl trza miec przynajmniej w BigStarze ;-) znajde jakiegos sponsora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja mam dziś - osiołkowi w żłoby dano postanowiłam zmienić tapicerke na sofach......wczoraj przywiozłam próbki materiału i teraz mam zgryz co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ludzie są czasem bez wyobraźni..... niektórym po prostu się wyrwie na widok chorego psa - biedny piesek,bo po prostu współczują inni robia to celowo,żebyś wiedziała jak źle o tobie myślą,bo doprowadziłaś psa do takiego stanu - ale tymi po prostu nie nalezy się przejmować na głupie komentarze wymyśl sobie odpowiedź,najlepiej taka aby pytajacego zatkało ;) wiecie w jakim stanie Alma do mnie dotarła - chuda i zabiedzona na początku też słyszałam komentarze - a dlaczego ten pies taki chudy?! odpowiadałam wtedy - wie pani,pies drogi to teraz muszę na karmie oszczędzać zadzierałam głowę i szłam dalej na głupie pytania dostaje się przecież głupie komentarze!! jak moja pierwsza afganka była po operacji i chodziła w ubraniu z bawełnianej koszulki,aby nie lizała rany i rana się nie brudziła to też były komentarze - paniusia sobie psa ubiera odpowiadałam,ze to pies swiatowy i zna się na modzie ;) nie ma co się przejmować głupimi dogryzkami,ważne jest to,ze ty wiesz najlepiej co jest dla Spajka dobre i nie pozwolisz mu zrobić krzywdy Spajk jeszcze będzie zdrowy i bedzie cieszył mordkę do tych wszystkich co teraz tak patrzą na niego z politowaniem,po burzy zawsze przychodzi słońce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już komentarze w lecznicy dla zwierząt to szczyt głupoty! przecież nikt tam nie chodzi dla przyjemności,a tylko dlatego że pies jest chory.....lub ewentualnie musi być zaszczepiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam sie przywitac🖐️:) potem poczytam Jade dzis do kina na epoke lodowcowa 3 potem napisze czy fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \"Pestka\" to film z Jandą i Krókówna,taki o trudnych wyborach życiowych i miłości......dawno temu byłam w kinie na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek wyprzedaże zaczęły się ponad tydzień temu,teraz już do 50% dochodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity przesylka dotarla w stanie nienaruszony,ale byla tak zapkaowana ze trudno sie dziwic,dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale dzis u mnie duchota wracajac do wczorajszego tematu dzis uslyszalam od sasiada, ze \"to wszystko przez to, ze spajk w mieszkaniu chowany. jakby na dworze, w budzie mieszkal to bylby zdrowy. takie psy sie nie nadaja do wiezowcow.. co innego yorki\' i duzo mozna by bylo opowiadac Wiecie co, nie zdawalam sobie z tego sprawy jak ludzie niepelnosprawni musze cierpiec przez takich padalcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jest przykro gdy ktos tak patrzy albo rzuca glupie komentarze a co dopiero osobie niepelnosprawnej ktora widzi jak patrza na nia inne osoby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boksery nie nadaja się do mieszkania na dworze,maja krótka sierść bez podszerstka,a do tego maja "krótki nos" więc zimne powietrze nie ma kiedy się ogrzać i szybko się przeziębiają nie przeżyłby jednej zimy w budzie!! a ponieważ teraz w modzie yorki i wszystkie yorkopodobne to ludzie uwazają,ze tylko takie psy nadaja się do mieszkania a yorki to terriery i wcale nie do mieszkań została ta rasa stworzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chyba kartke dla takich ludzi wywiesila nie komentowac mego psa , i tak wystarczajaco ma dosc cierpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta teraz moda na yorki,ale ona dla wiekszosci sa do ozdoby euforka nie bierz do glowy,sasiad w doopie byl i gooowno widzial tyle powiem obejrzalam dzis dwa filmy "Next" z Nicolasem Cagem-mozna obejrzec "Lazarus Project"-fajny oba to nie horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×