Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia lecicie ze stronkami ze nie nadazam czytac Film byl fajny a wiewiorki najlepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka nie przejmuj sie glupimi komentarzami-ja jeste zdania ze jak ktos na wlasnej skorze czegos nie doswiadczy to nigdy innego nie zrozumie !!! Co do wyprzedazy kolo kina jest duze centrum handlowe i kupilam dzis sobie 2 bluzki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomnialam wam napisac kilka dni temu zapisalam sie do szkoly hehe stara baba i goopia pewnie pomyslicie ale coz jak chce sie czegos wiecej i totalnie zmieniam strone zawodowa kto wie moze mi sie kiedys przyda wiec od wrzesnia ide na kosmetologie ....bede kosmetyczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dniach jak zbiore dokumenty od lekarza i porobie zdjecia bo trza 4 to powioze i podpisze umowe niestety nie jest to w moim miescie wiec musze zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem ja , ogladalam film .. o gejach hihihi .... milosny hhahahhahaa :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no to mi chodzilo po glowie juz moze od 2 lat wreszcie maz mowi nie gledz tylko idz hihi pestka a jaki tytul filma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak [pewnie bede najmlodsza w klasie :( dobrze ze wszyscy mowia ze wygladam mlodziej niz w rzeczywistosci mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi oczywiscie ta najmlodsza to mialo byc ze najstarsza :( czemu ten czas tak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz brak slow do tych ludzi! gadaja takie glupoty, ze w glowie sie nie miesci no ale jak to pestkowa stopka mowi: Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem do tego chyba cos dzis w pogodzie bo jak na zlosc spajk sobie w ogole nie radzi z chodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to super! a mi chodzi po glowie architektura wnetrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
film to Brokeback Mountain , powiem ze calkiem fajny jak na gejowaty film :D bo to o milosci bardziej byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to tez bardzo ciekawe ale ja zbytnio sie na tym nie znam wiem tylko jakie wnetrza mi sie podobaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ spac nie moge pestka aaaa ten film ,szedl kilka m-cy temu na tv polskiej,ogladalam go hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dzis odworze swoich malcow bo jada na wycieczke 1dniowa moj 7latek jest podekscytowany bo to jego pierwsza wyprawa z dziecmi bez mamy :) aaa no i ja ogladalam ten film wlasnie cos mysle ze znam ten tytul....mi sie bardzo podobal...taki inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie opchalam, stary mial skitrana puszeczke rybek w sosie pomidorowym,to mu je podprowadzilam :p,mialam smaka a co ;-),teraz bym sobie poszla pokimac po tej nieprzespanej nocce no normalnie chyba sie wyjazdem podswiadomie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ale mi przyjaciółka niespodziankę zrobiła odpalam gg a tu w wiadomościach jakis link klikam i.........wyświetla mi się portret mojej nieżyjącej afganki Fuki normalnie aż się popłakałam ze wzruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka gratuluję podjętej decyzji!! trzeba spełniać swoje marzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia a Ty za dzisiejsza Martoszka na nauke nigdy nie jest za pozno ! Masz na mnie przyklad hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Izunia 🌻 ;) ja tez chce zobaczyc portret, jesli mozna oczywiscie :) zimno mi wyskoczylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka euforka ja sie przeleczylam heviranem jesienią i odpukać nic mi nie wyskakuje od tamtej pory, może i Ty spróbuj! Martoszka wcale nie stara i głupia , tylko całkiem mądra:D i nie stara:D ja czekam na info czy sie odbędzie pewien kurs, chcę całkowicie zmienic swój zawód ale neistety przez zmianę przepisów, może się okazać że na marzeniach się skończy:P no ale na razie trzymać kciuki zeby się zaczęło:) i chyba jutro jade nad morze:D kupiłam mężowi prezent na urodziny, o parę miesięcy za wcześnie, ale póżniej się nie przyda:D będą zdjęcia to Wam pokażę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko 🖐️ nooo ja tez wlasnie po tej szkole calkowicie zmieniam zawod hihi dzieci wrocily z wycieczki zadowolone....maly mowil ze jezdzil na komiu bo byli tez w miejscu gdzie jest nauka konno...corka juz sie napalila ze chce...a niech idzie w djably nie bede jej dowozic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale jestem wkurzona dzis bylam u kosmetyczki zeby mi wydepilowala brwi i pomalowala te co zawsze do nich chodze nie wepchaly mnie juz trza by bylo sie zapisac wiec mysle se pojde do tej obok kurde baba juz dobrze po 50 trudno okreslic wieku ale nie mloda tak mi zrobila nie dosc ze mocno to na dodatek grubasno mowie ze moze zwezyc beda m,niej widoczne bo jak teraz na mnie spojrzec to nic nie widac tylko moje wieeeelkie brwi a ta mi wciska kit ze teraz takie modne...naturalne mowie OK naturalne moze i tak ale one nie wygladaja wlasnie na naturalne i mowi ze szkoda je poprawiac bo sa super,ze po 2 razach sie troszku zmyja i beda lux szoruje je w domu i szoruje i ni huhu ciagle sa czarne i wielke juz jak nawet maz je zauwazyl i pyta co ja zrobilam to juz samo mowi za siebie ja nigdy takiej chaly bym nikomu nie odwalila i nie odwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek bylam dzis u lekarza...bo mysle mam wolne to pozalatwiam pare spraw bylam wiec po zaswiadczenie ze nie ma przeszkud do podjecia nauki bo potrzebne a ta mowi ze w tym roku weszla ustawa ze nie sa potrzebne zadne zaswiadczenia ja jej mowie ze jest potrzebne bo dopiero wyslali mi papiery co trza im dostarczyc a ta mowi ze w recepcji wydadza mi wydrukowana ta ustawe,bo ona nie moze juz i tak wystawic takiego zaswiadczenia to se mysle po jakiego groma sterczalam tam godzine :O co oni wiedza to ja juz nic nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Martoszka,niezle Cie babsko urzadzilo ja nigdy henny na brwi nie robilam bo jakos nie mam potrzeby a i nie lubie,wlasnie jak rzuca sie w oczy jedynie na rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to jak bedziesz miec ustawe to moze rozjasni sie w umyslach paniom z szkoly? z samoopalaczem walczy sie z cytryna;) to moze i tak z brwiami? moze jakis rad na wizazu poszukaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×