Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hhahahahahahah Martoszka dobre hahahahha dlatego ja sobie sama robie henna hihihi , bo jak ktos mi zrobi wasy na glowie to ja dziekuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za kwiatka i sałatę 👄 nie ma to jak \"musieć\" coś załatwić,jedni mówią to,drudzy całkiem coś innego ja też jeśli już to tylko rzęsy henną może płyn do zmywania makijażu oczu pomoże,taki dwufazowy z oliwką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooowww superrr ... a na ostatniej focie jakby prosto od fryzjera wyszla :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz te obrazy? tam są moje wszystkie 3 afganki - od lewj - Fuka,Izzy i Alma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo ale wkleilam linka da Martoszki na gg hahaha i tam mi sie super otworzylo :D wiec widze no wiec Alma ma super fryz hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zabe widze PRAWDZIWA KOBIETA NIGDY NIE MA: 1. Czasu 2. Pieniędzy 3. W co się ubrać ZAWSZE MA: 1. Rację 2. Genialne dzieci 3. Męża idiotę Z NICZEGO POTRAFI ZROBIĆ: 1. Sałatkę 2. Kapelusz 3. Awanturę małżeńską TRZY OKRESY W ŻYCIU KOBIETY: 1. Pierwszy: Psuje nerwy swojemu ojcu 2. Drugi: Psuje nerwy swojemu mężowi 3. Trzeci: Psuje nerwy swojemu zięciowi TRZY ZWIERZĄTKA PRAWDZIWEJ KOBIETY: NORKI - ( w szafie ) JAGUAR - ( w garażu ) OSIOŁ - ( który na to zarobi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to tylko zastanawia jak ja pojde jutro dopracy z takimi brwiami pomysla ze stucne ;) a jak piena od tarcia to juz nie wspomne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matoszka pomysl, ze jeszcze jutro i weekend nie chce sie zalamywac ale wydaje mi sie, ze po 2 dniach dopiero zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem jak ty Martoszka wstala :D ale moj M to ledwo zipie , wstaje o 4 caly tydzien , idzie na 5 do roboty i konczy o 7-8 to lekko... wieczorem oczywiscie , chyba chca go do wakacji zajebac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak ladnie na dziendoberek :D dzis piatek moie Martszce niech kremem posmaruje tlustym :D troche odpusci .. ja tez sama jak se robie to czasem przetrzymam i wychodza czaaarneee , no ale ja mam ciemna karnacje i wlosy , a Martoszla blondynka hihi i nie za ciemna , wiec te brwi pewnie sie jeszcze bardziej rzucaja w oczy hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pudelko jak mowisz, ze dobry ten heviran to chyba sobie tez go dzis kupie szybko Ci zeszla opryszczka czy standardowo do tygodnia trzeba sie meczyc? mi wyskoczyla pod ustami, prawie na brodzie, troszke sie rozlala :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to sa tableti na recepte? w internetowej aptece jest wylacznie na recepte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz ziolo na dzien dobry;)🌻 nooooooooooooo dzis piatek hurrrraaaaaaaaaaaaaa i znowu weekend szybko te dni uciekaja :) a dzis moja siostra ma urodziny wiec popoludniu torcik bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no u mnie jeszcze dzis i jutro i jadymy,kuzwa a @ jak nie ma tak nie ma,kufffffa no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! euforka te leki tylko na recepte:( ale jak pojdziesz do lekarki to moze szybciej nie schodzi, ale ja sobie bralam to i zovirax, zeszlo szybko, a do tego pozniej ja sobie zrobilam taką profilaktyczną kurację i na razie w ogóle mi się nie robi składniki tego leku niby zabijają tego wirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka Ja tez widze tylko zabe:P Martoszka to Cie baba zalatwila ! Ciastek spakowana juz jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe a skad :p,jutro bede sie pakowac,dzis jeszcze chate posprzatam staremu coby mial czysto na ewentualne balety ;-),a jutro wyciagne walizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×