Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ciastek - to taka przenosnia:P cokolwiek bedziesz prasowac??????? limicik 4500 jak dobrze zauwazylam:D 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻 🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻Y🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooo,mam pranie do przeprasowania,jedynie bialych lnianych portkow prasowac nie bede bo i tak sie pogniota,ale bluzki poprasuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziolchy 🖐️ nooo jakos pomalu przyzwyczajam sie do tych brwi noo posmarowalam kremem ale nie wiem czy co zeszlo ciagle grywke przygladzam zeby troszku przykryla je nikt w pracy nie zwrocil mi uwagi ...co mi sie stalo i dobrze jest hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski sciagajcie filmik \"The haunting in Connecticut\" horrorek oczywiscie,trzyma w napieciu,najlepiej wieczorkiem obejrzec hehehehe -ogolnie polecam Izunia -nie ma sieczki glow nie scinaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko hihi i prawidlowo:D Milej zabawy-poprzytulaj sie do malza to nie zmarzniesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis musze posprzatac dopm z lekka bo troche sie zaniedbalam ostatnio z braku czasu :( i chceci hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) skóra mi złazi z pleców :O wyglądam jak jaszczurka zmieniająca skórę bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj w Warszawie byłam,z przyjaciółką no i ta drze się -oooooo kolumna Stefana (dla jaj oczywiście) a obok przechodziła jakaś baba i z oburzeniem - to król Zygmunt jest :D:D:D zdjęcie syrenki też zrobiłyśmy dość nietypowo.....uwieczniłyśmy jej goły tyłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia to ja chce takie orginalne zdjecie syrenki:D Mojemu tez skora zlazi:O i sie wkurzam bo sie z niego wszedzie sypie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi z z mojego tez sie sypalo , jakby lupiez mial czy co :D ja mam dzis impre domowke ... sie zlaza ludziiiiskaaaa cala kupa hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz spakowana,ale takiego speeda dostalam ze spakowalam mala i siebie w 30min,jestem wkurwiona normalnie (chociaz juz po malu emocje doluja sie ;-)) nie dosc ze @ nie ma,jak rano bedzie to sie wkurwie bladz to zagladam do piwnicy tam mamy walizki,mamy dwie piwnice,jedna solidnie zamknieta na zamek,druga hmmm jak ktos sie uprze to otworzy,pech chcial ze wlasnie w tej drugiej po ubieglorocznych wakacjach wsadzilismy duza walizke (nowa) a w srodku dwie mniejsze(ale firmowki Samssona-drogie sa) plus walizka na laptot,wiec otwieram pierwsza piwnice tam walizka z maja malej co kupowalismy na zielona szkole-jest, w drugiej patrze walizek nie ma!!!!!!!!mowie do R gdzie wsadziles te walizki,ten mowi no wlasnie tam, mowie no to ktos ukradl!!😠kto mogl ukrasc jak nie kryminalistka od patafiana(ktora w tym tyg zgarneli zreszta)moj R poszedl do patafiana,ten mowi ze nie widzial,no trudno,ale tacy wkurwieni bylismy ze szok,nie tak brakiem tej duzej walizy ale tymy markowymi😠,za jakies 30min dzwoni patafian na tel mego R i mowi ze znalazl u siebie w mieszkaniu,R zachodzi a jak nasze walizki,kurwa szmata wybierala sie do Maroka ,a wyladowala w kryminale,niech ja kurwa ja dorwe.........cale szczescie ze odzyskane walizy w komplecie pestka milej impry i udanej,nie porzygajta sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dopisac ,nawet nie wyjela z walizek ,wizytowek powsadzanych w kieszonki,a tam nasze nazwisko i adres hehehehe,idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe nie no spokooojnie bedzie :P chyba hahahahah mmm 🌻 ciastek no zakatrupic dupkaaaaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM🌻 Pestka udanej impry-odpal na chwile gg Ciastek to bedzie miala franca Maroko w pierdlu hahaha dobrze ze walizki odzyskalas ! Zglosilas to na policji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm masz zielone Pestka baw się dobrze!!!! Ciastek ty to masz wesoło z tymi sasiadami,dobrze że walizki odzyskałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na polonii leci kogel-mogel:D uwielbiam ten film hihi corus moja corus ty dlugo panna nie bedziesz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie moge, za cos sie chyba wezme to czas zleci za nim reszta domownikow wstanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×