Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ znów :) leje u mnie 😭 zapraszam na bloga :) wrzuciłam posta z obrazami :) i lecem na razie dalej - moje starsze dziecko dziś od rana do tej pory w szkole i rozjazdach , zaraz trzeba ją odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych 2. Dlatego jeden plemnik 37,5 MB 3. W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników 4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy 5. Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę 6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę, a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. 7. Tym samym jest to najlepszy hardware\'owy firewall na świecie! 8. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas straszny upal,normalnie zdycham dzis bylam w biurze szkoly dostarczylam wsie papiery i podpisalam umowe maja przyslac indeks i plan zajec :) widac ze kryzys takze w szkolach bo maja o polowe mniej zapisow niz w tamtych latach przynajmniej bede miala mniejsze problemy ze znalezieniem praktyki hihi aaa eternity piekne sa te obrazy...no nie powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak bardzo go kochalam a nie moglam mu pomoc, pozwolilam mu odejsc :( mojego spajka juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan Spajka sie pogorszyl przez ostatnie dni nie moge zbytnio teraz nawet o tym pisac bo mi ciezko i lzy non stop leca nie potrafie sie z tym pogodzic tak bardzo go kochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim Euforka wiem co przeżywasz....odejście Przyjaciela zawsze boli Spajku biegaj sobie szczęśliwy za Tęczowym Mostem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo stronkowa Martoszka no to teraz czekać na rozpoczęcie nauki :) fajnie że obrazki się podobają :) połowę zrobiły moje dzieci , ja tylko pomagałam ;) muszę kupić dla siebie jakiś ładny i sama od początku do końca podziałać bo mi się spodobało :) jak mowa o dzieciach to się pochwalę że dostałam raporty roczne i jestem dumna nie ma w nich punktów itp tylko bardziej opisowe i przeważa ocena "powyżej poziomu obowiązującego w danym roczniku" i kilka "na poziomie danego rocznika" dziś aby do 15stej i wakacje przynajmniej dzieci bo mama na urlop jeszcze nie zapracowała :P za tydzień będzie mi przysługiwało 1,5 dnia :P:D iiiiiiiii chyba na razie wszystko delektuję się kawą w spokoju ;) od 14stej już się pojawią przeszkadzacze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas upal normalnie praktycznie z niczym sie nie wyrabiam...nawet dzis lozka mam rozwalone od 5:30 na nogach z pracy o 13tej wrocilam a dzieci piszcza ze chca na basen...odkryty oczywiscie wiez szybko powiedzialam mezowi co ma sobie podgrzac do jedzenia ,zrobilam im kanapki i pogrzelismy....mamy gdzies ze 100 m.wiec blisko kurcze zapomnialam zjesc obiad wiec se wlasnie go jem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszku sie opalilam i nie zaluje ze poszlam bo spotkalam swoja kolezanke,ktora dawno nie widzialam ona tez byla z dziecmi ...przynajmniej sie nagadalam i nie nudzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku 🖐️ wrocilam :p,juz sie rozpakowalam nawet teraz kafffkie pije ;-) aaaaaaaaaaaa nie mam wlosow ,tzn mam ale krotkie i kolor inny heheheheheheheh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×