Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) Martoszka w karty dawno nie grałam doopę też by się pomoczyło w jakimś bajorku tylko że jak pogoda jest to nie ma kiedy a jak jest kiedy to lipa z aurą Martoszka postrasz małego że zaś może sobie coś połamać jak będzie łaził po tych wykopach ! u mnie dziś na zmianę słońce i pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jest taka duchota ze masakra,bylam dzis w robocie to tak sie kleilam bleeeee........myslalam ze cosik popada a tu ni chujutki :p obejrzalam \"Dom woskowych cial\" nawet nawet film a widzialam tez \"Idealny chlopak dla mojej dziewczyny\" ale jakis taki niewciagajacy, za to czytalam ze maja krecic \"Lejdis 2\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czy cos pomaga domowego na skwary?? ormalnie az mi usta spuchlu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu taka mi menda wylazlaaaaaa 😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠😭😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde pestka ja to nie wiem jak wielkie skwary to raczej chyba bakteryjne schorzenie z domowych nie mam pojecia z aptecznych Hascovir chyba tak sie pisze pokaz w aptece niech cos dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to u mnie upal dzis mam wolne top poszaleje ze szmata po chacie i po garach w kuchni...ostatnio nie mialam kiedy gotowac a tak wogole dzis i jutro bede miala gosci aa moja mala jeszce spi a maly juz o 8 zbudzil mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka a masz sudocream? to wysusza-moze pomoze U mnie pada od rana:O szaro i buro jest-ale cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomaga pasta do zebow , sudokrem tyz nie bardzo , jesooo jak ja wygladam jakbym w lype dostala :O:O :O :O :O :O zakrecona tez jestem jak barania dupa nooooo :O czytam a nie wiem co mialam odpoisac :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ padam na twarz Pestka ja nie pomogę za bardzo bo ostatnią skwarkę to chyba jeszcze w szkole miałam a moje laski smarowały sudocremem właśnie bo też im się małe zrobiły (ciekawe skąd? , kurka wodna) jesuuuuuuuu idę po kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka moze jakas woda utleniona,czy spirytusem (tylko nie pitnym) ,mi kiedys mama mwila ze cebula natrzec lekko, ALE NIE PROBOWALAM wiec nie moge powiedziec ze dziala ja dzis 2 filmy obejrzalam i polecam \"Solstis\"-Przesilenie (to chyba pestka mi polecila)-fajnie sie zapowiada ino zakonczenie bardziej realne niz w filmie akcja,ale fajnie sie oglada i drugi ze starym obejrzalam \"Horsemen\"-fajny jutro mam wolne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK goscie juz sie zmyli a ja po piwie jakas glodna hihi :P dzieci gdzies jeszcze biegaja u sasiada z dziecmi a mi tak fajnie ze sie nie chce uich wolac do mycia,ale robi sie ciemno wiec chyba trzeba ide najpierw sie najesc a potem ich nakarmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja miala goscia :D nie no ryli ze mnie ktos pogryzl w gebe jakas kobyla hahahah debile noo jo posmarowalam sudokremem , zobaczymy co bedzie jutro hahaha siedze cala w masci i tylko kufelek brudzilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jakie plany? wybywacie gdzies? ja ostatnio jestem do niczego jakos pozbierac sie nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miala byc PL ale niestety nie wyszlo nam , tak chyba sobie pozwiedzamy okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas pada ze swiata nie widac,burza m,nie obudzila nooo wlasnie pestka miala do nas przyjechac i mialysmy gdzies wyskoczyc na jakies kilka dni ale coz ...bede plakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielska pogoda
witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) stronkowa Pudełko znów się pluska Ciastek poleca filmy to napiszę że fajny jest \"why did I get married?\" koleżanka obejrzała go niedawno na canal+ i mówiła że spoko to sobie też looknęłam mój ma ostatni tydzień i też wakacje i też się nigdzie nie wybierzemy dalej i na dłużej Euforka 🌼 na pozbieranie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę sobie dziś zabukować wizytę u okulisty starczy tego zoomowania bo zmarszczek sobie narobię więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×