Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja dziś opalałam się pod palmami :D kawałek za Poznaniem zrobili sztuczna plażę przy jeziorze z palmami i parasolami z jakichś liści (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek masz zielone jednak w powiedzeniu,że z rodziną się najlepiej wychodzi na zdjęciu jest ziarnko prawdy ;) Euforka ja nie żaden anioł,ty pewnie też byś tak zrobiła na moim miejscu przykro mi,że Spajka nie udało się uratować :( ale trzymam kciuki,aby udało się zarezerwować maluszka ja bedę u swojego weta po 15 sierpnia,bo muszę Almę zaszczepić wtedy,spytam jak to jest z tym chodzeniem po schodach przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka trzymam kciuki zeby udalo Ci sie wziac tego psiaka :-) a jak wezmiesz to moze poszukaj jakiegos dobrego weta coby mial juz opieke nad zwierzakiem i sie znal na tym co robi i sie nie zadreczaj, bo na pewno zrobilas tyle ila moglas zrobic dla Spajka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oojjj euforka malo zrobilas??? heh poza praca co robilas?? latalas po wetach i ciagle szukalas powodow dlaczego , ja mysle ze zrobilas co moglas , ... wizcej nie bede pisac bo ja sie tez rozklejam , ja stracilam 4 psy straaasznie mi bylo przykro i smutno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to dzien dobry 🖐️ ide wstawic pranie poki slonce jest ;) o 13 jedziemy na woodstock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa to jeszcze sie pochwale zostalam znowu ciocia K siostra urodzila 28 lipca chlopca :) Filipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka boskie psiaki hehe, a bokserka nawet Zuzia ma na imie :p no i gratulacje ciociu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka musisz myslec ze Spajk juz nie cierpi i zrobilas wszystko by go uratowac-maluchy sa piekne i trzymam kciuki !!! Z tego co wiem dopoki pies rosnie-nie powinien chodzic po schodach-wiec bedziesz go musiala troche ponosic Izunia to masz plaze i palmy pod nosem:D Ciastek doczytalam ze tez pieska bedziesz miala:) Ciekawe jak zareaguje Twoja kocica hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) wczoraj było plażowanie i taki jeden mi dziś piska,ze się spiekł więc dziś może jakieś zakupy? ;) Martoszka narobiłaś mi smaka tymi sandałkami!! A domek na drzewie dla dzieci to świetny pomysł!!! My to musiałyśmy się zadowolić tylko łażeniem po drzewach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka baw się dobrze na Woodstocku!!!!! U mnie dziś tworzą rzeźby z lodu w galerii handlowej niedaleko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja dzis musialam niestety do pracy,ale juz mam weekend po robocie pojechalam z dzieciakami na wieelkie zakupy bo starsza wyprawia jutro urodziny wiec bagaznik zaladowalam nie ma jak to ona...pol klasy ze szkoly i pol ulicy :P na szczescie ma byc jutro pogoda wiec stoly rozstawie i na powietrzu beda balowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no zapomnialam wam napisac ze moj W skonczyl roboc ten domek na drzewie dla dzieci wlasnie jak moj maly wchodzil na niego pospiesznie to zsunal sie z tej drabinki, teraz sa tam zabezpieczenia ale i tak ma zakaz wchodzenia dopuki nie zdejma gipsu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka gratuluje siostrzenca i zycze dobrej zabawy na imprezie a bokserki z hodowli zajebiste ja niestety jak nasz kotek wpadl pod samochod i widzialam jak cierpia to mimo ze blagaly to nie zdecydowalam sie na drugiego...widzialam jak cierpialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj W to cieszy sie jak dziecko kolo naszego sklepu zrobil ogrodek piwny i w srode maja mu przywiesc toy toy-a wiec bedzie wielkie otwarcie hihi mam nadzieje ze dadza man oczywiscie pozwolenie....bo te wymogi unijne to...ech...wiec trza trzymac kciuki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mam nadzieje ze to przyciagnie troche wiecej klientow i sie zwroci :) ok ide ogarne chate bo przez caly tydzioen nie sprzatalam...tylko tak wiecie...po lepkach hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko przyszlam machnac martoszka 🌻 euforka cudne te maluchy:) jestem zdania ze zrobilas wszystko zeby spajka uratowac, niestety to lekarze nie postawili wlasciwej diagnozy, teraz on juz nie cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam ;) Ciastek do lekarza z tym okiem !!!! i to szybko !!!! nie no z pieskiem to jednak przesada - to jest odpowiedzialność i komuś tak bez pytania dołożyć taki obowiązek to bezmyślne a o teściowych nie będę się wypowiadać :P Pestka pokrzycz trochę i już nie będzie cicho ;) jaszczura chcieliście ??? kiedyś też mi po głowie chodziło ale krótko Euforka ❤️ no jak za mało ?????!!!!!!! zrobiłaś dużo i to co mogłaś - oddałaś temu całe serce ale nie zdziałasz też za dużo jeśli nawet i lekarze tak do końca nie postawili diagnozy i trzymam kciuki za bokserka !! :) i gratuluję cioci ! 🌼 Izunia no proszę jaki wypas! tropiki w Poznaniu ! :D Martoszka zaraz lecę na @ oblukać buty i domek i trzymam kciuki za pozwolenie ! i ziołem sypnę na nerwy i nie-nerwy , dla wszystkich :) 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ u mnie imprezka :) kinder bal na calego dobrze ze kolezanka synow przywiozla to sie nie nudze ...kurde oblalam sie szampanem...bezalkoholowym oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×