Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

w ogole to cudownie by bylo pojechac tam i zobaczyc je na zywo jeszcze przed odebraniem chcialabym wybrac chociaz kazdy bedzie pewnie kochany pewnie jak je zobacze to sie porycze ze szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ my znowu bylismy na kontroli z ta reka malego dobrze sie zrasta wiec za 2 tyg. ..niestety kazal przyjechac juz na zdjecie gipsu kurcze myslalam ze za tydzien juz mu zdejma ale cale szczescie ze nie trzeba jechac za tydzien znowu na kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka,szczescie w nieszczesciu ze to w roku szkolnym sie nie stalo,chociaz sama nie wiem,wakacje to atrakcja dla dzieciakow wiec i tak zle i niedobrze a ja chyba wybiore sie do konowala,poczekam jeszcze z 2 dni,jak nic sie nie poprawi to idu,dzis w nocy tak mnie zaczelo slipie bolec ze nie wiedzialam ze oko moze tak bolec, jaka kurwa wlazla nie wiem,ja to zawsze mam pecha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Ty jeszcze do lekarza nie poszlas??? a moze masz nasze wampirze oko?mnie trzymalo prawie 2 tyg ! Euforka targuj sie o cene i trzymam kciuki by ten wybrany byl Tobie przeznaczony:) Ja mam poczte osobno-bo moj by sie po pl nie polapal hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no Hugo hihi no ale nas nie bolaly oczy tylko takie dziwne wrazenie bylo , ciastek a moze ci cos wpadlo?? poplacz troche moze wyplynie , moj M ostatnio siedzial z chustka bo cos mu tez zalecialo , wyl pol dniaa wyplynelo , wyl w sensie lzawil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzwonie dzis do ogolnego,jesli nie na wakacjach to pojde,dzis mam powieke spuchnieta,kurwa moze to nie zaden wylew tylko faktycznie co wlecialo,bo lzawi troche te oko,kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko niech mnie on do zadnych okulistow nie kieruje ja po szpitalach lazic nie bede mam szpitalowstret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no lepiej chyba sie pomeczyc w szpitalu chwile niz zeby oko wypadlo ehehhheh mozliwe ze cos ci siedzi pod powieka i kloje boli , jak memu staremu no , szklanka z woda i top oko heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj stary pokutuje , narobil kopytek cala miche i szorowal podloge na kolanach hahaha , fugi czyscil w calej kuchni i salonie :D:D:D ja za pierwszym pociagnieciem rozwalilam reke ahhahahha zaczepilam o drzwi :P wiem musial leciec sam hyhyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu on te fugi szorowal,tak sam z siebie hehehe,moze do mnie przyjdzie kafelki w kuchni wyczyscic heheheheh jeny juz mam stresa przed lekarzem,a jeszcze nie dzwonilam do niego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek ja tez mam szpitalowstret ale jak cos naprawde boli to jestem szczesliwa ze ktos moze mi pomoc-idz do lekarza ! Pestka ta podloga to pewnie od tych kopytek co?hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowilam sie na 19;45 hugo ale ja mam inne podejscie,ja nie ide do lekarza jak po bulki w sklepie, ja mam syndrom bialego fatrucha hehehe,nie smiejta sie no tak mam, dostaje palpitacji jak mam isc do lekarza,dlatego unikam ich jak ognia i jak tylko moge,jak jestem w gabinecie to tak mi cisnienie rosnie ze kazdy mysli ze mam nadcisnienie,w ciazy z mala to mierzylam sobie w domu bo u lekarza nie szlo za groma,lekarz zawsze podsmiechujki robil .tak mam kuzwa,juz sie stresuje brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek będzie dobrze,niech lekarz obejrzy to oko! A jak się tak bardzo stresujesz to łyknij sobie Persen,to ziołowe jest więc na pewno nie zaszkodzi,a będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje czarne nową karmę testują :) zapisałam się do klubu hodowców i kupuję suchą karme taniej,dostarczaja do domu gratis zamówiłam im z katalogu karmę,która "dba" o higiene jamy ustnej dziś przyszła i co czytam - dla psów od 1 do 10 kg ( a moje ponad 20 ważą) psów dorosłych i starszych (powyżej 10 miesiąca życia) trudno - będą tą jeść,nie moja wina,że dla większych nie wymyślili karmy,która zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam wlasnie z 66.Tour de Pologne kolarze z naszego miasta startowali do Lublina posle wam zaraz fotki...impreza niekiepska byla choc na zdjeciach tego nie widac bo nie mozna bylo robic foty przez te tlumy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki,ale watpie czy kciuki i tabsy mi pomoga,ten typ juz tak ma no mam nadzieje ze bedzie wiedzial co mi jest, w koncu to ogolny lekarz z tego co wyczytalam w necie to moge miec zapalenie teczowki,twardowki albo jakies inne badziewie, im wiecej czytam tym bardziej mnie to przerazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeej ciastek nie czytaj bo ja tez jak sie naczytalam o cukrzycy to mialam stracha jak masz moze jakies zapalenie to antybiotyk da lekarz i bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz, poszedl ze mna stary i co smiechu mi tylko narobili,ze mam pietra przed lekarzem,wiecej ze mna nie pojdzie no fakt Martoszka to prawda, lekarz stwierdzil zapalenie spojowek, ja mowie ze myslalam ze jaki wylew to ten tak sie popatrzyl na mnie to juz o zapaleniu teczowki nie wspominalam :p,chyba wie co mowi mam kropelki i masc jak po 4 dniach nie przejdzie to okulista,tylko ze wsie apteki zaperte juz byly i jutro kupie no i oczywiscie moj starch nic jest nie wat wizyty,ale .......;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martoszkauuuf ciastek i siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze co mi wyszlo pijana ja czy co? mialo byc ze: uuuuf ciastek dobrze ze tak to sie skonczylo z twoimi oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×