Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wrocilam na 4 dni do domu wiecie co? masakra ze mna ja mam dosc juz wakacji;) chce mi sie cywilizacji i galerii handlowych:P swoja droga dzis lezalam z goraczka 39 stopni "numerkow" do lekarza nie bylo wiec sie lecze sama prawie caly dzien przespalam a teraz moge sie po necie szlajac:P ale juz tylko stan podgoraczkowy:) aha, to ja nie narzekam ze jestem gruba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spac nie moge 😠 obudzilam sie i juz od 2 sie krece z lewego na prawy bok zwariowac mozna uuuuuu Pudelko no niezle masz ziolo zdrowotne 🌻 gdyby nie ten antybiotyk to tez bym sie leczyla sama a tak wyganiaja mnie do lekarza niecierpie lekarzy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euforka jak nie możesz spać
to zrób dobry uczynek i wrzuć swoją fotkę w bikini, albo zabawmy się w cyberka czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja spac nie moglam jesoooo a to chodzilam po chacia w ta i nazad , fajki palilam , a to goraco a to spac sie nie chce , polozylam sie to starego budzik zacza dzwonic :O straszzniiieee sie dzis czuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Lecznicze dla Was🌻 Ja na brak spania nie narzekam hihi dzis ukrop u mnie ma byc do 35 stopni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) co to za epidemia chorowania? jeszcze lato jest,zdrowieć mi natychmiast!! macie lecznicze 🌻🌻🌻🌻 ja ostatnio nie mam problemow z zasypaniem,powiedziałabym nawet że wręcz przeciwnie ;) stałam się posiadaczką stołu groomerskiego z szubienicą,więc Alma poszła do kąpieli,aby go wypróbować potem do weta,bo skończyło jej się ważność szczepienia na wściekliznę mam naprawdę dobrego weta,Izzy potrafi tak zrobić zastrzyk,że nawet nie zauważy.....ale nie te numery z Almą!! morda jak u krokodyla i bez walki się nie obejdzie,we dwoje ją trzymaliśmy,a na koniec to i tak wet wyjął strzykawke z.....pogiętą igłą to domyślcie się co się musiało dziać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas emidemia no , Dawid ma katar :O leci mu z nosa heh .. u mego M w robocie z powodu niby swinskiej grypy czy tam jakiej kazali myc rece specjlnym zelem hihihi koniec wakacji , trza zapisac dzieciaki do szkoly isc , samemu tez trza hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka a Dawida tez juz posylasz od wrzesnia tak??? bedziesz sie nudzic teraz w chacie,jak wszyscy w pracy lub w szkole hehehe boshe idzie jajko zniesc taki ukrop ,cala sie lepie,zaraz ide pod kran ;-) bylam w sklepie ,malej kupic pierdoly do szkoly,klej,gumka,korektor,same pierdoly nooo kuzwa 38e zaplacilam w kasie,szlag by to trafil, zadnej ksiazki nie bo w szkole dadza,zeszyty tez, jedynie jeden zeszyt do geometrii trzeba bylo kupic, i az tyle kasy szok noooo ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie on od lutego , ale zapisac musze , dobrze ze ja dla Gabi tylko plecak i buty na wf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no wlasnie,plecak tez kupilismy wczesniej troche ,takze wiecej wyszlo, dobrze ze choc te wieksze zakupy szkola daje,ksiazki i zeszyty bo kuzwa bankructwo by bylo hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas chlodniej troche mamy ulgi w upalach maly chce na basen i chce ciepla bo w gipsie nie mogl sie kapac choc jeszcze reki dobrze nie wyprostowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zasypiam bez problemu i jakby nocy za malo bylo ciastek a coz to bylo niecale 40e wydac do szkoly u mnie z plecakami i butami na zmiane...ksiazkami to na dwoje ok. 1000zl. wyjdzie to jest ok. 400e to dopiero w PL poslac dzieci do szkoly ...ech :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 34 stopnie wrocilam z basenu-dawno juz u nas takiego lata nie bylo ! Ja musze tak jak Pestka tylko buty i plecak kupic-reszte daje szkola;ostatniego sierpnia ide na spotkanie zapoznawcze z nowa nauczycielka-a siebie tez musze zapisac ale niewiem odkiedy mozna hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za sam plecak buty i worek dalam prawie 40 euro hihihi od 3 dni jestem na thermal pro , wczoraj wzielam 2 tabletki , chcialam zobaczyc jak sie bede czula , no i czulam sie zle , az mi sie slabo zrobilo :P temu tez nie spalam bo to jakbym 8 kaw wypila . zostaje wiec przy jednej , no wsio podwyzszone , az sie nogi rwa zeby polazic hahahaa , polowe wypacam , nie mam apetytu typu ooo zjadlabym pizze i juz musze ja miec , wsio wydaje mi sie , ze ma ten sam smak :D no i jesc sie nie chce , siadam do obiadu 3 kesy i jakby najedzona az brzuch boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he no niby nic TE 40e,ale biorac pod uwage same pierdoly typu klei i inne rzeczy to jest ok 150zl polskich, co innego jak wydasz te 400zl bo sa tam m.in ksiazki potrzebne do nauki,wiec masz przynajmniej konkretne rzeczy w sumie ja tez pewnie wydalam z ok 400zl ogolem bo jeszcze ksiazki do polskiej szkoly kupilam w PL,wiec wiem co to jest za wydatek,cale szczescie ze dwojki nie mam ;-) no ale zmienmy temat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas do rodzinnego jest doplacany dodatek co roku na rzeczy do szkoly , 60 euro , w PL nic nie daja za darmo chyba ze sie pojdziesz upominac gdzies i plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka Pestka to to jest na zasadzie sterydow?skoro Cie tak po tym nosi i spac nie mozesz-albo amfa hihi po niej tez nie czujesz glodu i sac nie mozesz -uwazaj bo sie uzaleznisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co zescie sie tak uczepily tych 40e noooo,dla mnie to duzo i nie wazne czy wydane na ksiazki czy na cos innego,to polowa mojej tygodniowki ,w PL z 1200 pensji gdyby przyszlo zaplacic 150zl-40e tez byloby duzo pestka tak mowisz jakby tu dawali za darmo wszystko dobra dajmy juz spokoj tym wydatkom szkolnym bo zaraz bedziemy sie licytowac kto ile wydaje na szkolne zakupy,dla kazdego to jest wydatek i nie wazne gdzie i ile wydaje, koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek a co ty taka nerwowa toz wlasnie pisze ze kazdy wydaje i ty i ja :) ale w PL to przesadzaja ze wszystkim to tylko wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaa nerwowa,no skad ,taaaa jeszcze tego by brakowalo zeby sie poklocic o to, kto wydaje wiecej niz ja hehehehehehe euforka jak tam u lekarza bylo? dzis mi stary moj demonstrowal jak basy dzialaja w tym radiu co zmienil,wiec bylo tak :p patrz jak skrobaczka (siedzi w bocznych drzwiach) skacze-a muza na full ty patrz jak lusterko drga no myslalam ze mu przypatosze :D pestka i hugo jutro ma byc taka sama pogoda jak dzis jak nie jeszcze bardziej goraco,idzie sie pochlastac no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no wlasnie...ja to wiem ze jak mam nerwa to glodu u mnie niet hihi na amfie nigdy nie jechalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja nie mowie ze wsio za darmo , ale jak trza kupic dzieciakowi to trza , i tego nie licze bo tego nie obejde , ja nie pracuje i wydac musze , ale sie tym nie przejmuje , bo to normalka :) hehehe Hugo ty mnie nie straszzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×