Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pestka pisze do ciebie na gg a ty niiic napisalas cos do mnie ale chyba nie otrzymujesz moich wiadomosci...coje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziu co za licytacja kosztów :P to ja wam nie powiem ile mnie kosztuje wystawa w Białymstoku (dwie panny wystawiam) Martoszka może się wybierzesz na niedzielny spacer na wystawę psów,za tydzień 30 sierpnia :D a jutro jadę nad morze,bo zapowiadaja piękną pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a wie sie to i owo:) Pestka nie strasze ale sprawdz jaki sklad tam jest ! Izunia milego plazowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuj izunia a o ktorej godz. bedzie wystawa? moj maly wyprawia 30 sierpnia urodziny wiec bede miala kinder ball ale o 14 czy 15 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ani troche lepiej dostalam tabletki i teraz mam zakaz prowadzenia auta przez 4 dni :) czyli prawdziwy odpoczynek ;) lozko moje hehe lekarka powiedziala, ze pluca czyste, oskrzela tez gardlo wyglada dobrze wiec trudno powiedziec co to moze faktycznie jakis wirus szaleje powiedziala, ze mam nie brac juz antybiotykow chciala mi dac zwolnienie no ale nie wzielam toc przeciez urlop zaczelam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Hugo ja wiem co jest w skladzie :D Martoszka no wlsnie na gg nic nie mialam :P ale wlasnie pajak polecial przez pokoj boszzzzz az wisku narobilammmmm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuj z waszymi chorobami noo...ciastek mam nadzieje ze nic powaznego z okiem jeju ale pech zeby na urlop zachorowac :O ale nie wiem co jest bo moja mama tez chora...przeswietlenie robila na pluca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jesoo i @ mnie dopadla , tej nocy znow sie krecilam chyba to 4 ranoo :O a dzis wstalam znow na bacznosc , moze spac nie musze?? hahaha nie uzaleznie sie bo mi sie to nie podoba , lubie spac , ale jak juz zaczelam to skoncze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka a co to za tabsy? jakies na odchudzanie? bo ja nie w temacie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga mam podwyzszona temperature z 35,6 na 37.4 i kaszel straaaaaaaaaasznyyyyyyyyyy dostalam :o co za cholerstwo sie przypaletalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka zdrowiej🌻 ja dzis tez wstalam zasmarkana i boli mnie gardlo:O szok w taka pogode hihi Ciastek idz w pl do lezkarza z tym okiem-bo to cos za dlugo jest Ja tej nocy tez zle spalam:P bylo za goraco wszystkie okna pootwierane i dalej bylo duszno,do tego samochody slyszalam i nie moglam do 4 rano zasnac Teraz mam w cieniu 33 stopnie ! w domu goraco,na dworze goraco miejsca znalezc nie moge:Pnawet w basenie bylo za goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez upal w nocy ,ale ja okien nei otwieram bo komary sa straszne , gryza dzieciaki po buzi , gdzie popadnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrabiam normalnie 😠 nie moge kaszlec a czuje, ze mi wszystko tam zalega u nas kolo 30stopni a ja w lozku plecy mnie bola noz masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko glowa mi peka:O smarkam i kicham:P To az wtsyd w taka pogode chorowac:O ale to jakis wirus chyba bo Pudelko i Euforka tez chore:( macie lecznicze🌻idzie burza do mnie-nareszcie jest czym oddychac:)ide na bloga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok przyznawac sie ktora mnie zarazila tez jestem z lekka przeziebiona nie no tak naprawde to cghyba moja mama mnie zarazila i ci ludzie w szpitalu bo wozilam ja na przeswietlenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudełko nooooooo to już wiemy czemu ja kicham i gardło mnie pobolewa ! jakieś wirusy po topiku krążą ;) właśnie się "leczę" grzanym piwem z przyprawami korzennymi :classic_cool: na blogu też byłam - widziałam zmianę , jest super ! i dodałam notkę z nowymi kartkami :) padam na twarz a pomyśleć można by było że wieszanie ubrań na wieszaki to taka prosta i czysta praca :o dla wszystkich chorujących lecznicze zioło 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 i dle niechorujących też :) dobranoc trzeba iść spać 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie jakby troche lepiej Tylko nie mowcie, ze to ja tego wirusa nanioslam :P;):D Ciastek :) Wszystkiego najlepszego z okazji imienin 👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta bloga odwiedza? ;) hehe zartuje pytam bo mowilyscie, ze jest jakis problem z wstawianiem komentow, mysle, ze juz go zlikwidowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehe euforka dziekuje 👄 wyobraz sobie ze zapomnialam ze je mam dzis,z 15min temu tesciowa mi przypomniala zyczeniami zupelnie mi ze lba wylecialo ja wczoraj poszlam spac o 21h dacie wiare,dzis wstalam o 6h ze slipiem jak u Frankensztajna :p a na blogu bylam,dobra zmiana,wydaje mi sie ze Wasze dziela bardziej sa widoczne,a problem faktycznie byl z zalogowaniem ale teraz nie sprawdzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja bylam , no wyrazniej , ale jakos tak bialo???? hihihih ciastek wszystkiego najlepszego :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×