Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Ciastek wszystkiego najlepszego 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 🌻😘🌻😘🌻😘 Euforka ja juz wczoraj na blogu bylam ale zapomnialam napisac ze jest super ! komenta jeszcze nie probowalam dac hehehe Pestka wszedzie widzisz biala lake;) hihi spalas cos ? Ciastek🌻idz koniecznie do lekarza-niewiem czemu ale mam wrazenie ze to jest zwiazane z cisnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity nawet jak rzadko zagladasz to sie i tak od nas zarazilas hihi;)napisz wiecej jak Ci w tej nowej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) dziewczyny toż to istna epidemia chorób!! może to od klimy w aucie,na dworze gorąco,a w aucie za niska temperatura i dlatego te przeziębienia i kaszle? lecznicze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ciastek a dla ciebie bukiet imieninowy,szystkiego najlepszego!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie piosenkę- na plażyyyy,na plaży fajnie jest! no więc to cała prawda....a jak wesoło ;) wiecie co wczoraj paradowało po plazy w Ustroniu Morskim? para młoda!!!!!! ludzie w strojach,dzieciaki z gołymi tyłkami i ci.....ona w sukni ślubnej,a on w garniturze - przyszli sobie zrobić sesję ślubną byli rozrywką dla wszystkich w okolicy pani hmmmm wizażystka czy jak ją nazwać co rusz pannie młodej kiecke zadzierała,aby się nie wybrudziła,albo do zdjęć pozowanych i dzięki temu wszyscy w okolicy mogli obejrzeć tyłek panny młodej,bo stringi miała :P pan młody to biedny człowiek,nie dość,że pani wizażystka chyba z tych co to facetami rządzi i układała pozy w tym stylu czyli np panna młoda ciągnie młodego za krawat,albo on na kolanach opiera się na rękach,a młoda siedzi na nim z zadarta kiecką,aby nożki widać było,nawet była sesja w morzu,gdzie młody dzwigał młodą na barana.....do tych zdjęć pan fotograf zdjął......spodnie!!!! bo sam wlazł w morze no ubaw po pachy.....z ukrycia cyknęłam ze 3 foty,ale nie wiem co widać,bo z dużym zoomem i wizażystaka i fotograf starali się tak kręcić wokół młodych,aby ich zasłaniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo bialo mialo byc :) czarny mi sie znudzil albo inaczej jakos nie mialam natchnienia by zrobic ladny czarny naglowek ;) Izunia to nie klima :D nie mam klimy w aucie :o no chyba ze u K ale raczej jezdze swoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja przyznaje sie bralam l ale eki w ateozolu og gardla i teeez widze biale tlo hihi ojej ludzie to czasem ze swojego slubu potrafia zrobic cyrk i przedstawioenie...aby zwrocic na siebie uwage ale skoro im jest to potrzebne do szczecia to niech robia z siebie klawny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie klime ale auto z klima i dojade wszedzie nie mattwiac sie ze gdzies stanie ale mowie moooze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie goracz niesamowita a ja sie skraplam siedzac w domu :o i mialam przymusowy odwyk od neta bo zabraklo go na jakies 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam klimę i mój ma skłonność właśnie do nastawiania zbyt niskiej temperatury,aże nawiew jest tak ustawiony żeby do tyłu dużo szło (psy) to nieraz sama przykręcałam,bo mi......ręka zmarzła :D a najfajniejsze,ze po plażowaniu poszliśmy na obowiazkową rybkę smażoną......i kto wchodzi za chwilkę do smażalni?? para młoda po sesji!! on w spodniach od garnituru i koszuli,a ona w rorsecie od sukni ślubnej i jeansowej spódnicy poznali nas,bo jak obok nas przechodzili to nasze czarne im w oko wpadły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś wie gdzie jest mój pilniczek? od godziny szukam....ostał mi się ino szklany,a ten fajny się zagubił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hehe to mialas ubaw-zobacz czy te fotki Ci wyszly i jak cos to slij:D Pestka hihi przeciez dalam;) wiec sie nie zlosc !!! Ja klime w aucie mam na 22 stopnie nastawiona wiec raczej nie od tego,mysle ze to od basenu i od siedzenia wieczorem na tarasie Dzis sie ochlodzilo ale slonko dalej grzeje:) Ide dzis na babska impreze hihi i cos zjesc u chinczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos Ty pestka nerwowa kurwami rzucasz :p,toc dla zartu napisalam,tez widze jasnosc ale mnie tam ona nie razi, zreszta jedno slipie jakies za mgielka to i jasnosci za duzo nie widac hehehehe,Hugo Ty mnie nie strasz z tym cisnieniem,ciekawe jak on mi sprawdzi cisnienia jak ja w gabinecie zawsze mam 160/100 hehehehe,za to w domu w normie :p,ja mysle ze to jakas alergia albo jakie inne swinstwo co do klimy,to my uzywamy jak naprawde nie idzie juz wysiedziec w samochodzie,po klimie mnie i R boli leb i zaraz smarkamy, no to na tyle ,jutro jadymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nerwowa?? narazie jeszcze nie :P dzis bedziemy z kolega podziwiac zachod slonca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja w biegu - piję kawkę po pracy i zaraz lecimy na zakupy bo stary jutro w robocie to trzeba dziś Ciastek najlepszego ! ❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘 ❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘 ❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘 ❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘 ❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘 ❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘❤️🌼😘 jak wrócę to Ci jeszcze ładną karteluszkę mailową zmajstruję (jak każdej na imieniny) - sprawdzałam ostatnio kalendarz pod kątem urodzin żeby wiedzieć ile kartek narobić ale imienin nie sprawdziłam , nooooo tyle tak na szybko - doczytam porządnie jak będę back :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo milej i wesolej zabawy pestka kilego podziwiania zachodu slonca....to juz chyba zaraz nie? a z tego co wiem to [pestki malzonek yrozumialy i nie az tak mocno zazdrosny...wie ze ona ma duzo kolegow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosc zazdroscia ale ja tam bym wolala zachod slonca ogladac z mezem a nie z kolega :p,no chyba ze we trojke hyhy pudelko dziekuje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ciastek no ty bys wolala ale ja znam niektore osoby co wolalyby ogladac zachod slonca z kolega a nie z mezem hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jakie jaja? kupilam se nowa nawigacje z maopa tylko Polski ...nie uzywana w sklepie normalnym z gwarancja nie? pobawilam sie nia ,pojezdzilam z lekka ipatrze ze trza ja zaktualizowac bo jakas stara okazalo sie ze nie dosc ze nie ma tej mapy co pisze na pudelki,nie ma numeru seryjnego to okazalo sie ze ma program map do laptopa i na dodatek nie tylko PL ale i Europy :O moze ktos mi powiedziec co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×