Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja juz prawie zdrowa ale mam jeszcze straszny kaszel i katar :O wczoraj sadzilismy tuje szmaragdowe na dzialce 59 krzewow :D ale pieknie wygladaja pozniej przesle Wam fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co sie narobilam to moje plecy mnie tak nawalaja ze masakra zreszta nie tylko od tego trzmajta kciuki ten tydzien bedzie bardzo wazny :) ale zeby nie zapeszyc nie mowie co sie stanie jak sie juz stanie to powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) MartoszkaEuforka trzymam kciuki :) Eternity lecznicze🌻 i ja wybywam bo sliczna pogoda jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo zabieram dla swojego W auto jak trzeba,ale niestety nie zawsze on jest ok i ja bede trzymala kciuki za nastepny tydzien dzis dzwonil nastepny klient pytal o auto...kurcze przeciez zadnego ogloszwenia nie pisalam ze sprzedaje hihi wlasnie wrocilismy z basenu...nadal deszcz leje i chlodno...mam nadzieje ze jeszce bardziej sie nie przeziebie przez to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy nad jeziorkiem :) , potem na kebabie no i do teraz mialam gosciiii , cos sie za bardzo przyzwyczajaja hahahhaa to przesiadywania u nas :D:D:D jutro posle foty :) z wyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugo wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzin!!!! Duzo zdrowka! spelnienia marzen, milosci usmiechu, kasiory i wszystkiego naj naj ❤️ 👄👄👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie hugo...przyznaje sie bez bicia ze nic nie wiedzialam o urodzinkach wiec dokladam sie serdecznie do zyczen i wszystkiego naj,naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo i ode mnie wszystkiego najlepszego! 🌻 A ja znowu nad morzem juz narzekam strasznie bo sie domem nie nacieszylam dobrze ze chociaz slonce swieci ale wiatr nie wieje i towarzystwo niezadoqolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Wam kochane😘od pewnego wieku nie mowi sie ile sie ma hihi Pudelko jak Ci fajnie-chetnie bym posiedziala nad morzem:) u mnie dzis znow ponad 30 stopni bedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) wróciłam ze Swornych.......moje obie panny zrobiły licencję!!!!!!!!! mam afgany wystawowo-coursingowe :D Hugolina wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 👄 Niech Cię miłość,szczęście,pieniądze i przyjaciele nigdy nie opuszczają,a wszystkie marzenia szybciutko się spełniają.Sto lat!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja na szybko bo czasu mało (może później będzie luźniej) Hugolina wszystkiego najlepszego , spełnienia marzeń i wogóle wszystkiego czego sobie tylko zażyczysz ! (plus to co w kartce ;) mam nadzieję że nie będzie zbyt późno) ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼 ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼 ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼 ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼 ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼 ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼 ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼 ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼 do potem (mam nadzieję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wstalam z bolem gardla nie wiem o co chodzi :o Iza gratuluje! a co to znaczy ta licencja i co daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×