Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wlaaaasnie deszczowey dzien to ja mam juz dzis :O mam nadzieje ze nie bedzie padac jak bede szla na aerobik bo dzis pieerwszy dzien w nowym sezonie juz dostalam esy od kolezanek czy ide hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze ze swiatkowie jechowy maja coraz lepsze sposoby na pogadanie z wiernymi wiec tak:dzwonia do bramy...mloda para i pytaja czy moga przeprowadzic ankiete mysle ooo moze z kablowka cos zwiazane bo ciagna kable czy co pytam czy wejda do domu bo bede musiala psa chowac a oni ze nieee przy bramie mozna bo to zajmie 2 minutki przedstawili sie ze sa z Korespondencyjnej szkoly biblijnej(to se mysle ooo wiadomo juz o co chodzi) zadali kilka pytan i zapytali czy chce za darmo sie zapisac do ich szkoly grzecznie odmowilam ale i tak dostalam ksiazeczke do poczytania hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee....u mnie to tylko jakieś panie w podeszłym wieku chodzą,ale nie kombinują- od razu mówią po co przyszły :P Martoszka znaczy możesz się dokształcić z tej ksiązeczki i w razie czego zapisać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Martoszka tylko jej nie wyrzucaj bo oni po nia przyjda zapytaja czy przeczytalas i co sadzisz na dany temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) tu tez sa jehowi , a przyszli to nawet mi w ksiazeczce wynalezli po Polsku teksty hahaha i kazali czytac , ja mowie , nie dzieki i bach drzwi :D teraz otwieram widze kto , mowie nie dzieki i do widzenia :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyy no ksiazki nie wywalilam ale jak przyjda to powioem ze chetnie ja oddam bo zaczelak ja czytac i jest do dupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzialam im ze nie chce sie zapisac do tej szkoly biblijnej to ona mowi ze chociaz niech pani to poczyta i dala jeszzce karte zgloszeniowa jakbym sie namyslila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jochowi cale szczescie nie chodza hihi-przynajmniej jak w domu jestem Bylam sie zapisac do szkoly-od 7 zaczynam hihi tym razem w poniedzialki i srody Martoszka napisz czy zakwasy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka fajna masz stopke:) U nas w 1 dzien szkoly ma byc 30 stopni hahah ale wieczory i poranki sa chlodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heja no wlasnie jakis wirus chyba krazy duzo osob choruje :o okropny bol gardla, pozniej kaszel, karat bol miesni, glowy :o paskudna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ehehee karat no :D u mojego sie zaczelo od kataru i bolu glowy , zreszta do Dawi go zarazil , tymi flukami ino onn sie jakos trzyma a stary zrzedzi ahahha , ze go wsio boliiiii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tego nie pisac ale napisze mam LENIA nic mi sie nie chce czyje sie bezsilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestkahehee widze ze od rana tu wesolo:D Macie racje z tym wirusem-bo u mnie tez sie tak zaczelo-bol gardla i katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) do mnie na szczęście te wirusy nie dochodzą.....bedę wam lecznicze sypać codziennie ;)🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a jak facet ma katar to już najcięższa choroba świata!!! opisuje to tak jakby za chwilke miał umrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ja też chyba mam lenia.......ale nic z tego!!! dziś muszę 2 psy na wystawę zrobić,bo jutro rano wyjeżdżam do Białegostoku ciekawa jestem jak sędzia będzie oceniał polskie psy na tle ruskich,bo ruskie afgany to sa bardzo często farbowane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas ciepelko...nie pada wiec kosze trawke :O kurde nie wiem czy sie wyrobie w niedziele na ta wystawe do Białegostoku bo jedziemy wlasnie w ten dzien z rana patrzec auto ja bym wolala w inny dzien ale mechanik z ktorym jedziemy moze wlasnie tylko w niedziele :O ale postaram sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia powodzenia! Martoszka Tobie rowniez, zebys znalazla autko dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juto ide na Houza Palooza:D podium juz postawione i sprawdzaja sprzet hihi wiec juz dzis mam super muze pod dostatkiem:Dkupilam dzis bilety a jutro od poludnia bede skakac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×