Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ooooo aco wy tak z tymi autami dzis hihih Martoszka sie pochwalila autem a eternity niet :P dawaj dawajjjjj :P my bylismy nad jeziorkiem znow , jak zrobie album to posle , dzis kazdy mial aparat i fotek jest duuuzo hahahaha gdzie sie w tym polapac siedzac sobie nad jeziorkiem , szla sobie Mindy hehhee spodkanie przypadkowe hihihihih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek najlepsze zyczenia urodzinowe dla Twoich pociech :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 no i duzo zdrowka Wam zycze! ❤️ Eternity, Martosza gratuluje udanych zakupow!!! :D Eternity czekam na fote autka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) buu a ja niemam fotki od Martoszki Gratuluje nowych aut:) Ciastek zycze Wam zdrowka! i najlepszego dla malza:) Pestka to u Ciebie tak cieplo bylo? u mnie dzis zimno:O Wyskakalam sie wczoraj-bylo lepiej niz w zeszlym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie garażu niet więc stoi pod domem poślę , poślę - jutro zrobię fotkę :D Martoszka gratuluję zakupu :) Pestka czekam na album :) i pora wreszcie spać - gości jeszcze mieliśmy wcześniej i dzień zleciał dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze 5 dni i wolne :classic_cool: urlop :D wiecie, ze caly czas mam katar i kaszel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja zaraz wyruszam z malym do Białegostoku na ostatnia kontrol tej reki odrazu podjade zobacze gdzie i jak wyglada ta moja szkola bo papiery skladalam w biurze a ono znajduje sie wogole w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugulina
MMM sorry -moglam napisac ze filmik ostry-na bank do konca roku nie bedzie juz gral Jest tu bardzo popularny i lubiany-ludzie ale to musialo bolec:O Ide dzis wieczorem z mala na chwile do szkoly by poznac sie z nauczycielka Pestka kiedy zaczynasz swoja szkole? u mnie dzis bedzie upal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a podobno Mindy miala ostatnio jakies wspolne czynniki z Wasilewskim hahaha , nawet wczoraj opowiadala :D ( chodzi o tlumaczenie) :D no Hugo ja juz w srode wyruszma do szkoly :D w so bote sie zapisaalam :) no i kuwaaa ZOMBII bedzie z nami w klasie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a wczoraj byla nad jeziorem i do nikogo nie podeszla nawet czesc nie powiedziala zebata picza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Martoszka ja do 12 na wystawie byłam,a potem poszłam zwiedzać do domu dotarłam na 19.30 dopiero Ciastek może jakiś wirus u was panuje,że i ty i mała macie problemy z oczami od jakiejś infekcji? spóźnione dla solenizantów! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że tu epidemia kupowania aut....no ja na nią nie zapadnę ;) Martoszka widzę,że CB masz :D Eternity czekam na fotkę twego autka Hugolina a nie masz ty zakwasów po tych podskokach? ;) no chyba,że szybciej trenowałaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konca roku... sadze, ze przez kilka lat lub nawet w ogole juz nie pogra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ już macie mój aucik na @ :) uuuuj niedobrze z tą nogą :( nie oglądam nawet filmiku brrrrrrrr Euforka 🌼 kuruj się i na lenia ;) 🌼🌼🌼🌼🌼 ja jutro będę rano jęczeć ze mi się nie chce do roboty (albo jeszcze dziś wieczorem :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie mnie az nosi-wszedzie mowia o Wasylu-az sie ryczec chce!!! a debil ktory go tak urzadzil-twierdzi ze w niego nie celowal ale w pilke-jak sie oglada film to widac centralnie ze celowal w noge brrr Debil powiedzial ze potemgo szukal w przebieralni !!! przeciez wiadomo ze nie bedzie tam na niego czekal! Soryy ale jestem w takim szoku i musialam sie wygadac ! Izunia zakwasow niemam na szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo filmik jest okropny :O sadze ze w ogole juz se nie pogra , z kontuzjami kolana sie juz nei gra a dopiero takie cos brrrrrrrrrrrrrrr niestety tak sie placi za taki zawod , jak kazdy inny wiadomo co grozic moze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nawet nie patrze na wiadomosci-i tak obraz tej zlamanej nogi zostanie mi juz na zawsze w pamieci:O Niestety Anderlecht musi jeszcze 3 razy ze Standard grac-ciekawe kto bedzie nastepna ofiara:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,dosc mam tej pogody goraco jak nie wiem,ale jutro ma podobno padac widzialam ta akcje w tv dzis z Wasilewskim,niezle go zalatwil,watpie czy juz zagra kiedykolwiek,dawno temu za dobrych czasow Wasil z moim starym gral w jakims mlodziezowym klubie to sie znaja mam dzis flaki ktora chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek nie marudź ! ja bym chciała upały a tu ni chu chu 😭 curwa tego lata to tu wcale nie było a jak było to ja nie miałam jak wykorzystać obejrzałam jednak ten filmik ...... ło matko ....... na flaczki chętnie bym się załapała :) zaczynam mieć lenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie marudze,tylko jak jest goraco to ja wole siedziec plackiem a nie zapitalac :p robie dzis juz drugie pranie bo od przyjazdu nie pralam nic nie bylo kiedy i szmat na kark brak hehehe jeszcze malego potwora musze wyszorowac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik widzialam dzis rano straszne to bylo nie moglam patrzec sam widok bolal :o ale dzis slyszalam we wiadomosciach, ze moze w nastepnym roku w lipcu bedzie juz w formie i ze jest dosc silny psychicznie wiec jest spora szansa, ze bedzie jeszcze lepszy niz przed kontuzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o leniu nic nie mowcie ja mam chyba najwiekszego ;) i jeszcze 4 dni pracy i urlop jeszcze dzis sie cieszylam na ten urlop, teraz ciesze sie mniej ale nie bede krakac bo jeszcze co wykracze niedobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×