Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity dzieki za ziolo lecznicze oby pomoglo bo najblizszego urlopu nie chce przelezec w lozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide poczytac ksiazke dorwalam w koncu - usta pelne kamieni Kang Czholhwan polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snilo mi sie dzis, ze mialam malego pieska bokserka ale byl tak maly ze miescil mi sie w dwoch dloniach i Spajk mi sie snil, przyszedl zobaczyc tego pieska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dolaczam do klubu nie wyspanych hihi Euforka moze sen byl proroczy:) Wogole jak sie psy snia to oznaczaja przyjaciol-wiec tak czy siak sen byl dobry :) Ciastek to Wasyl jest kumplem Twojego:D W gazetach ciagle pisza o nim-lezy w szpitalu w Antwerpen Ja pranie to musze poprasowac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłem z rozpoczęcia roku właśnie i znowu tylko płacic i płacic :O to na komitet, pzu......etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakos nie za cieplo , nie ma slonka ale inie ma wiatru ... wiec tak sobie .. Gabi zadowolona pognala do szkoly :D:D zaraz zda relacje na obiedzie jak jej tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam dzis maila od Krisa , ze niestety nie bedzie nas uczyl , w ogole nie bedzie uczyl w tej szkole wakacje w PL spedzil ehehe .. szkoda , szkoda no :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zadowolona i buzia jej sie nie zamyka hihi:D Pestka moze jemu tak Polska do serca przypadla ze sie jeszcze tam przeprowadzi hihi mam nadzieje ze nowy nauczyciel bedzie fajny:) Ja mam znow kobitke -nauczycielke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede miala babke chyba , znam ja z widzeina , calkiem przyjemna , ale slyszalam ze duzo gada a malo z ksiazki robi , wiec zobaczymy jak to wejdzie nauka w glowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie obejrzalam jej profil hihi Glupota jest zamieszczanie tam takiego zdjecia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie gorącz :) ale pewnie ten deszcze tez przyjdzie :o jeszcze 3 dni pracy i wolne za 20 min koncze robotac na dzis no tak za moich czasow to sie tak nie oblewalo poczatku roku :P:D w ogole go sie nie oblewalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole wszedzie wywieszone kartki zeby myc raczki itd panika panuje przed meksykanska grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ IQ IQ
ale denny topik, jak by was razem zebrac to wasze IQ wynosi 10, no w porywach najwyzej 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoje najwidoczniej jeszcze niższe skoro wchodzisz na ten denny topik i jeszcze się na nim udzielasz a reszcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka może znajdzie Cię jakiś piesio niedługo :) moje dzieci jeszcze do poniedziałku wakacje a płacić to ja będę jeszcze przed - trzeba porobić trochę zakupów głównie mundurki bo mi wyrosły dziewoje i pewnie bez jakichś nowych piórników i wyposażenia się nie obejdzie ;) o resztę nie muszę się martwić i caaaaaaałe szczęście :P mowa o deszczu - u mnie trochę polało (waliło po dachu w pracy niemiłosiernie ) ale i słoneczko poświeciło a potem jak wieczorem szłam do sklepiku po fajki to normalnie w powietrzu już typową jesienią było czuć 😭 nawet jakimiś suchymi liśćmi zalatywało czyli w pizdu wylądował - lato się raczej skończyło .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×