Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ jakos wstaniesz i pewnie wstalas :D eternity 🖐️ :) euforka jeszcze 2 dni hhahahaha :D mata tu kawe :D ç ç ç ç ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dobrze ze u nas mundurkow nie trzeba:)Euforka pewnie odlicza dni hihi Bylam wczoraj na zumbie:D bylo 120 osob ! Podobalo mi sie:D a nasmialam sie z ludzi ze az mnie brzuch bolal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa mnie dzis troche boli ale to pewnie za sprawa pogody bo pochmurno dzis i chodniki mokre wiec padalo ale mimo to cieplo jest relacja pogodynki zdana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz po robocie ;-) za kawke dziekuje,bo juz mam cisnienie podniesione przez jedna "wspaniala"pania z PL a tfu mendo,kuzwa noz w kieszeni sie otwiera na ta oblude pestka jak tam Gabi wrazenia z pierwszego dnia? moja zadowolona,mowi ze pan nawet na nich nie krzyczal, cos tam tworzyli bo geometrie maja,a dzis maja miec niderlandzki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) kawkę z pianką właśnie piję :) też zdam relację pogodynki - po 7.30 popadało może z 1o minut,teraz znowu słońce i ciepło jak było o 6 rano nie wiem,bo spałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo Gabi zadowolona :D ciagle powtarza , ze uwielbia szkole i bla bla az uszami wychodzi :D dzis i ja do szkoly , zobaczymy co za klase bede miala i co za nauczyciela :P za to Dawid ciagle jeczy , ze chce do cioci , ze isc dag dag ... i w domu nie usiedzi , on wakacjami jeszcze zyje haahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez w domu synek pierwszy dzien sam zostal w szkole...poploch tam niesamowity oczywiscie byl dzielny i nie marudzil ze sam nie zostanie :) jednak przedszkole duzo mu dalo tyle ze po 5 minutach dopuki dalam dla pani wyprawke powiedzial ze tu jest nuda i ze malo zabawek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo fajnie ze masz zumbe u mnie zeby byla tez bym chodzila...ale z braku laku dobry i aerobik aaa ani po pierwszym,ani po drugim razie zakwasow nie mialam....na szczescie moja corka przeszla do grupy turniejowej i bedzie miala 4 godziny tygodniowo zajec tanecznych:godzina baletu i 3 godz. nowoczesnego fajnie ze balet bo lubie jak w taniec nowoczesny figory baletu sie wlacza oczywiscie musialam kupic baletki a dzis znalazlam w obnizkach body adidasa....bo tez musza miec:body,leginsy(to ma oczywiscie)i baletki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam od kosmetyczki-u mnie cieplo jest slonko choc juz jesien czuc w powietrzu Pestka czekam na relacje jak bylo w szkole-ja dopiero w poniedzialek ide hihi Martoszka brawo dla synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi sie przypomnialo ze bylam dzis w PZU zdac papiery dla malego na odszkodowanie za ta zlamana reke a co niech daja...juz mu obiecalam ze beda to jego pieniazki oczywiscie napisalam tez oswiadczenie ze 5 razy w ta i spowrotem musialam jezdzic do tego szpitala do Białegostoku na zalozenie,zdjecie gipsu i kontrole...moze i za to zwroca....zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessuu ja tez dzis bylam u kosmetyczki wyregulowac brwi ale juz zaznaczylam ze maja byc cienkie kurde szlam przez caly rynek z czerwonymi i opuchnietymi sladami w kolo brwi na nieszczescie musialam spotkac kilka osob znajomych :O i sasiadka mnie jeszcze nowa zaczepila pytala o samochod moj bo mowi ze widzi ze nowy kupilam i ona chce taki(narazie zdaje prawko) [pytala czy sie dobrze nim jezdzi kurcze jeszcze przyzwyczaic sie nie moge....ale jazda fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ja cię nie chcę straszyć,ale na rok szkolny to trzeba tak ze 3 pary baletek,bo dość szybko się niszczą trzeba było jakies okulary ciemne założyć,aby te opuchniete brwi ukryć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój telefon stacjonarny służy głównie do pomyłek,ale dziś chyba padł rekord! :D dzwoni facet,przedstawia się z imienia i nazwiska,mówi że jest przedstawicielem jakiegoś innego i......zaczyna nawijać o jakimś przełożeniu przesłuchania,jednym ciągiem......nawet słówka nie mogłam wtrącić i dopiero na koncu pyta się mnie czy to prawda,ze przesłuchanie przeniesione na inny termin i ma się odbyć dziś o 12 a skąd ja to mam wiedzieć!!! :P więc mu odpowiadam,ze nie mam pojęcia,bo to mieszkanie prywatne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia hehehe Martoszka ja nie tylko brwi robilam-jestem cala naduszona i musze teraz taka pod szkole po mala jechac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah izunia normalnie masz przeboje z tym telefonem :D nooo wlasnie zalowalam ze zapomnialam zabrac okulary z domu no...ale nic przeszlo minelo za to wiem juz jaki zaklad kosmetyczny moze przyjac mnie w przyszlosci na praktyki chce sama se zalatwic bo jak szkola zalatwia to niestety ale w Białymstoku...nie bedzie mi sie chcialo dojezdzac codziennie...przecie to w ta i spowrotem bedzie ze 100km. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z mojej zumby nici :O jeszcze nie bylo zadnej lekcji a juz nie ma miejsc :O , byc moze po 7 lekcjach :O szkoda... Hugo poskakalas troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka Pestka a jak:D przez pierwsze pol godziny to sie smialam-bo zobaczylam tam swoja sasiadke i jakos marnie jej to wychodzilo hihi Kolejne pol godziny przyspieszyli tempo-ale i tak na aerobiku jest wiekszy wycisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh widzialam to , regularie monstera czytam :D no i sruuu zaraz do szkoly spadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah dobre....rosjanie przebija wsiech :P aaa izunia nie napisalas(albo nie doczytalam)jak poszlo dla Izzy i Almy w Białymstoku....zdobyly cos czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam już,że w Białymstoku wszystkie pierwsze miejsca zajęły ruskie psy (sędzia z Węgier) Izzy szła w klasie championów i zajęła 2 miejsce Alma była w klasie pośredniej sama,więc siłą rzeczy zajęła 1 miejsce,ale z oceną bdb więc bez medalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tymi fotami na kiblu,to jakaś ichniejsza moda?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×