Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Martoszka masz zdolna corcie:D i ma zapal hihi ale poki mloda niech wszystkiego probuje Pestka najlepszego🌻🌻🌻😘 Eternity korzystaj czesciej z tej komorki i lap na brzuch🌻mozemy sobie 🖐️podac ! U mnie jest slonko ale wieje i jest tylko 12 stopni:O Euforka oby dzien szybko minal i bedziesz miala urlop:D Martoszka narobilas mi smaka na grzyby i to tak z samego rana😭 a nie mowilam Wam od 1 wrzesnia jestem na diecie hihi zobaczymy czy cos z tego wyjdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) UPS!! a ja wczoraj nie zauważyłam pestkowych imienin to dziś bukiecik wręczę.....pewnie i tak imprezka imieninowa w weekend będzie ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka nie będzie mnie na wystawie w ZG,bo dokładnie w tym terminie będę pod niemiecką granicą,mój ma jakiś zjazd firmowy w Szkalarskiej dołączam do klubu z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pojechaliśmy do lasku marcelińskiego psy wybiegać (zrobiony specjalny teren do biegania dla psów) po jakichś 15 min Alma zrobiła sią aż za grzeczna i trzymała się sama nogi.....a ona po prostu czuła burzę,bo za kilka minut zaczął padać deszcz już jak byliśmy w samochodzie to zaczęła się ulewa,ale taka krótka,bo zanim dojechaliśmy do domu to już było po a wieczorem w wiadomościach mówią o nawałnicy co drzewa łamała i dachy zrywała!!! pytam się mojego- a kiedy to było,bo okolice Poznania pokazywali a on - no wtedy gdy my wracaliśmy z lasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to mieliscie szczescie ! Zwierzeta szybciej wyczuwaja burze ,pamietam jaki kiedys jechalismy autem i zobaczylam krowy ktore jak na zawolanie zaczely sie chowac pod drzewami a po 5 minutach rozpetala sie straszna burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pies przed burza tez sie chowa godzine temu przestalo padac i jest cieplej kurde musialam jechac do ciastkarni po ciasta bo bylo duzo zamowien tam gdzie pracuje jest koscielne swieto i odpust wiec trza bylo nastalam sie z godzine zanim sie uwineli...taki tam poploch o nierozgarniecie :O i jak sie napatrzylam na te ciasta to odrazu zglodnialam jejuuu jakie na samochodzie mam pysznosci :O pestkaaa nawet marcinka mam hihi jak mam sie nie skusic zeby nie skubnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj szkoda Izunia ja mam zamiar wybrac sie na te wystawe chcialam zobaczyc jak to jest :) ja tez dolaczam do klubu @ dzis w nocy obudzilam sie z bolem i przez godzine wiercilam za nim tabletka zaczela dzialac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka nie kus mnie , wiesz ze ja uwielbiam Marcinka ponad wsiooooooo aaaaaajjajajaajajajajajajaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swierza mieta
A wiecie? ostatnio przeczytalem ze pestka szuka swieRZej miety? swierzej heheheheh przez RZ HAHAHAHAHA...moze ze swierzba ta mieta?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro ja cie tak interesyje , ze mnie podczytujesz i sledzisz moze spotkaj sie w 4 oczy co??? tchurzu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchurzu heheh
tchUrzu heheheheheehhehehehehehehehhehe, sie ubawilem po pachy :D PS (sprawdz w slowniku jak sie pisze):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawila
Poprawila, poprawila te swieza miete, a i tak nikt nie odpowiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz nie musisz
uwazaj jak bedziesz pisac specjalnie bledy, to wyjdzie ci poprawna polszczyzna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się musi komuś strasznie nudzić,żeby latać po necie i czytać wszystkie posty Pestki i sprawdzać ich poprawność ortograficzną :O Euforka nic straconego:) teraz pójdziesz i poogladasz jak wyglada wystawa,a w listopadzie przyjedziesz do Poznania to po ocenie dam ci jedną z moich dziewczyn i bedziesz mogła na wolnym ringu potrenować na przyszłość jak znalazł!! ;) bo nie wiem czy wiecie,ale na niektórych wystawach jest klasa baby i tam wystawia się szczeniaczki od 3 do 6 miesiąca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia , no widzisz , kochaja mnie , bo wszedzie za mna laza :D i to nie od kilku dni a od dluuuzszego czasuuuuu :D:D:D ten osobnik ma taki mUzK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×