Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pestka,hugo bawcie sie bobrze eternity a ile twoja cora ma lat ze juz myslalas ze podpaski potrzebne jeju nooo i moja niedlugo pewnie tez to czeka,mowila ze niektore w klasie juz maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglaszam bankructwo !!! :P a jeszcze jutro w innym miejscu trzeba jednej buty bo nie znalezlismy w jej rozmiarze zeby sie podobaly i byly konkretne i torbe dla starszej bo poprzednia miala "dla dzieciakow" i cos dla mamy bo dzis kupilam sobie tylko sweterek ;) Martoszka no moja ma 10 i pol ja dostalam jak mialam 12 ale to wiesz kiedy przyjdzie ?juz blizej jak dalej i dlatego pierwsza mysl taka mi przyszla - tym bardziej po tonie jakim to mowila haha a nie wiem czy i zmiana klimatu na tutejszy tez na to nie wplynie ... milej soboty wszystkim ! ja czekam az sasiadka wroci ze spaceru z psem i ma wpasc na drinka jak nie wpadnie to i tak bede saczyc male conieco- nalezy mi sie po 6 godzinach latania po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha eternity jasne ze sie nalezy nooo moja skonczyla 11 lat wiec tez musze sie pomalu spodziewac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o bankructwie szkolnym i nie tylko to ja juz nic nie bede mowila :( ja na dwoje wydalam fortune,nie wiem ile jeszcze na swoja szkole wydam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ good point Pestka - dobrze ze jest co wydawac :) nie bede sie wyrozniac - u mnie szaro , zimniej niz wczoraj (wczoraj wieczorem znow odpalilam ogrzewanie) ale ogladalam przed chwila prognoze i zapowiada sie raczej suchy tydzien i nawet cieply(do 20 stopni) ide sie polenic z kawa na sofce jeszcze na chwile zanim znow zaczne zdzierac nogi w centrum milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi mnie bolą ale mamy już wszystko :) a mama skończyła tylko z nowymi dżinsami- z moimi "ogonami" nie ma co robić zakupów :p aaaaaaa i perfumy sobie kupiłam (i krem do twarzy i farbę do włosów i kilka pierdółek do kartek ale to się nie liczy ;) ) i mam ładowarkę już do mojego synka i nie muszę czekać na kolejkę jak się komp zwolni :P o ! idę po kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema 🖐️ mam wolne :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: :D:D wczoraj bylam na koncercie myslovitz:) a przedwczoraj byla september ale nie bylam w srode chce isc jeszcze na markowska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka super,korzystaj ile wlezie z wolnego ;-) u nas niedlugo bedzie troche zmian,mam nadzieje ze uda sie pozytywnie wsio,ale sie ciesze i mam inne podejscie grunt to wlasnie to ;-) ide dokonczyc film z wczoraj bo stary nie dal mi obejrzec, jak ktora nie ogladala ,polecam filmik "Trumna"(coffin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Eternity gratuluje zakupow:) Ciastek to ja trzymam kciuki:) nareszcie sie odezwalas ! Euforka wolne masz i tak wczesnie wstalas? Mnie zlapalo zapalenie pecherza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wymieniaja nam grzejniki wyszlo drozej niz mialo byc 😠 ale juz sie oswoilam z ta mysla :o dobra nie mysle o kasie bo nerwa dostaje :D ide troche potworzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam eee pestka no praca tez,ale kurwa ta sama tylko na innych zasadach ,co zrobic nie mam wyboru,zaraz moze smarne maila,nie bede tu pisac bo jaka menda moze czytac a po co wiedziec temu komu nie trzeba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nabezgralam maila,czytajta a wlasnie zapomnialam ,pudelko malpo jedna jak jechalismy do PL to wysylalam Ci smsa jak bylismy w W-wie ale zostal odrzucony,gdzie sie szwendalas coooooo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×