Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hejka pestka - Ty to w wypasionej okolicy mieszkasz:D takie atrakcje... :D a ja to bym potrzebowala odpoczac po weekendzie w sobote urodziny syna wczoraj pokazywalam miasto kolezance i jakas po tych dwoch dniach zmorodowana jestem:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ja wczoraj Francje zwiedzalam-potem wysle pare fotek a w sobote bylam na wyborach miss-moja znajoma tyz Polka zostala pierwsza miska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja latałam po mieście w poszukiwaniu prezentów dla dziewczynki mam srebrne kolczyki w kształcie baletek,małą figurkę baletnicy,symbol Poznania czyli drewniane trykające się koziołki i ptasie mleczko Wedla dla matki mam p[olsko-angielsko- niemiecki album o Poznaniu,bukiet z suszonych kwiatów i baryłki z Wedla myślicie że może być? rodzicom drugiej dziewczynki sprzedałam facetów czyli brata 20 lat i ojca:P bo jak typowo polskie i dla faceta to mi tylko wódka do głowy przychodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ta ogorki kiszone w sloiku :D:D Izunia moim zdaniem pomysl z prezentem w deche, te kolczyki super, mysle ze im sie spodobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no slyszalam w radiu w wiadomosciach...wiedzial ze umrze bo chyba z dzien wczesniej czy 2 wypisal sie ze szpitala bo chcial umrzec w domu schusl do ok. 40kg. tak go rak wyzarl :( Uwierz w ducha tam super zagral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja do wódki proponowałam bigos,ale mało poręczny w podróży ;) dla mnie Patrik Swayze to przede wszystkim Dirty Dancing,prawie na pamięć znam ten fil,bo tyle razy go ogladałam przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Dirty Dancing to chodzilam przez tydzien dzien w dzien jak dali go u nas pierwszy raz w kiniw....potem to juz nie liczylam ile razy na kasetach czy plytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ smutne to wiadomosci czytalam o jego chorobie gdzies pol roku temu dzielnie walczyl bardzo sie zmienil nie do poznania wrecz wiem, ze pisal tez ksiazke, ciekawe czy zdazyl skonczyc Niestety ani pieniadze ani slawa nie sa w stanie wygrac z rakiem trzustki K tata tez zmarl na raka trzustki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka jaaa cie co wy zescie zrobili z tym mieszkaniem hihi no ...ale niestety remonty wlasnie tak sie odbywaja i bedzie opiknie nooo mam takie same grzejniki hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przypomniala mi sie wlasnie pewna rzecz i mysle podziele sie nia z wami: pytam wczoraj mojego malego co bylo ciekawego w szkole...jak zawsze nie? a on mi oznajmia:mamo ja dzis wcale w kacie nie stalem...ani razu ja mowie to ty stales juz w kacie? a on ze juz kilka razy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka no chata w stanie wręcz rewelacyjnym.....może ty idź na orginalność i zopstaw ją w takim stanie ;):D Martoszka wszak pytałaś co było ciekawego,nie? jak stał codziennie w kącie to codzienność,jak wczoraj nie stał to coś nowego i ciekawgo :D:D:D no i masz zielone za stronkę do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha niezle neizle :P to i ja wam powiem skoro juz o szkole :D pewna Polka u nas zaprowadzila dzieciaka do szkoly , ma cos kolo 2 lata i 7 miechow . no i niestety nauczyciele nie daja sobie z nim rady , dzieciak , lata , gryzie , bije , skacze, biega po parapetach , wlazi na wysokoscie , buja sie n klamce w drzwiach , nie slucha , nei siedzi z dziecmi ba... w ogole nie usiedzi.. no i dyrektorka z nauczycielka wezwaly ta matke i mowia , ze dziecko strasznie ruchliwe jest , czy ona mu daje jakies lekarstwa czy cos tam :P a ta picza , ze nie ze ona zywy dzieciak i wsio nie ma problemu minal tydzien i dyrektorka z nauczycielka wezwaly druga Polke na rozmowe -moja kolezanke , ktorej corka uczy sie w tej samej grupie co ten diabel :D no i stwierdzily , ze dziecko ma ADHD , ze one moga pomoc , maja adresy do psychola itp.. no ale problem jest w tym , ze matka nie widzi problemu hahaha a wszyscy inni tak :D , ze oni nie daja sobie rady z nim , bo kiedy inne dzieci w klasie , to on zapierdziela w kolo placu zabaw biegiem ,a pozniej w klasie patrzy sie w jeden pukt :O ze ma swoj swiat , nie dosc tego , to jeszcze stwierdzili , ze dzieciak ma duzo siniakow... heh no i teraz mysa jak przekonac matke nawet do rozmowy o tym , bo ona to taka pizda-latawica w mini , ktora pozbyla sie dzieciaka i zadowolona oo i tako w skrocie cos czuje , ze beda jeszcze z tego jakies jaja i wroci do Polski sobie paniusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D hehe ach te dzieci:D dobre dobre mamy rozpierduche w domu 3 tony gruzu mniej :) a jeszcze sie uzbiera tona hehe trzeba bylo widziec jaka akcje GRUZ zrobilismy trzeba bylo jakos te 3 tony zniesc z 4 pietra 2,5h i po gruzie bylo Izunia juz nad tym myslalam ;):D ile kasy bysmy zaoszczedzili :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌻 poki pamietam bo cos ostatnio z ta moja pamiecia nie tak ;) zajadam sie kukurydza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dzieci z ADHA i ich mamuś to mi nic nie mówcie!! pamiętacie,pisałam wam o kolezance,która u mnie z dziećmi była i to młodsze też ma ADHD,dziecko 5 lat i dopiero zaczęło mówić,bo szybciej to tylko krzyczało matka tez jakoś nie bardzo widzi problem,po prostu Mateuszek jest bardziej żywy od starszego brata...ale jaki uzdolniony do komputerów!! :P dlatego zniesmaczona była tym,że ja gówniarzowi nie pozwoliłam grzebać w moim kompie i pogoniłam od drukarki (chociaż w domu mu pozwalają się tym bawić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...dzieciak ma własną komórkę......wiecie w tym wieku to niezbędne wręcz :O wczoraj zadzwonił mąż tej kolezanki,żeby nas na grilla zaprosić na ta sobotę i....... nie wiecie jak się cieszę,że nie pójdziemy bo mamy inne plany (z wyjazdem) a potem to się będę tłumaczyć,że już za zimno na grilla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×