Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hokus pokus, czary mary :p pestka kwoko,na jakiej grzedzie sie schowalas hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę do tej tuby pieniadze włożyć dla młodych no my tu o oszczędzaniu ciągle,a mnie sie tuby zachciało......trudno się mówi - jakos przeżyję ta masakryczna cene (albo sie zapożyczę;) ) i kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no masakryczna nie jest ale w porownaniu z innymi kartkami dla nowozencow roznica jest, my placilismy bodajze ok 40zl ,cos takiego oj tam Izunia kupisz pare razy maslo z przeceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek 🌻 potrzebuje tytuly filmow do kalambury .. dawac mi dawac takie ktore latwo pokazac i znajome :P niekoniecznie polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopke ciastek slepaku zmienilam dos wczesniej temu :P a to powiedzenie jest stare jak swiat z dowcipu :D ale uwielbiam je bo pasi mi do roznych osob :D a to chodzi nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek żartowałam z tą masakryczną ceną,wiadomo że za cos ładnego i orginalnego trzeba wiecej zapłacić a propo rozrywek domowych,widziałam w galerii ciekawa wersję DARTa :) zamiast punktów na tarczy są cześci garderoby ponetnej panieny....w co trafisz rzutka to sciagasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyslowy Dobromir - ten co mu pileczka skakala na glowie jak cos wymyslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest proste , co niy mam czyimis jajami beltac?? /D :D :D dawac cos jeszczeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak Ci to sprawi przyjemnosc to czemu nie no gadasz jak reka pokazesz ze mieszasz jajka to nikt nie zgadnie,przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no "Krzyk" mozna pokazac nie marudz "Tytanica" jakos mozna tez pokazac skombinuj tablice ze mozna cos dorysowac tez jako pomoc lub jakies losowanie np pomoc drugiej osoby,co 2 glowy to nie jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewidoczna jestem? W center parcs przeceniaja rzeczy ktore maja ostatni dzien terminu waznosci-np salatki,miesa i o dziwo ludzie to kupuja !!!! Ja tam nawet maki przeterminowanej nie bede uzywac:O Maslo to mi starcza chyba jedno na miesiac hihi bo malo chleba jemy-gdybym miala kupic 5 kostek bo taniej-to na bank by sie przeterminowane hahaha zreszta na jedzeniu oszczedzac w zyciu nie bede ! Tchibo nie znam-nigdy przez neta nie kupowalam-bo ja musze pomacac i przymierzyc-inaczej nie kupie:P Wole miec pare porzadnych ciuchow niz 1000 gownianych-bo liczy sie jakosc a nie ilosc ! Wy juz o swietach piszecie ! Ja bede miala sztuczna choinke-u mnie w domu jest za cieplo-poza tym niewiem co by z prawdziwej zostalo jakby sie nia kot zainteresuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo helloł ;-) sluchajta no musze isc bo mala spac nie moze beze mnie noooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo toc juz to napisane :p pestka moze Wirujacy Seks hehehehe,albo Duch,albo ten film z Patrickiem Swayze jak on sie nazywal ten o tancu??? dobra ide bo mi nie zasnie,a jutro bieda ze wstaniem bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo widac widac :P chyba poszlas czytac :) ciastek a co to mala dzidzia ze spac bez ciebie nie moze? :P mam juz te tytuly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka hehe ja tez czytalam Pestka-a film" Mis" a moze seriale?typu Alternatywy 4 albo Zmiennicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×