Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a terakote czy glazure maja wlasnie przywiesc z Portugalii wiec tam nic wiecej teraz robione nie bedzie,zreszta jak,jak krolewna siedzi hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu no to jeszcze troche potrwa mysle , ze ona wlasnie czeka na swego dziada i jak on sie przeniesie to i ona z nim , no przeciez nie bedzie wlazic do was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej kufffa wlaze hehehehe, ona nawet nie wie ze jakies plany sa takie, ja mysle ze nasz propieter ja wymelduje i niech idzie na szczaw ,a wzieli tego patafiana ze soba zeby mu troche w leb nawbijac, to nie jest glupi facet no ale jak mu cos jebnie to nie idzie sie dogadac zaraz Wam cos napisze ale na @ udalo mi sie w ciagu 3 tyg wkurwic az dwa razy jedna osobe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) doczytałam nie rzucajcie się na ten express na kapsułki dlatego,ze kawa wcale nie jest rewelacyjna (pijam na degustacji) a poza tym drogo wychodzi,ja mam Bosha i jestem zadowolona z niego choć muszę przyznać,że czasem dla odmiany rezygnuję z kawy z pianką (bo najczęściej latte robię) i dla urozmaicenia piję nescę z mlekiem jak wywalasz ścianę i zastepujesz ja ściana z luxferów to nie ma zbytniej utraty na powierzchni....taka sciana tez ma kilka cm grubości,a czy 2 cm wiecej czy mniej to chyba nie robi różnicy mi to szkoda tego kota patafiana,bez domu i pana został,dobrze że go dokarmiasz ciastek,przecież to tylko zwierzę i nie rozumie co się stało ja wczoraj w T.K.Maxx zakupiłam.....zabawkę dla psa :D taki pluszowy bażant,którego jak się naciśnie to jeszcze hmmmm skrzeczy? praktycznie od wczoraj Alma nigdzie się bez swgo ptaka nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pomyslalam ze sie odezwe bo nie bylo mnie tutaj wieki. dzis siedze w domu of course, czyli mam czas na kafe i nabijanie postow. jakies przeziebienie mnie zlapalo, plecy mnie napieprzaja jakby mi ktos bejsbolem przywalil, gardlo mnie boli, z nosa leci. sprawdzalam juz objawy swinskiej grypy na NHSie i wyglada jak pierwsze slabe objawy. na razie zjadlam sniadanko i zbieram sie do polopirynki i syropku. mam nadzieje ze u kolezanek wszystko w porzadku, dzieci rosna a w pracy same podwyzki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyslalam z innego konta ale nie wiem czy poszlo,tyle sie napisalam ze drugi raz ni chuja nie bede heheheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakarmilam gromade hehehehe teraz sie tluka w pokoju Izunia wlasnie wiesz co,zastanawiamy sie wogole nad jechaniem na ta impre bo data i czas ni w zab nam nie pasuje,juz sobie wyobrazam te sztuczne miny i atmosfere bo chyba z jego strony (nazyconego);-) to tacy raczej Ą Ę ludzie,wiecie jesli okularki to Armani lub co innego ,pomidor z cebula na stole smierdzi ale go wpierdala .......echhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the best i zadnej świńskiej grypy nie masz!!! Ciastek roważcie wszystkie za i przeciw,bo nie każda skórka warta wyprawki ;) a poza tym jak się jedzie na taką imprezę to po to,aby się dobrze bawić,a nie po to aby robic dobra mine do złej gry kropli zdrowego egoizmu Wam życzę,pomyślcie co dla Was fajniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł z tymi luxferami jest tak ze jak za sie stawia taka sciane to trzeba ... zglosic w spoldzielni... przynajmniej tak mial moj kuzyn. Bierze sie to z tego ze ta sciana jest zdaje sie ciezsza a mniej wytrzymala , nie wiem dokladnie :):P ale wiem ze w koncu zrezygnowal z tego. Co prawda on chcial wielka dzialowa sciane z tego zrobic ide sie bawic skanerem:P aha, wczoraj sie chwalilam ale kafe uznalo ze zle haslo wpisalam w sobote zdalam test na 100%, po prostu byla latwizna, i nawet nagrode extra oprocz zaliczenia dostalam wczoraj pisalam kolejny, modle sie zeby miec chociaz 51 % :D bo dla odmiany latwy nie byl, i zdaje sie ze juz tylko takie zostaly 😭 nie wiem po co mi ta szkola byla a co do imprez - od czasu do czasu trzeba zaszalec :D ciastek pozyczyc Ci jakis okularsow?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUDELKO dawaj hehehehe najlepiej z jakies 2 pary wiesz jak bede miala 2 kreacje to i okulary by sie 2 pary przydaly buahahahahhahahahaha,tak ciezko kiedys pracowalam na komputerze ze az oczka sie popsuly (tekst cytowany ;-)) a co do scian,to pewnie musiala by sciana dzialowa wlasnie i dlatego potrzeba byla zgoda spoldzielni bo do normalnych scian raczej zgody nie trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodę spółdzielni trzeba miec do jakichkolwiek modernizacji ścian nośnych!! działowe sa cienkie i te można samodzielnie burzyć i przenosić (tak jak to Euforka na swoim nowym domku zrobiła) Pudełko gratulacje za zdany egzamin i trzymam kciuki za ten....niech będzie choć 60% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wlasnie sciany nosne pomerdaly mi sie nazwy ,masz racje Izunia no i zabyla ja przez ta swoja "podniete" gratulacje pudelko ,masz 🌼 wiecie co znalazlam ja mate taka do tanczenia,co ja sie podpina do PS2,to mam wiec zakupic tylko mate i gre pewnie,musze poszukac na Mikolajki dla malej u nas w sklepie zabawkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas to pełno takich mat.....najczęściej podłącza się je do tv,mają iles tam zaprogramowanych piosenek,a niektóre nawet gry i gra się nogami (w zeszłym roku chreśnicy kupowałam taką) śmiałam się,że taką mate nalezy od dziecka po kolacji wigilijnej pożyczyć,aby kalorie spalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje malolaty maja wii i do tego jakies dziwne przystawki konczy sie czasami tak ze gramy w tenisa/golfa/ping ponga/joge cwiczymy albo co innego a dzieci musza czekac:P a i jeszcze na PS2 eye toy, to znow z kamerka, i dokladnie w wigilie kolejka byla do zabawy:P hmm... ciastek a to nie wiesz ze przez okularsy armaniego lepiej sie na swiat patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe tak w tym przypadku patrzy sie z wyzszoscia heeheheh moja wlasnie kiedys u pestki bawila sie z dziewuchami w ta mate i tak mysle zeby jej kupic bo nie mam pomysla na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialo mi sie jeszcze o ekspresie na torebki:P przynajmniej kiedys w PL te kaspuly byly trudne do kupienia, a jak juz byly to cholernie drogie bo mialam taki ekspres co to mozna bylo wybrac czy kawe sypac do pojemnika czy wziac inne sitko i kapsule zaladowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie draznisz mnie hehehe no kurde ja sie napalila na takie cacko,chce mi sie kawki z pianka hehehe,chociaz w tv ogladalam to calkiem prosto ja zrobic samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha czyzby pudelko ma lupy takiej firmy?? hihih ja mam jakies chuj wie jakie , nawet nie wiem czy to firma na nausznikach pisze czy jakis baran sie podpisal haahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako gadzeciara nosze troche inna :D a moje ulubione to byly takie z gazety:P cholera, zebym wiedziala ze to wazne to bym lakierem do paznokci maznela jakas znana marke :D niestety polamaly sie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe pestka,wiecie ja nie mam nic przeciw posiadaniu takich rzeczy,ale w tym przypadku kurwa...a co bede gadac :D:D,w tym przypadku to wszystko jest na wyrost i to w nadmiarze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko pierdolnij sobie duzy napis markerem jakim i bedziesz miala buahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×