Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ ja tez nic dla siebie nie znalazlam :( buuuuuuuuuu aGabi sie nie moze doczekac , az rozpakuje :) czeka na Dawida ale on jeszcze spi.. poza tym w liscie nie doczytalam ale bylo jeszcze cos ... jakas gierka , taka z wylatujacymi muchami czy robalami ... no i uznalam , ze nintendo kupie jej jak zmadrzeje :D i podrosnie , bo uwazam , ze 8 lat to jednak za malo na komurki , nintenda i wsie gry tego typu .. wystarczy , ze na kompa usiadzie to sie oderwac nie moze , i czerwona jak burak siedzi , zreszta Dawid jakby jej dorwal to bylo by juz po :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciastek wybalowania , Izunia pewnie tez :D euforka no ale nie smutaj sie no juz .. no przeciez nie poradzisz nic , a w miare dobrze , ze widzisz jak jest . a mnie od 3 dni boli zaaabbbbbb . normalnie chyba dentysta sie klania 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my bylismy wczoraj na festynie mikolajkowym i czekajac na pokaz fajerwerkow kurna zmarzlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez dzis na irodzinki do mojej kolezanki syna tego 12latka niestety nic nie znalazlam mu na prezent wiec dam mu kase :P pod poduszka ja tez nic nie znalazlam...za to moje dzieci tak i sa szczesliwe uffff jak niewiele im trzeba kurna miala kolezanka dzis do mnie przyjechac z rodzinka ja sie obkupilam a ta pisze esa ze nie przyjada pewnie kozarla sie z mezam i ju :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co? wszystkie jestesmy niegrzeczne? ;) hehe poslalam Wam foty dla odmiany cos innego niz ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa ale u mnie wszie sklepy pozamykane hahaahhahh , wiec tylko na rozge moge liczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wybrnęłam z nadrabiania odpisywania na maile i dotarłam wreszcie tutaj kuźwa mam dosyć całego tygodnia - wszystko mnie wkurwiało i zapowiada się że jeszcze powkurwia :o od Mikołaja też nic nie dostałam 😭 se zrobię prezent sama :P łaski bez :P dzieci drobiazgi i wczoraj kupiłam im choinki do ich pokojów -jedna czarna a druga różowa :D szaleją teraz z pakowaniem "prezentów" - jak zapytałam co za sens dawać sobie rzeczy które już od dawna są w domu to usłyszałam że to dobry sposób na pozbycie się tego czego już nie chcą :D mądrale ale dla mamy i taty kupiły prezenty pod choinkę w szkole w piątek - była akcja właśnie dla dzieciaków że mogą "po kryjomu" za drobne pieniążki (fakt że wzięte od rodziców :P )coś kupić , zapakować i przynieść do domu a rodzice dopiero na Gwiazdkę się dowiedzą :D moje już kusiło żeby nam dać wcześniej :D ale kazałam schować i trzymać do świąt dodam tylko że ten dla mnie jest większy :P:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że kobitki balują - jedne już po inne w trakcie u nas ten weekend pracujący a i okazji niet poza tym jakoś nie mam siły i humoru na bale .... Euforka nie smuć się - bywa i tak i najczęściej nic na to nie poradzimy (wiem co piszę , palców mi nie starczy żeby zliczyć moje zawody na najbliższych ) przykro , wiem .... Izunia dobrze że nie zżarte na "ament" buty ale to dobre jak ktoś ma jeszcze takie same i się ściągnie to wiadomo który czyj ;) Ciastek rób wojnę !!!! se w kulki lecą wszędzie kurna !!! a urlop to mój stary ma od 23 do 4 stycznia a ja będę zapierdalać jeszcze w Wigilię do 12stej a potem między świętami i nowym rokiem 29,30 i 31 dobrze że łaskawie mi powiedzieli że mogę sobie urlop wypisać na dni ustawowo wolne bo pracownicy agencyjni nie mają płacone za to automatycznie a tak mi zapłacą bo na okres międzyświąteczny też niby mogłam ale tak delikatnie dali do zrozumienia że jest dużo roboty i będą musieli dać kogoś na moje miejsce i "może się zdarzyć że już nie będzie miejsca dla mnie z powrotem" wkurwia mnie to ale bardziej od urlopu potrzebna mi praca i chooj trza siedzieć ... :o 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Gwiazdkę już mam listy z "żądaniami" ;) starsza poszła po leniwemu i wkleiła wycięte z katalogów zdjęcia ale i też dopisała ceny i nawet sumę ogółem :D nie jest zbyt droga hahaha młoda wysmarowała listę taką że głowa mała - dłuuuuuuugaśna ta lista :D ale łaskawie "pozwoliła" mi wybrać połowę !!! z tego :D na szczęście też nie jest zbyt droga ;):D teraz trzeba znaleźć czas na latanie po sklepach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idem coś do szamania zrobić - może się stary z roboty zjawi (kurwa dojebali roboty akurat na niedzielę bo się chyba im spieszy przed świętami :O ) i kartki trzeba wypisać chociaż dla sąsiadów (dostaliśmy dziś od jeszcze jednych) bo dla rodzinki to chciałabym zrobić ale nie wiem czy mi to wyjdzie bo nie mam kiedy 😭 i pewnie skończy się na tym że kupię w ostatniej chwili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol eternity moj stary dzis obiada robil, golabki ,musi swoj stres zabic jakims zajeciem,od piatku duma,ma problema,jutro z kierowniiem do Luxemburga jada,bo ciezarowka ktora robil zjebala sie i twierdza ze jakas szmate znalezli gdzies tam i silnik sie zatarl,moj od piatku jak zbity pies,chociaz kierownik zadnych dygresji mu nie robil,mowi wezniemy inna szmate,ale mimo wszystko R przemyslal co robil i twierdzi ze zadnej szmaty tam nie zostawil,szmaty sluza im do czyszczenia,no ale stres jest,jutro jada sprawdzic nasz komp cos swiruje pisze od malej,a choojowo pisac na klawiaturze fr heehehe,stary cos czysci,sciaga programy na nasz jak ktora ma pl tv to na tv4 (chyba) ida Spadkobiercy, kabaret improwizacja,boki zrywac polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Zabrali mi neta i dopiero dzis oddali:P Pestka ja tez mam zamiar w tym tyg juz choinke ubierac:D bo tutaj to wlasnie juz przed mikolajem ubieraja:) hihi Prezenta tez ie dostalam;) hahaahha al rozgi tyz nie:D Wczoraj rano znow byl wypadek pod moimi oknami:O Jakas pechowa ta ulica:O waska ,blisko drzewa-jak sie wyjezdza z parkingu to gowno widac Po 8 rano jak uslyszalam halas:Ppatrze przez okno 2 auta skasowane:Odobrze ze nikt ranny nie byl ! Dziewczyna chciala zjechac na parking i nie zauwazyla goscia ,ktory jechal z przeciwnej strony i bylo wielkie bum:O Ciastek widze ze sie impra udala ! Eternity pociesze Cie ja tez 24 musze pracowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mialam pisac czemu tak pusto,a tu Hugolina napisala cos mnie dzis lepetyna boli,posprzatalam nic mi sie nie chce wiecej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktora mnie oswieci gdzie moge kupic telefon Hello Kitty,szukam kuzwa i wychodzi na to ze tylko ze sklepow internetowych, moze szukac nie umiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek,ja widzialam u siebie w salonie Orange moze u was w jakiejs telefonii komorkowej tez bedzie buuuuuu u mnie pada,musze dzis ze starsza jechac kupic jej nowe kozaki bo te co ma...niby zimowe...bo zamszowe i nieocieplane to przemakaja jak diabli...wysterczy ze przeszla sie z domu do garazu i z auta ktore podstawilam pod drzwiami skoly i miala cale czarne i mokre skarpetki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie znalazlam w orange, ale tutaj nie natknelam sie na taki telefon w sklepach z gsm ,a moze zle patrzylam,kurde powinny byc nie,tylko cena mnie powala jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie R napisal,ze dojechali do Luxemburga i ze to nie jego wina,ze silnik w tym samochodzie sie zatarl,no i git ;-) ja dzis mam zoladek scisniety jak nienormalna,jeszcze mala zostala ciekawe jak tam po pierwszym dniu egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mialam zajebista wymiane zdan z ta kolezanka hahahaha powiedzialam jej prosto z mostu , ze nie bedzie mnie traktowala jak psa na komenty , jak podmiot , ze na jej pstryk bede leciec , tak sie zaczela wydzierac , ze az Dawid sie rozplakal ... mowie do niej zamknij pyska bo mi dzieciaka straszysz a ona wielkie galy haahhaa i ona , ze ja robie z niej wariatke , ze debila , a ja mowie no wlasnie ty robisz , bo co ty powiesz to jest racja i tylko twoja wielka racja , jak ktos ma inne poglady to ma siedziec cicho i przytakiwac?? nawsadzalam jej tyle ze az 2 fajki wyjaralam .. no to ucichla z lekka i mowi no masz racje , masz racje a ja do niej zas , ja nei chce teraz przyznawania mi racji za zjebki , tylko normalnej konwersacji gdzie wypowiadaja sie 2 osoby a nie tylko jedna nadaje a druga przytakuje ... nosz kurwa czuje ze to jeszcze nie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×