Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

euforka 🌻 efekty godne podziwu:) juz niedlugo bedziesz wieszac obrazki:) mam kupione 2 prezenty! hurra:D;) jeszcze 10 i bedzie z glowy:O ale chociaz wiem co! i to jest ważne:) a dzis ide na impre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:d:dPudelko:D dziele paczkiemuwazaj bo natrafisz na oko;) :D Euforka zmiany sa duze !!! poprostu super -domek bedzie cudny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dopiero sie melduje bo dzis mialam szkole...jutro tez jade mialam test z anatomii juz ostatni z niej w tym semestrze jeszcze dwa za tydzien z 2 innych przedmiotow i narazie spokuj lep mi peka i zle sie czuje,moze dlatedo ze mialam dzis robiony na fizykoterapii mazaz na plecach...jeszcze jak kolezanka robila to bylo ok ale jak facet zaczal pokazywac to myslalam ze mi pluca pekna tak naciskal hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozylam sie...myslalam ze ase [pospie z gfodzine ale jakos sie poprzewracalam i nie zasnelam...wlazlam wiec na kompa :P ide po kawe...czwarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w niedzielę :) można trochę odsapnąć wreszcie po całym tygodniu no może i tak nie do końca bo zaraz przemeblowuję salon pod nową sofę ale to już przyjemne zajęcie ;) idę poczytać o czym były rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam ;):D 24 grudnia to nie wszędzie taki ważny jak dla nas a tutaj to i tak najważniejszy 26 bo to dzień handlowy i zaczynają się potężne wyprzedaże ;):P jeszcze nie byłam w ten dzień w centrum ale może tym razem się skuszę z samej ciekawości zobaczenia jak wygląda tyle ludziów na raz :D bo żeby się dostać do jakiejś półki czy wieszaka to chyba nie mam szans :P aukcji już nie widzę ale widzę jej tytuł - ja nie jestem duża ;) i bogata tym bardziej ale mam buty z czerwoną podeszwą :P tyle że nie od CL :P:P:P:P:P:P no i czerwone już się trochę starło :P muszę je wyciągnąć z szafy bo to kozaczki więc w sam raz na teraz Hugoooooo fota z włosami gdzieeeeeeeee ??????????!!!!!!!!!!! kuwa a u nas premii nie chcą dawać :o jeszcze roboty dopierdalają przed świętami - normalnie prawie wszędzie poszaleli , tylko robić i robić ... a tam gdzie robię jedna laska mi mówiła jaką premię świąteczną dostali w zeszłym roku - 20 funtów !!! normalnie można zaszaleć chociaż jakby dobrze pomyśleć to prawie wystarczyłoby mi na taxi na tydzień w jedną stronę :p Hugo żeś poszalała na tej imprezie jak torebki zapomniałaś ;) Euforka znaczy się jesteś dobrym kierowcą skoro udało się nie przywalić ;) uważaj na siebie jak wsiadasz zdenerwowana/rozkojarzona itp za kierownicę ! moje dziewczyny też "nie wiedzą" że mają testy/sprawdziany - nauczyciele po prostu tego tak nie nazywają ale w ciągu tygodnia piszą prace , rozwiązują zadania tylko właśnie podchodzą do tego bardziej spokojnie bo nie robi się wokół tego szumu chociaż nie , przepraszam , moja młodsza wie że co piątek ma szybki test z matmy zaraz z rana i co czwartek ma ciśnienie żeby się następnego dnia nie spóźnić do szkoly - nie wiem skąd jej się to ciśnienie bierze bo nigdy się nie spóźniła ale martwić się na zapas to ona bardzo lubi wypieki na święta .... może co ukręcę .. albo poinstruuję dokładnie starego co z czym bo od środy 23 ma wolne już to niech piecze :P a ja przeca jeszcze w wigilię do południa w pracy - muszę jakiś plan sobie ułożyć i się go trzymać żeby się wyrobić Ciastek patafianowi pewnie nie zrobiłoby różnicy że poszedłby mieszkać do syfu więc myśli że i innym nie będzie przeszkadzać :o ja już wolałabym zostać w mniejszym Pestka snów nie ma co brać za mocno do siebie ! tak jak Pudełko pisze - będziesz się przejmować to myślami sobie ściągniesz a sennik wyrzuć ;) przterminowany jest :P Izunia znalazłaś głowę ? moje dziewczyny mają taką do stylizacji Bratz - może włosy nie są takie jak na tych profesjonalnych ale coś tam można namodzić no i twarz przyjemniesza ;) a barbie chyba też ma takie z obojczykiem też nie wiem czy częste czy nie ale nie takie groźne jak brzmi - ale widzę że już dziewczyny napisały uspokajające rzeczy :) Euforka fajny pomysł z prezentami !!! u mnie dzieci już mają dla rodziców ;) dla dzieci też wiadomo co trzeba (trzeba się jeszcze na "sekretne" zakupy wybrać), moj mąż sobie kupił prezent sam :P nowe opony do auta i płytę główną do kompa więc powiedziałam że to na konto gwiazdki :P ja może też zrobię sobie prezent sama :P ale pomysł pewnie kiedyś się wykorzysta :) serial Flash forward już obejrzałam - na następne odcinki muszę tylko poczekać do nowego roku 😭 bo zawiesili na okres przed i poświąteczny a się choojowo zakończył ale polecam też !!! i we wtorek mam koniec sezonu CSI Miami - z migawek też już wiem że skończy się tak że nie będzie się można doczekać na kolejną serię znowu ... a Wam co mało wolnego na święta ??? u nas jeszcze poniedziałek jest wolny bo świąteczny dzień wypada w sobotę ale od wtorku do pracy kuwa .... ale potem zaś długi weekend bo 1szy w piątek i nie zgadzam się że nie ważne jaka temp w nocy ! a rano trzeba doliczyć 15 minut ekstra na odskrobanie szyb w samochodzie u nas dziś rano było biało i w ciągu tygodnia w któryś dzień też tyle dobrze że raczej się mogę nie spodziewać trzaskających mrozów ;) hehe prezent od afganek niezły :D Martoszka dziś spróbuj odpocząć , oczywiście po szkole - na zajęciach nie śpij ;) co to za sezon na przeprowadzki ? Ciastek to impreza polegała na pomocy przy przenoszeniu sprzętów ? ;) a u nas najpierw my , potem niedługo jedni znajomi - akurat skorzystali z naszych kartonów bo nie zdążyłam zutylizować , potem koleżanka jedna i tydzień później jeszcze jedna a teraz jeszcze brat mojego w piątek odebrał klucze do swojego domu ciekawe kto następny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaale się rozpisałam :P:D i nie czytałam i pisałam przez godzinę :P miałam przerywacze :P ziołem miałam sypnąć - mam zapasy ;) za stronki , na bóle i nie-bóle , na wszystko na co trzeba ;) od ciotki eternity :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis po sklepach TROCHE polazilismy,kurwa z chlopem lazic wiecej sie wkurwilam niz to warte - ciagle tylko "drogo""za drogo" a zeby go ........oczywiscie sobie nic no,standard, malej kurtke kupilismy i bluzeczke Hello Kitty wybrala, chciala spodnie jej kupic bo kuzwa wyrosla ale wsie rurki a ona zle w nich wyglada, no i widzielismy gsm Hello Kitty kurw drogo 165e,uwazam ze za drogo dla dzieciaka taki telefon,z ekranem dotykowym i cos tam, moze w sobote n-pna uda nam sie cos innego znalesc jak gwiazda w szkole bedzie ogolnie po wczorajszej imprezie spac mi sie chce :p:p;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co sie stalo,kryminal wpieprzyl sie do chaty na 3 pietrze,rozjebala drzwi i futryne,wkladki ktora moj R montowal nie ma w drzwiach,a ona w srodku,zaraz bedziemy na policje dzwonic bo to to juz wlamanie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde ale padnieta jestem,dzis mialam szkole jak wyjezdzalam bylo ciemno i jak przyjechalam to ciemno :O dobrze ze dzis byla tylko [pracownia kosmetyczna...teoria wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek co z tą policją ????? co za bladź ... na "zakupach" byłam ostatnio sama , bez chłopa i dzieci i też się wkurwiłam - wszędzie jedno i to samo goowno , tyle że metkami się różnią nic ciekawego kupiłam tylko dwa szaliczki Martoszka wczoraj mój mąż się ze mnie śmiał bo zauważyłam jakiś kabel wystający z ziemi i się pytałam od czego , śmiał się bo podobno wystaje tak od początku ale skąd ja niby miałam wiedzieć skoro wychodzę z domu jak ciemno i wracam jak ciemno a jak czasem się zdarzy "po jasnemu" to tylnym wyjściem a kabel wystaje z przodu :P a się rozpisałam bo jak mnie nie ma to nie ma a jak już siądę to na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity :D 🖐️ ciastek olaboga i co wezwaliscie policje? kuwa jak bedziecie tam mieszkac bedzie wpadal co jakis czas moze , bo sie pomyli , ze to jeszcze jego looo matkoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity :D 🖐️ ciastek olaboga i co wezwaliscie policje? kuwa jak bedziecie tam mieszkac bedzie wpadal co jakis czas moze , bo sie pomyli , ze to jeszcze jego looo matkoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity :D 🖐️ ciastek olaboga i co wezwaliscie policje? kuwa jak bedziecie tam mieszkac bedzie wpadal co jakis czas moze , bo sie pomyli , ze to jeszcze jego looo matkoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc pomacham:D🖐️ Eternity uwielbiam Twoje streszczenia !!!! Ciastek pisz co i jak ! Kurde Pestka ma racje ! coby potem sie do Was tam nie dobijal:O brrr zimno na dworze-ja chce wiosne !!!!! Zdjecie wysle-ale pierw musze zrobic-a raczej ktos mi-bo takie samych wlosow to moge poslac-ale i tak zle tam widac hii ide lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale sie zacielam wczoraj hehehe , kafe cos strajkowalo :D nooooooo zimnooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ noooooooooooo zimno,zimno strasnie zimno brrrrrrrrrr nie no wczoraj po cichutku spierdolila lala ,takze policji nie wzywalismy bo jaki sens,a drzwi do wymiany,moj R troche naprawil coby sie zamknely dzis jeszcze bedzie robil je po pracy,suka jedna no,dzis musze tam isc posprzatac deko bleeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez zimno a ma byc jeszcze bardziej snieg wali im slisko non stop mi ABS sie wlaczalo i wkurzalo mnie :O jeju ale mam dzis pecha,poszlam za garaz poszukac takiego pojemnika a ze zawalone sniegiem wszystko to nie zauwazylam takich jakby drabi z metalowym trzonkiem i jeblo mnie jak nastapilam walnelo mnie prosto w oko a mianowicie w brew i kosc policzkowa przez jakis czas nie widzialam a teraz mam nie docs ze spochniete oko ze go prawie nie widac i caly policzek to i czerwone jutro pewnie bedzie sine :O jeju jak ja gdziekolwiek wyjde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to faktycznie masz pecha- masz na lepszy dzien 🌼i nie wychodz juz dzis nigdzie ;-) no sluchajcie bylam posprzatalam deko,jesli mozna to tak nazwac,malo co pawia nie strzelilam w kuchni jak zobaczylam co w zlewie i w zostawionych garach bleeeeeeeeeeeeeeeee ,namoczylam to wsio bo nawet nie szlo tego myc takie zaschniete,a zreszta nie dotykam sie do jego garow,oblesnie-obrzydliwe-ochydne wyobrazcie sobie po 1cm kurzu na meblach,rozwalone piernaty na lozku,butelka z czyms do wachania czy jaki choooj,bosheeeeeeeeee jak mozna tak mieszkac popatrzylam tak dzis na to wszystko tam trzeba wsio wypierdzielic i dopiero cokolwiek robic,nie ma mozliwosci tam zamieszkac brrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ rany ja swoich starych garow nie lubie sprzatac a czyjes?.. kurde a ta sie nie bedzie chciala wlamac jak juz Wy tam bedziecie mieszkac? martoszka - niezla przygoda:P na czole sobie teraz napisz ze to nie mąż;) eternity piękna odpowiedz na wszystko :D pestka 🌻 zaciętość skuteczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Eternity żyje i jakie piękne zsteszczenie zrobiła! :) nie,ja tego łba jeszcze nie kupiłam....znalazłam ta głowę Barbie ale w Smyku,a oni tam marżę maja nizezła!! W Smyku taka głowa 200 zł kosztuje!! (to juz cała lalka wychodzi taniej hihihihihi) widziałam,że sa na allegro już w granichach 150 zł....trzeba będzie coś poszukać no faktycznie,same nieszczęścia Martoszka choć to zioło lecznicze przymij 🌻🌻🌻 i niech ci to nie spuchnie,ani nie zacznie kolorków przybierać,bo święta wkrótce!! Ciasek wydaje mi się,że tam na górze to trzeba by jakies drzwi przeciwwłamaniowe wstawić,skoro i tak trzeba wymieniać....nirmalnie przerąbane robic cokolwiek z takimi ludżmi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jutro czeka wycieczka Poznań-Wrocław (a nawet ciut dalej za Wrocław w stronę Legnicy)-Zielona Góra - Poznań moje panny zostana same w domu i pewnie z nudów demolke zrobia,bo ich pani będzie przewozić mix afgana.który całe życie na łańcuchu spedził do hoteliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×