Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Martoszka no bo cos robia z kafe hahaahha :P i masz tuuuuuu SIEDEM ŻYCZEŃ Z OKAZJI URODZIN ZDROWIA... ...życzę dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami, co serce w ciszy co dzień powtarza. SZCZĘŚCIA... ...życzę Ci również takiego, jak Ty sama pragniesz, bo dobrze, gdy będzie przy Tobie, a Ty - czym ono jest - odgadniesz. MIŁOŚCI... ...życzę Ci szczerze, bo ona filarem jest życia. Śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. STU LAT... ... w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście. Twój bagaż życiowy - mądrość- przykładem dla innych niech będzie. SPEŁNIENIA MARZEŃ... ... najskrytszych, niech będą realne i jasne. Marzenia spełniają się często, niech spełnią się też Twoje własne. RADOŚCI... ... też życzę Ci tyle, by Twoją twarz uśmiech zdobił. A jeśli się czasem zasmucisz, to tylko na krótką chwilę. WYTRWAŁOŚCI... ...życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwym bądź i odważnym, by rzeczy dokonać wielu WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ LEPSIEJSZEGOOOOO !!!!!! 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻 🌻.... Y Y Y 👄 Y Y Y ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka no mam to samo no juz przed swietami zaczeli cos robic i dalej cos nie tego , temu sie kazdy zacina a wszczegolnosci ja bueeeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie chcoalo mi wyslac no ale mam sniegu...szok jest na plusie to bedzie sie dobrze lepil idziemy zaraz lepic balwana zanim jeszcze nie stopnial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to milej zabawy sniegowej! ;) ja mam takiego poteznego wkurwa ze normalnie jakby mi wpadl w rece jeden typek to bym go na strzepy rozniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to milej zabawy sniegowej! ;) ja mam takiego poteznego wkurwa ze normalnie jakby mi wpadl w rece jeden typek to bym go na strzepy rozniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no to milej zabawy sniegowej! ;) ja mam takiego poteznego wkurwa ze normalnie jakby mi wpadl w rece jeden typek to bym go na strzepy rozniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyc jakiejs
wzielabys sie lepiej za cos pozytecznego, a nie baki puszczac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyc jakiejs
a wzielabys sie za cos pozytecznego a nie baki puszczac w stolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista rozmowa wychodzi z tego powtarzania sie buehehehe euforka olej typa , niech nie ma satysfakcji wkurwiania kogos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista rozmowa wychodzi z tego powtarzania sie buehehehe euforka olej typa , niech nie ma satysfakcji wkurwiania kogos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebista rozmowa wychodzi z tego powtarzania sie buehehehe euforka olej typa , niech nie ma satysfakcji wkurwiania kogos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zasmarkana dzis jestem,pojechalam do pracy ale na popoludnie nie zostalam bo kichowato sie czuje,za to telefony sie rozdzwonily :p Martoszka Sto lat niech zyje zyje nam, spelnienia marzen tych najskrytszych,zadowolenia w zyciu szczescia i jeszcze raz szczescia 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zasmarkana dzis jestem,pojechalam do pracy ale na popoludnie nie zostalam bo kichowato sie czuje,za to telefony sie rozdzwonily :p Martoszka Sto lat niech zyje zyje nam, spelnienia marzen tych najskrytszych,zadowolenia w zyciu szczescia i jeszcze raz szczescia 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zasmarkana dzis jestem,pojechalam do pracy ale na popoludnie nie zostalam bo kichowato sie czuje,za to telefony sie rozdzwonily :p Martoszka Sto lat niech zyje zyje nam, spelnienia marzen tych najskrytszych,zadowolenia w zyciu szczescia i jeszcze raz szczescia 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zasmarkana dzis jestem,pojechalam do pracy ale na popoludnie nie zostalam bo kichowato sie czuje,za to telefony sie rozdzwonily :p Martoszka Sto lat niech zyje zyje nam, spelnienia marzen tych najskrytszych,zadowolenia w zyciu szczescia i jeszcze raz szczescia 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zasmarkana dzis jestem,pojechalam do pracy ale na popoludnie nie zostalam bo kichowato sie czuje,za to telefony sie rozdzwonily :p Martoszka Sto lat niech zyje zyje nam, spelnienia marzen tych najskrytszych,zadowolenia w zyciu szczescia i jeszcze raz szczescia 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się pipkoli coś kafe ciekawe co za "ulepszenia" teraz będą - tylko nie wiem po co poprawiać co już jakoś działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka choojnia próbuję coś napisać i wysłać nie wiem od kiedy jednego posta to nawet z hasłem przeszłam tylko pokazał się błąd ciekawe czy się pokaże haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka co sie stalo?? ciastek pytala ja cie o te saszetki czy co to bylo , dalo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech od tego wkurwiania sie to az leb mnie boli musialam sobie drinka zrobic.. chcielismy zamknac temat rozliczenia za robocizne i materialy za remont, zostaly tylko niby 2 fa a gosciu zwlekal mysle sobie ok, w koncu to jego kasa ale koniec roku blisko i chce miec to za soba i co? kurwa niespodzianka na koniec roku wiecej do zaplaty o 1/3 niz mialo byc wiec moj wkurw byl potezny bo kwota tez duza poza tym wczesniej juz miala miejsce podoba sytuacja i choc moze gosciu niewinnie to zrobil to i tak mnie tym wkurwil kupuje material i nie wie ile placi? jak pytam sie ile to chce konkret a nie.. wrrrrrrrrrrrrrrr 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech od tego wkurwiania sie to az leb mnie boli musialam sobie drinka zrobic.. chcielismy zamknac temat rozliczenia za robocizne i materialy za remont, zostaly tylko niby 2 fa a gosciu zwlekal mysle sobie ok, w koncu to jego kasa ale koniec roku blisko i chce miec to za soba i co? kurwa niespodzianka na koniec roku wiecej do zaplaty o 1/3 niz mialo byc wiec moj wkurw byl potezny bo kwota tez duza poza tym wczesniej juz miala miejsce podoba sytuacja i choc moze gosciu niewinnie to zrobil to i tak mnie tym wkurwil kupuje material i nie wie ile placi? jak pytam sie ile to chce konkret a nie.. wrrrrrrrrrrrrrrr 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×