Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

✬⋰ Z Okazji (.•´`*.✬⋰ Nowego *.*✬⋰´¨) Roku .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka hehhehehe :D :D ja tez zostaje przy martini delikatnie z curacaoo i limonka , nie lubie jak mnie glowa boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia, szczęścia, pomyślności w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) mnie kafe w ogóle nie wpuszczało!! dopiero dziś wszystko przeczytałam Martoszka ja tobie też wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! spóźnione ale naprawdę szczere życzenia!!!🌻🌻🌻🌻🌻 widzę,że pomarańczy się bardzo nudziłłłłłłłooo......ale co się dziwić jak zamiast odwiedzić rodzinę czy znajomych to siedzi w domu więc....pierdoli :P Euforka widziałam foty,super już mieszkanko wyglada i cieszę się,że udało się odzyskać forsę :) ja też będę się odchudzać po Nowym Rokumprzeciez jeszcze impreza mnie dziś czeka!! A ja wczoraj w Międzyzdrojach byłam,wiecie to taka typowa pora roku na pobyt nad morzem ;) czarne mi się wybiegały,a Izzy to obowiazkowo kapiel w lodowatym Bałtyku kochane nie wiem czy mnie jeszcze na kafe dziś wpuści więc już teraz życzę Wam szampańskiej zabawy w dzisiejszą noc i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Izunia fajnie tak pochodzic sobie po plazy w zimie :D mowilam, ze ten rok jest wkurwiajacy? mowilam wiec w tym roku ostatni raz ryczalam przez kogos... i zrobie wszystko co w mojej mocy zeby w przyszlym roku byc wredna suka dla takich ludzi moze Wam pozniej opisze na @ o co chodzi bo jakos na razie nie mam ochoty poza tym K wczoraj wpadl w dziure, zgubil kolpaka i wykrzywil felge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze zycze wszystkiego naj i aby Nowy Rok btl lepszy od Starego i dziekuje za zyczenia na @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadaaaaammmmm wszystkiego naj laskiiii :D szampan dla was YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prampampammmmmmmmmmmmmmm no to najlepszego 2010!!! :) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niecierpie szampana , nawet bezalko .. tak mnie wczoraj zgaga piekla ze boszzz :O no to mamy nowy rok , mamm nadzieje , ze lepsiejszy bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a my mielismy dobry bezalko i brzoskwiniowy...jak oranzada hihi ...niestety kladac sie spac mialam dola i wstalam z dolem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie już skręca na dzwięk życzeń, więc po prostu przywitam się z Wami :D Bo reszta to przecież oczywista, że najlepszego życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️to ja tez przywitam sie :p impreza skonczyla sie o 8 rano,w domu bylismy o 13h, mam dosc normalnie hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u znajomych,my w czworke plus nasze dzieciaki i ich znajomi trojka i dwojka chlopcow, jeden to moj ziec normalnie bedzie ale gigant 9 lat,a tak wyginal z nami ze szok,a jaki wygadany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tez chce? :P:D a tak przy okazji to okazalo sie, ze tequila mi nie wchodzi otrzasalo mnie po niej, chyba po ostatnim razie... ale ze przezorny zawsze ubezpieczony to kupilismy tez finlandie zurawionowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) 30 min odsniezalam auto! okolo 30cm pokrywa sniezna :D jak ktoras chce zobaczyc ile sniegu to na fotoblogu foty sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×