Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kurde co mi sie udalo usnac to mnie bol plecow obudzil😡 i tak sie snuje po tej chacie:O nasmarowalam plecy,wzielam przeciwbolowa i czekam az przejdzie troche:O na to wszystko jeszcze mnie gardło zaczelo bolec co za g...o sie mnie uczepilo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oooo dzizyyyyssss pepunia ... noo to przewendrowalas pol nocy ... usnelas na troche??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pepunia moj jak dostal leki to 30min i chrapal jak nie wiem,moze ci podeslac bo tez na plecy :p ,moze teraz zasniesz a ja wstalam jak pijana, a dzis na 9h jade ,jak sie nie chce bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ noo padlam okolo 6stej :O ale co z tego jak obudzilam sie przed 8 bede dosypiac w ciagu dnia ciastek podaj przez lacza te leki twojego :P-no niby moje mi tez pomagaja ale po 2godzinach bol naparza znowu,lekarz mowil ze jak do srody nie bedzie widocznej poprawy to przyjedzie ze zastrzykiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja nie wiem co z tym moim malym ... dzis zas bylo gorzej .... juz w domu plakal ze nie chce do szkoly i oczywiscie wymowka ze brzuch go boli ... nauczycielka kazala go tylko na rano prowadzac a i to jest zle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepunia, bidulko 😘 bierz zastrzyk juz teraz! Gdybym wiedziala ze nie spisz to bym sie zalogowala bo Mloda od 2 do 4 kazala sie nosic (zabkuje chyba :o ). Pestka, a moze mu ktos w szkole dokucza? Dzieci potrafia byc okrutne :o Natomiast moja Duza rosnie na jakas perwe, wczoraj przedszkolanka zwrocila mi uwage ze Duza z kolezanka zachwycaly sie wzajemnymi genitaliami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea no raczej nie , pani mowi ze on nawet nie chce sie z dziecmi bawic ... ze jest smutny w szkole i placze czesto .. kuzwa sama nie wiem , sa rzeczy ktore mu sie tak podobaja bo je wspomina w domu , jakies pieczatki na rekach na nosie , zabawy , malowanie tance itp .. no ale prowadzam i odberam z placzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie raz widze , ze koledzy go tam glaskaja po pleckach i chca zagadac a on nawet jakby ich nie widzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pepe bidulko:( moze teraz uda Ci sie przespac Pestka:( moze to troche wina nauczycielki ! powinna go zagadac-zachecic do zabawy U malej w szkole to nauczycielki wychodzily az po dzieci-braly za raczki-zagadywaly-zeby nie plakaly Jakby go czyms zainteresowaly-byloby lepiej ! Ale moze maja to szeroko w dooopie:Oszkoda malego tylko:( Dea a masz jakis zel na dziasla? zawsze to mniejszy bol Wiecie co-u mnie snieg pada😭i mam -5 stopni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Martoszka, masz core cud i jeszcze marudzisz ;) :p Ja tez chce zeby moje tak wyrosly, podziel sie przepisem! Pestka, Duza poszla do przedszkola jak miala 15 miesiecy, wczesniej byla przyzwyczajona do polskiej cioci - pierwszy miesiac na sam widok budynku robila sceny z Exorcysty. Po jakims czasie przeszlo, a teraz, po dwoch latach to jej ulubione miejsce na swiecie :) (ale jzu sie nie moze doczekac szkoly we wrzesniu) Dobrze robisz zaprowadzajac codziennie, ciezko bo ciezko ale po czasie polubi. Trzymam kciukasy! Hugolina, ano musze kupic. W nocy masowalam jej dziaselka palcem, jakos pomagalo no i paracetamol (jak to w UK, hihihi) i jakos usnela. na dodatek ma tez mega katar, wiec jak nie budzi ja bol to zatkany nos, ahhhhhhh Ktoras z was uzywala moze granulki na zabki? Ponoc lepsze Ciastek, stol z prawdziwego pokoju stolowego! Ladnie przybrany bedzie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wam powiem ze jak po jakichs spidach jestem hihi o spaniu poki co niema mowy,tabletek antybolowych sie tyle w nocy nalykalam ze teraz mnie nie boli i nawet wstalam sobie sniadanie zrobic:) pestka no zal tego malucha,zal serce sciska i najchetniej by sie go juz do szkoly nie poslalo ale moze w koncu mu sie tam tak spodoba ze bedzie coraz chetniej bez placzu chodzil do szkoly:) dea to tez mialas nocke z glowy,a wlasnie tak jak hugo pisala masz moze masc na dziaselka?a ile lat ma twoja DUZA?bo w pewnym wieku dzieci sie tym baaardzo interesuja mojej kolezanki corka ma 4latka i kladzie sie na misiaku i dziwne ruchy wykonuje hihi hugolcia a powiedz jak kitek jzu w pelni sil???moja sie jeszcze nie 'wyklula'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie absolutnie z dea ze ten stol ciastek jak bedzie cos na nim jakis kwiatek strok czy cokolwiek fajnego to naprawde efekt bedzie super:) dea ja uzywalam masci na dziasla malucha ale to bylo 14lat temu wiec z tego co pamietam tylko to dostepne bylo w aptekach martoszka no wlasnie dawaj tu ino przepisa na te oromne checi do wszystkiego tej twojej corci:Dtylko dumna mozesz byc ze jest taka ambitna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granulek nigdy nie stosowalam-jakos ten zel pomagal :) Pepe kitek ok:) ale nauczyl sie inaczej miauczyc;) tak zalosnie-jakby sie skarzyl i uzalal nad soba hahaah i glowa juz peka od tego marudzenia:P A co zrobisz z maluchami?masz komu je oddac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia, hehe, mnie chyba tez tych twoich pastylek potrzeba ;) :classic_cool: o rany, to musze szybko chowac wszytkie miski, qrka mase mamy, a dwa wielkie jak ona! Duza konczy 4 lata koniec maja i tez tak slyszalam ze to ten wiek 'odkrywania'. czasem jak sie rozbieramy wieczorem to sobie tak jezdzi paluszkiem dookola sutek .... jak ja cholera mam reagowac? Tego w instrukcjach obslugi nie ma 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiecie co?niestety przepisu nie mam na dobre checi mojej malej bo i ja i synka tak samo wychowuje a sa wogole inni ja wszyscy chwala a malego...jest w zerowce od poczatku do konta stawiaja...jak juz pisalam to maly diabelek hihi o przepis chyba ja trzeba zpytac najgorsze ze musze na wszystkie jej wystepy chodzic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam Martoszka, Einstein tez ciagle w kacie stal ;) a i jakis balans w rodzinie musi byc zachowany, pomysl, musialabys jezdzic na podwojna ilosc przedstawien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pierwsza proba to byly zapisy hihi jutro juz beda normalne zajecia daje ziolo na wszelkie bole i dolegliwosci🌻 mnie dzis czacha boli...ech ja 6 lat temu tez tylko zel stosowalam na zabkowanie...ale tez slyszalam ze te granulki sa niezle a Dawidek musi chyba miec wiecej czasu na przyzwyczajenie sie do zmiany moj czesto nie chcial chodzic do przedszkola ,ale za to odebrac go ciezko bylo bo juz do domu isc nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no tak kazde dziecko inne kurcze w czwartek jest zebranie polroczne....do corki to chetnie ide ale do malego to ooooj :O niekoniecznie moze posle meza niech choc raz zobaczy jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka, pewnie, poslij chlopa, niech wie :p no, kazde dziecko inne, ja to juz widze po moich a Mala ma dopiero 7 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce wiosny!!! Hugolina, u nas tez znowu mroz, czapke musialam dzis rano zalozyc bo wczoraj mi uszy przewialo :o Snieg sypal grubymi platami wczoraj popoludniu ale sie topil - cale szczescie bo by mi sie znowu miasto zablokowalo, wstyd! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ja mysle , ze pani jest ok , ona wychodzi po niego specjalnie bierze go na rece , mowi do niego , a on glowe odwraca nawet nie patrzy na nia .. ona tez nie moze poswiecac uwagi tylko jemu bo jest nauczycielka a nie nianka dla jednego , reszta bedzie zazdrosna i wtedy sie zacznie ... ja tez uzywalam zelu ... troche pomagal ... i gryzaki hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe juz w 7 miesiecy widac? moj maly do 4 roku byl grzecznym aniolkiem jakbym dziecka nie miala...poszedl doprzedszkola i sie rozbrykal aaa jeszcze zapomnialam dodac ze corka nalekkoatletyke chodzi...ale tylko w szkole pepunia i dea wyslalam wamcoscik na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka, ty mnie nie strasz! Ja od dawna podejzewam ze Mloda to taka cicha woda :D:D:D no i znowu sie polozylam, hehe, naprawde dobra w tym jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo na serio ja sie modlilam zeby on byl choc troche zywszy a nie takie mamlo i co?za bardzo wymodlilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) co ja widzę? korzonki,ząbkowanie,płaze w szkole.....na wszystkie bolaczki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Hugolina już wkrótce marzec....może twój kot trenuje trele marcowe? ;) Pepunia lada moment będziesz miec "dzieci" ,teraz urodzaj na małe,kilka dni temu urodziły się małe afganiątka,a wczoraj whippety u moich koleżanek u mnie jedna ma cieczkę i chodzi całymi dniami i piszczy.....a druga za nią i jej "pomaga" boszeeeee....daj mi cierpliwośći abym wytrzymała jeszcze te 2 tygodnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...moja mala nakupila az no moim zdaniem az 8 walentynek i bedzie wysylac hihi ciekawa tylko jest ile ona dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka i Pestka - wy siostry jestescie????? w jakim kontekscie???? :D:D:D Ale fajnie cie Pestka widziec ;) Izunia, bosheeeeee, ja bym nie wytrzymala :( Walentynki, chlera 😠 jakas kolacyjke trzeba bedzie wymyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×