Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Przebierancy sa :classic_cool: Pestka a masz moze heviran? mozesz to gdzies kupic w atepce? mi pomoglo zimno zeszlo blysawicznie a u nas zboczeniec znowu zaatakowal szukaja go i znalezc nie moga :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my tez zaczeli w koncu malowanie sypalki,jestem troche przerazona bo G wymyslil czarny sufit:O ale powiedzial ze beda halogeny i jest troche opuszczony sufit i przy scianach ma byc wpuszczone swiatlo na calej dlugosci,sciana nad lozkiem ma byc ciemny popiel a reszta bordowa boje sie normalnie jak to bedzie wygladalo:Owyrko ma byc biale wiec ma sie odbijac od tych ciemnych scian jestem ciekawa... euforka to kobiety nie powinny same wychodzic z domu!kurcze to kiedy zlapia tego swira!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepe jestem ciekawa jak bedzie to wygladac, zapowiada sie ciekawie :) fote prosze :) a tak w ogole to nadal nie mam twojego adresu jakby co to jest moj euforka@gmail.com u nas wieczorem raczej nie zobaczysz samej kobiety panika trwa od miesiaca juz :o a ten swir potrafi nawet w dzien atakowac ponoc teraz jak jest taki rozglos to sie swiry mnoza i niewiadomo czy to ten sam atakuje co atakowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy biedna pestka
widzisz Pesteczko gdybys byla w porzadku do swojego blizniego,to by Ci nic nie wyskakiwalo:D dobrym i szczerym oplaca sie w zyciu byc :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka super przebrana Gadrysia i Dawid....super ja pomalowalas co do zboczenca nooo to trabili znowu dzis w radiu :O ooo pepunia takiego polaczenia kolorow w sypialni jeszcze nie widzialam ale wydaja sie ciekawe musisz koniecznie poslac foty jak juz bedzie gotowa :) u mnie zalalilo znowu sniegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do butow to wlasnie wczoraj jak wracalam z zebrania od dzieci to polamalam juz przy domu obcas kurcze mialam je jutro nalozyc bo jade do szkoly i co?lipa wsadzilam bolce...i skleilam,zobaczymy jak sie bedzie trzymal to je naloze a jak nie to w poniedzialek zaniose do szewca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa co do wywiadowki w szkole to najpierw bylo oczywiscie ogolne na sali gimnastycznej na ktote sie spoznilam bo po co sluchac ale zdazylam na wystep spiewi corki i wyczytanie jej nazwiska przez wyrektora jako jedna z najl;epszych uczennic :) potem poszlam do malego pani do klasy a ta zamiast mowic o dziechach ...ich zachowaniu i postepach top na polska edukacje i na dyrektopra narzekala...ciagle mowila ze juz za chwileczke skonczy i przez to spoznilam sie do corki pani zeby z nia porozmawiac i tak u niej wszystko ok ale chcialam byc:( no nic pojde na dniach...indywidualnie,tyle ze mi sie nie chce zbytnio znowu tam lesc ale i tak malego codziennie woze wiec ... a i przypomnialo mi sie na synka nic nie mowila tylko powiedziala tak ogolnie ze klasa w miare moze byc e sa dzieci con potrafia dac w kosc i nie sa zbytnio utemperowane ale ona sobie z nimi poradzi ze klasa w sumie nie odbiega od normy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Martoszka to nie było tak źle na wywiadówce ;) Euforka u nas jakies 2 lata temu szukali pedifila w dzielnicy,wtedy to tajniacy nawet windami w blokach jeżdzili i złapali dziada chyba w 2 tygodnie! Ciastek dobrze,że udało się większość rzeczy odzyskać,ja mam zapasowe klepki w piwnicy,bukowe ;) Pepunia ja też poproszę foty sypialni jak już gotowa będzie,ja też mam bordową,ale ze złotem Pestka przebrania na karnawał SUPER!! i jaki makijaż do tego fiu fiu a czy ktoś ma ochote zrobić afgana na wystawę,chociaz jednego? dziś trzeba Almę zrobić,jutro Izzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja moze i bym miala ochote go zrobic ale wtedy to napewno by nic nie wygral hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka ale zarabiscie !!!japonka jak z pocztowki super naprawde :D martoszka tylko pogratulowac takiej zdolniachy!!a maly napewno tez bedzie bystrzacha,teraz moze sie musi wyszalec jak to chlopak ;) izunia ja ci pomoge :Pnima sprawy afganik bedzie jak malowany tyle ze pewno wszyscy by pouciekali na jego widok hehe,nie no mysle ze do tego trzeba miec reke wiec lepiej zostawiam to twojemu talentowi:) farby juz sa jak bedzie pomalowane to napewno fotki wysle sama jestem ciekawa,lampy tez kupione a wyrko do odbioru za 2 tyg i pewno jak zwykle na ostatnia chwile bedzie wymalowane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dzieki ... no bylo jakos trzeba nie? wszyscy zadowoleni i tak mialo byc :D kurcze chyba bede miala niespodziewanego goscia .... hehehehehe zgadnijcie kogo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee nienie .... to dluga historia hehehe :D :D mialam robic dzis tez salatke od ciastka .. a tak sie nei chce , ze chyba starego zagonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jedna panna zrobiona widzę,że chętne jesteście tylko się martwicie,że wprawy nie macie ;) to nic straconego- zapraszam was na kurs,a że moje czarne kąpane co tydzień,góra dwa to szybciutko się nauczycie hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj bylismy pod Liege,wrocilismy wieczorem ale meble juz mamy :p,stan mebli zajebisty,obie landary z podswietleniem,facio dolozyl w prezencie lustro i dwa narozniki do calego kompletu plus paste nawet z pedzelkiem do maskowania zarysowan,na drzewie,wszystko to ciemny dab,jestesmy zadowoleni bo mebelki rewelacja a dzis chyba ruszymy z tapeta w salonie bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, ZEBY CI SIE WSZYSTKIE MARZENIA I PLANY ZREALIZOWALY ❤️ STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄👄 ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼👄 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄👄 ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼👄 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄👄 ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼👄 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄👄 ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM! Eternity wszystkiego naj naj najlepszego!!! 👄 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻 🌻👄🌻❤️🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek no to super, ze jestescie zadowoleni z mebli! jakies foty bys wyslala :D Izunia a kiedy na wystawe? bedziem trzymac mocno kciuki;) Slyszalyscie, ze ten zboczeniec a wlasciwie 2, wtargneli wczoraj do domu i brutalnie zgwalcili 20-latke! zaczynam sie powaznie bac od 9 stycznia lapia ich i zlapac nie moga dramat normalnie! Wczoraj kupilismy kibelek i mamy tez juz umywalke dzis bedziemy robic oswietlenie w kuchni :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity wszystkiego naj 🌻 jooo slyszalam wlasnie o tym zboczencu....szok ciastek super ze meble ok i ja prosze o foty jak jakies beda OK ja spadam do szkoly...koniec ferii...zaczal sie nowy semestr wiec do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sie wlasnie zaczely ferie :D :D eternityyyyyy wracajj do nassssss wszystkiego naj najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :) ❤️ :) 🌻 :) 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem , jestem :D wyspać się też kiedyś trzeba ;) a serio - net mi działał w kratkę i dałam se spokój z próbami wskoczenia w dobrym momencie po kilku nieudanych dziękuję Wam ślicznie !!!! 😘 i stawiam urodzinowe ;) |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| |_| i szukałam tortu do wklejenia i znaleźć nie mogę to Wam podam już pokrojony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra , działa , rozdaję więcej ;) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < ) < )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferie to i u mnie się zaczęły :classic_cool: a ja mam urlop z tej okazji :P idem poczytać z grubsza co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o tym zboku na necie :o że też tacy po świecie chodzą 😠 mam nadzieję że będzie cierpiał za wyrządzone krzywdy i to baaaardzo i dłuuuugo Pestka kup jakąś mocniejszą maść żeby to porządnie wyleczyć i smaruj nawet jak już zejdzie podobno te bakterie (czy co to tam jest) jak już raz się pojawiły to potem sobie "żyją" gdzieś tam w skórze i czekają na odpowiedni moment żeby się wykluć na zewnątrz-gdzieś ostatnio mi się to przeczytało z niecierpliwością czekam na foty po remontach ! Ciastek gość super że dorzucił gratisy ;) rób fotę ! Pepunia no ciekawa kolorystyka -czekam na efekty sama chętnie poszłabym w jakieś "inne" kolory ale mój mąż niereformowalny jakiś któregoś dnia wyślę go na urlop i przerobię wszystko :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee coś jeszcze chciałam napisać i mi wypadło z głowy starość nie radość :P idę ogarnąć kuchnię trochę bo wczoraj wszyscy lenia mieli zajrzę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no potrzaskam foty ale nie wiem kiedy heheheh, coby to rece i nogi mialo,teraz czekamy na winde zeby te meble na gore wrzucic bo nie ma miejsce gdzie je trzymac, a jeszcze dzis moj R sie dowiedzial ze kuchnie bedzie robil -glazura i terakota,oczywiscie wlascicel placi za material, to ja nie wiem kiedy my sie tam urzadzimy chociaz dzis juz papier wstepny odnosnie umowy dostalismy od.......................15 marca brrrrrrrrrrr az mnie ciary przeszly,chyba zdurnial :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×