Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ i macie po kfiatku :p z okazji Dnia Kobiet 🌼 maznelam wczoraj 2 kaloryfery w salonie i juz zyrandol wisi, fotki mam ale bez zyrandola pare dni wczesniej robione to dzis pstrykne Wam z zyrandolem, dzis mam pomalowac kaloryfer u malej w pokoju i jeszcze raz trzeba maznac sciany bo tylko wczoraj raz malowane ale to juz R jak z pracy wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja dokladam kwiaciolka z okazji naszego swieta:) 🌼 ciastek ja czekam z niecierpliwoscia na zdjecie krysztalkowego zyrandola;) milego dnia dziewczyny ja juz leciec musze do praculki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to i ja cwietki dam :D 🌻 🌻 wczoraj zaliczylismy dziwny karnawal uliczny :D konfetti mialam nawet w cyckonoszu tak rzucali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa sie wkurzylam z lekka .... od 3 dni Dawid w miare fajnie chodzi do szkoly ... juz nie wrzeszczy tylko ma kwasna mine .. ale to postep bo wie ze musi .... dzis go zaprowadzam a pani mowi zeby zostawiac na placu zabaw tam gdzie wszystkie dzieci na dworzu sa ... mysle ok no .... za chwile poszla po te dzieci ... normalnie szczena mi opadla jak zobaczylam jak ona sobe radzi z 24 dzieciakami hahaha.. kazdy sobie sie rozbiera , rzuca kurtki czapki i reszte gdzie popadnie , depcza po kurtkach , wiekszosc zasmarkane po sama brode , inne placza , jeszcze inne sie tluka ja pierdziele :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz doczytalam jeszcze poprzednia stronke Martoszka lody na angine??? ja wiem ze na lekk bol gardla , ale nie na ciezki stan zapalny a juz na pewno nie na angine!! no ale lekarz to lekarz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też od kwiatka zacznę 🌻 :) Ciastek to ja widzę,ze tam pełna para idziecie,czekam na fotki!!! Ja się przymierzam do tapetowania i tez chcę żyrandol wymienić....tylko jeszcze niczego nie upatrzyłam Pestka to jaki ty dekolt miałaś jak confetti w cyckonoszu????? O pani przedszkolance nic mówic nie bedę Eternity to ja tez fotki poproszę Moje "maleństwo" to ostatnio fotki moim czarnym głównie na wystawie cyka A jak na wystawie? Kiedyś bym się za cos takiego wkurzyła,teraz to tylko ramionami wzruszyłam. Nie lubię tego sędziego,on nie jest specjalista od chartów tylko od myśliwskich,ale zrobił sobie uprawnienia na charety. Cechą charakterystyczną jest to,ze u niego się giega,duzo biega....jedno kółko,drugie,piąte ..... Izzy nie zgłaszałam,ona pokazała klasę na ważnej wystawie,Alma dopiero się uczy ringu (przecież nawet rok nie minął odkąt tego dzikusa przywiozłam do siebie) Alma jest naprawdę ładna w ruchu więc pomyślałam,a może się uda skoro on tak ten ruch lubi? Ale pan sędzia miał zły dzień,najpierw rodezjany oceniał i już widziałam,że się czepiał. Zaczęły się afgany,sędzia postanowił pobawić się w dentystę,ale robił to jakoś niedelikatnie i żaden nie chciał mu pokazać zębów Oczywiście do pyaka Almy też pcha te łapska,a ta zaczęła się cofać,a on jeszcze raz bo przeciez musi... Myślę zdenerwuje mi psa do reszty i do sędziego,że ja mu pomogę i sama mu te zęby pokażę.Pokazałam jak należy,bo już kilka razy to robiłam,bo np niektórzy sędziowie wola jak to właściciel pcha ręce do paszczy ;) No i sędziego tym wkurzyłam,więc postanowił się " z letka" zemścić Teraz ogon bada,jak ją chwycił z nienacka to ta aż zaskomlała bo się przestraszyła,no i wyczuł,ze Alma ma ostatni kęg w ogonie złamany i krzywo zrośnięty (sprawa z czasów szczenięcych) Dowiedziałam się,że to jest bardzo poważna wada!!Bo rozumiecie - to złamanie to pewnie szczeniakom w razie czego przekaże no i przecież chart na ogonie biega :P Suma sumarum w opisie mam piękny ruch,prawidłowe uzębienie,długa szyję,zadbany włos i złamany ogonek więc ocena nie doskonała,a bardzo dobra Niech się wali!!! W sumie nie miał prawa za coś takiego obniżyć oceny bo to wada nabyta a nie wrodzona. Moja satysfakcja,że mu powiedziałam że jakoś inni sędziowie nie uznali tego za wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Izunia ale jazda ... facio jakis pogiety? to moze jeszcze gdzie indziej chcialby zajrzec? ogon zlamany .. dobrze ze paznokci nie sprawdzal jeszcze .. ale jak ktos chce sie uczepic to i do byle czego sie przyczepi :) wiec ocena jest od niego do dupy :) Alma zasluguje na rewelacyjna ocene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wymieszane po robocie :O ale jutro i sroda wolne:D pestka mi sie wydaje ze tak jest w wiekszosci przypadkow niestety..powinno byc wiecej opiekunek no ale wiadomo jak jest zdjecia obejrzane:)twoja cora to juz pannica;)ona do ktorej chodzi klasy bo zem sie zamotala;) ciastek a ten zyrandol ma fajne te lampki jak swieczki no i te diamenciki;)chociaz ja gustuje w innym stylu to zyrandol jest naprawde bardzo ladny :Di podoba mi sie kolorek w lazience;)lubie takie odwazne kolory:D dea toz to cala łąka kwiaciorkow:D Izunia widzisz zawsze znajdzie sie taki gburas -esztam nie przejmuj sie a i tak ma dobre noty wiec tylko mozna byc dumnym z psiaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Izunia nie wkurzaj sie, glupi dziad i tyle Pestka masakra w tym przedszkolu :o ale dla pocieszenie pewnie w kazdym innym jest tak samo Eternity czekam na linka do albumu :) a do mnie goscie ida bo ja dzis swietuje podwojnie i winkiem czestje |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| |_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_||_| i macie po kwiatku 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia do 3 ... juz :D euforka to co sie nie chwalisz aaaaaaaaaaaaa??????????????? masz tu troche na swietowanie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się absolutnie nie przejmuje oceną tego sędziego :) zreszta inni charciarze znajomi jak usłyszeli jak mnie ten dziad załatwił to też to odpowiednio skomentowali ;) ot,życie Pestka po zdjęciach widać,że zabawa była przednia i nawet Dawidek ma za sobą pierwsze kroki na lodzie! :D Ciastkowy żyrandol bardzo fajny!!Lubię klasyczny starodawny styl. Aż się nie chce wierzyć oglądając te foty,że to ten sam lokal co na poprzednich zdjęciach! Euforka wszystkiego NAJ!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po gosciach ;) noz jak sie nie chwale jak sie chwale? :D:D dzieki za zyczenia i ziolo kwiatowe ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Euforka...wszystkiego naj 🌻 i wszystkim innym kobitkom tez naj naj u nas dzis z rana bylo -9 i ma byc jeszcze mrozniej...szok ja chce juz wiosnyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo faktycznie ciastek z mezem odwaliliscie kawal roboty zyrandol i meble pasuja do siebie i wygladaja super teraz wiele ludzi laczy stary styl z nowoczesnym i wyglada to czadowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek super ! poszliście z robotą ładnie ! Pestka jedna pani na 24 dzieci ?? na tyle to już chyba przynajmniej 2 powinny być żeby ogarniać ... Izunia ten sędzia to jakiś kalosz :p jak w piłce hihi ;) Martoszka cierpliwości , wiosna też przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzieci bylo 16 , potem doszedl Dawid z jakims chlopcem w lutym i potem po 2 tyg zas 4 dzieci i jeszxcze az sie nazbieralo tyle , na poczatku byla jakas druga do pomocy ale chyba tylko 2 dni teraz juz jej nie ma .. ja bym sobie z 24 nie poradzila ... a gdziezzzzzzz kazdy 3 latek sobie a Hugo to o nas chyba zapomniala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka 🌼za wczorajsze twoje podwojne swieto:) my tez wczoraj swietowali razy2 :D bo synus konczyl 14lat:) jeszcze'chwila'i przerosnie mame;)bo juz teraz mierzy tyle co ja:D dzis i jutro mam wolne i czaje se by okna machnac,kurde tylko mrozno jest :O wlasnie a gdzie Hugolina!!!!a czy on awczoraj tez imieninek nie miala??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie... slonce to nie wszystko :D jeszcze na dzis +10 poprosze zamiast tego -8 ;) lata mi trzeba Izunia - ale ile taki idiota krwi napsuje i cisnienie podniesie.. "obiektywny sedzia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo juz dawno stronki nie zaliczylam a tu prosze aaaaaa poslalam wam coscik na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Martoszka to masz za ta stronke 🌻 juz wysłałam odp na @ a u mni ena plusie jest i to AŻ 5 :) słonko tyż mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia dla syna spoznione najlepszegoo 🌻 🌻 i moja niedlugo bedzie swietowac ... zazyczyla sobie myszke na urodziny . no chyba ja pogielo , ze jeszcze bede wiory sprzatac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka dzieki w imieniu mojego syna:D a twoja corcia myszke by chciala:)no z tymi wiorami to by tak pewno bylo ze pierwsze tygodnie by sie zajmowala a pozniej to nietety na rodzicow spada porzadkowanie u zwierzaka:O no ale z drugiej strony dobrze jak dziecko ma wymarzonego zwierzaka;) i dylemat gotowy dla rodzica heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tylko , ze po pierwsze nie mozemy miec zwierzakow w tym mieszkaniu .. a nawet jakbym ukrywala ta myszke gdzies i nikt by jej nie znalazl . co zrobic z nia przy wyjezdzie do PL? nie bede wiozla akwarium w aucie przeca :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×