Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

posle ci na gg jeszcze bo mi kafe pierdzi ze spam zapuszczam hahahaha i nie moge wkleic linka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) pamieta mnie ktos jeszcze? Ostatnio czasu brak na cokolwiek:O prosze o trzymanie kciukow ! jak wszystko pojdzie zgodnie z planem i bedzie wszystko pewne-to napisze na @ o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam w biegu-widze ze sie Ciastek bedzie przeprowadzal ! Izunia olej takiego sedziego ! Pestka u malej w szkole u maluchow sa 2 nauczycielki i jakies 30 dzieciakow-wiec chyba tak wszedzie jest:O Wreczam zilo spoznione urodzinowe i okolicznosciowe🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 W sobote mialam impreze-niespodzianke-sama organizowalam bo moj mial urodziny w poniedzialek,w poniedzialek znow swietowalam;) a tak to praca i zalatwiane peno spraw-o ktorych kiedys z czasem Wam napisze Pestka❤️ za to ze tesknilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cos mnie na zoladek padlo,boli deko, no dzis 3h i weekendowo bede miec,znaczy harowa na gorze :D:D skoczymy chyba do Media Markt,zobaczyc kuchenki gazowej z piekarnikiem,moze w koncu pozbedziemy sie tych eco czekow bladz bo nic innego niz ekologiczne kupic na nie nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja za godzine jade do dentysty:O bez znieczulenia to nie dam sie dotknac hihi a potem musze do pracy jechac:P ,zawsze mam takie wrazenie ze po znieczuleniu mam twarz spuchnieta hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) o Hugolina się odnalazła!! :) ja też mam zawsze wrażenie,że jestem spuchnieta po znieczuleniu i to wrażenie trzyma mnie przez pół dnia też się muszę wybrać i jedna plombe wymienić :O dziś jadę przeprowadzić wizytę przedadopcyjną,to będzie mój debiut muszę sobie zrobić listę z ważnymi pytaniami i czekam na wzór umowy adopcyjnej a w ogóle to do mnie zgłosili się ludzie,którzy maja studio fotograficzne,specjalizują się w zdjęciach ślubnych,ale wymyslili sobie tez że chcą spróbować fotografować psy,no i wybrali afgany-bo takie piekne chcą nawiazać wspołpracę,już oblukali moje dziewczyny na mojej stronce......no zaobaczymy czy coś z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Dawid dzis przyszedl z obdarta broda ... chyba sie wywalil bo pani nawet nic mi nie powiedziala ... zauwazylam dopiero jak wyszlam na plac . ze ma kurtke we krwi .. w domu rozbieram a tu cala bluzka we krwi .. no myslalam , ze mnie cos trafi 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ osz w morde...niezle sie musial rypnac :O u nas dzis cieplo ale od jutra znowu mrozy do -10st. w nocy i snieg podobno ma padac :O ja zaraz spadam z dzieciakami do mojej kolezanki syna na urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wrocili z zakupow, w Media Markt nie uznaja czekow eco na kuchenki ale za to w Kreflu biora na caly sprzet wiec kupilismy kuchenke gazowa z piekarnikiem elektrycznym firma Beko i wykupilismy dodatkowa gwarancje na 3 lata-czyli razem bedzie 5 lat bo 2 daja od reki no i odkurzacz nowy wzielam bo tamtem cos sie zatarl, dziala ale juz nie wsysa jak powinien i sie wkurwilam bo dzis brygada pod wezwaniem sie zjawila (Polacy co robili kibel i lazienke) mieli dokonczyc montowanie kaloryfera w lazience i inne pierdoly, nie dosc ze nie wszystko zrobili to tak nakurzyli ze caly salo i meble znow sa biale a przeciez bylo sprzatane a na dodatek przeciez musieli jak to Polacy,sprawdzic co w domu zrobione oczywiscie w buciorach na wyczyszczony parkiet w malej pokoju ,slady sa ja kurwa wchodze na skarpetach zeby znow nie czycic i buty w kurzu zostawiam na korytarzu a oni co tam ,nie ich wiec robia co chce ,noz kurwa jego mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek Beko dobra firma mam pralke 5 lat i jak nowa i mam tez zamrazarke tu kupiilam :) w PL mialam tez lodowke tej samej firmy :) i nie nazakam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze oni maja buty robocze uwalone w kurzu cemencie itp ciekawe czy u siebie chodza w zaj...............ych buciorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to robotnicy ... myslisz ze gdzies tam patrza czy ktos ma posprzatane czy nie :D moj M dopuki nie idzie sie kapac nie sciaga butow z pracy bo chyba bym padla :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie rozumiem, kwestia podejscia do pracy i poszanowania czyjejs i ruszenia mozgiem ...troche......a wogole po co lazic po zrobionych pokojach?????????i w dodatku nie swoich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! przedszkolanka sie nie wytłumaczyła co sie stało i dlaczego Dawid w takim stanie???? to jak oni tych dzieci pilnują :O Ciastek bo roboli to trzeba pilnować,jak nie wisisz im nad głową to masz wszędzie syf i nigdy nie jest zrobione tak jak być powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no Izunia nie nie powiedziala nic ... a rozmawialam z nia .. mowila ze Dawid zjadl banana wypil sok, nie plakal duzo .. a tu???????????????? ZONK o tym ani slowa ... wyszlo z calego dziamgolenia NIntendo DSi XL .... kiedys chciala bedzie miala teraz heheh u mnie tez mokro znaczy cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj walka z kuchnia rozpoczeta,oczywiscie zeby nie bylo za latwo i prosto do zbicia sa 3 warstwy roznych glazur naklejonych na siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zimnoooo:O no to macie ciastek co robic! mam nadzieje ze wam to sprawnie pojdzie:) no i 🌼stronkowe;) pestka a moze baba tak zajeta byla ze nawet nie zauwazyla ze Dawid sie wyrznol😠a takie Nintendo fajna sprawa nawet w podroz dla dzieciaka bo wsadzi do kieszeni i jak tylko przyjdzie ochota to wyjmuje i gra:D 🖐️etenity chyba jednak przydalby sie ósmy dzien tygodnia;) Hugolinko a ja tez tesknie:(i czekam na wiesci co tam kombinujesz:);) rano G do lozka przyniosl jednego malego koteczka i tak go dlugo mizialam po futerku ze mi zasnol na dekolcie;)jak zaczol sie przebudzac to cos mi sie tak cieplo zrobilo a on sobie siuski puscil wiec jak pryslam z lozka pod prysznic.... :) stary pojechal na fuche,a ja czekam za synem bo spal u kolegi i dzwonil ze juz jedzie do domu-wczoraj znowu byla chata wolna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek jak zbijecie te 3 warstwy płytek to wam się kuchnia o parę cm powiększy! ;) hahahaha.....następnym razem koteczka w pampersika trzeba ubrać i dopiero wtedy niech sobie słodki śpi na dekolcie (wiedział skubany jakie miejsce sobie wybrać) ja w piatek byłam na wizycie przedadopcyjnej,pani pro zwierzęca,juz jednego psiaka ma,zgadza się na kastrację więc dałyśmy jej szansę ale pies 200 km od Poznania a ona samochodu nie ma!! wymyśliła,że pojedzie pociągiem i go przywiezie do 23 miałyśmy konferencję z koleżanką,że to jednak nie najlepszy pomysł - nie zna psa,nie wiadomo jak zareaguje na kaganiec na pysku,pani drobna a pies do malutkich nie należy,jak się zachowa w pociągu (wiedziałysmy,ze boi się samochodu) stanęło na tym,ze my pojedziemy z pania po psa naszym samochodem psiak okazał się cudowny,co prawda trzeba było go włozyc na siłę do samochodu,ale całą droge przespał :) wczoraj był zestresowany,ale dzis dostałam sms-a ze już wszystko ok,nawet zjadł śniadanko (najsmaczniejsze kąski były w misce kolegi oczywiście hihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no to super Izunia!psiak naprawde kochany,pamietam ze mojej tesciowej owczarek w samochodzie zawsze skomlal a od malego byl wozony autem.. ja to sie martwie jak to bedzie z tymi koteczkami bo wszystkie 4 bedziemy wiezli do polski-szwagieka im znalazla domy:D beda w klatce transportowej ciekawa jestem jak sie beda zachowywaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lete do pracki na calusi dzień :O przyjemnosci wam zycze na poczatek tygonia pa🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×