Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kurwwaa no ja nie wiem co jest z tymi wirusami .. teraz Gabi wymiotuje ... niech to choooj strzeli no :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️mialam problemy z netem:O i mnie tez dorwala zoladkowa:O ale mialam skrety jelit:P Pestka dla Was wszystkich zdrowotne🌻 Pepe jak tam znajoma? Izunia brawo !Ciastek gratuluje zakupow Jestem jeszcze pol zywa-poczytam wiecej jutro-dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no Gabi lapnelo natychmiast , zaczela sie zwijac bo brzuch bolal ... pytam bedziesz wymiotowac --nie wiem .. tylko zdazylam dac jej miske i poszlooo ... dobrze , ze sama sobie w nocy umie radzic , bo inaczej bym musiala wstawac do 20 min do niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lete do robotki to jak wroce to sprawdze jak zem te @ wam powysylala ze tylko do ciastka doszlo no i poczytam z wczoraj ;) milego dnia wam wszystkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a tego co widzialam w aresach na kartce od pepuni to wszystkie byly,a moze nie zauwazylyscie po @ przyszedl z serwisu www.kartki.pl ,moze przez przyadek wykasowalyscie :p milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ poniedzialkowo oj chorowitki! duzo zdrowka wszystkim! Pepunia, mam nadzieje ze kolezanka sie wybudzi! Pudelko, kolezanka corki, niech ona sie martwi ;) :p u nas po staremu, ja w depreche wpadam bo jeszcze przytylam no i od dzis dieta!!!! A butki wiosenne to ja tez chce!!!! W przyszlym tygodniu mam zamiar wziac pol dnia urlopu i polazic troche po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja na razie w domu... starsza źle się czuła i zerwałam się z pracy żeby ją zabrać ze szkoły i z tego co widzę jak rzuciłam pobieżnie okiem to jakiś wirus znów się szlaja 😠 na zdrowie potrzebującym 🌼 wracajcie szybciutko do zdrowia ! na razie tyle ode mnie bo w biegu , za jakieś 1,5 godziny wracam do pracy - się pytali czy wrócę :o gdyby nie święta za pasem i kasa się przyda ;) to bym ich na dziś olała :P później się postaram zajrzeć , może albuma strzelę bośmy pojeździli wczoraj trzymajcie się cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie w domu,mam dzis wymieszane po robocie kregoslup sie daje we znaki:O ooo no wlasnie ciastek,dziewczyny moze nie zauwazylyscie bo ten@ to z serwisu kartek slalam;) a wiem wiem ciastek jak wygladaja te butki-fajne i do dzinsow i do sportowego stroju;) a chcialabym zobaczyc te dzrz ze szkielkami,musza byc ciekawe:) moze focie;) a ciekawam jak gosc z francji :) 🌼dla chorobek dea nie martw sie ja caly czas mecze sie z kologramami:O wkurza mnie to ze nie mozna zrec na co ma sie ochote,bo zara w boku wlazi😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis mam wolne,ale przebudzilam sie jakies pol godziny temu obolala jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widze ze zdrowotne trzeba wreczyc🌻 Pudelko gdzie jestes?bom w temacie nie jestem:P Ja jade do weta swoja zaszczepic-bedzie troche spokoju w domu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gabi poszla blada do szkoly .. w neidziele ma wystep w szkole i koniecznie chce byc na probach .. heh taka ledwo zywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja znów w domu... wczoraj było już lepiej ale z rana znów nawrót i nie wiem co jej jest - nie ma gorączki , z toaletą nie ma problemów , nie wymiotuje ... zaraz stary będzie w domu to ja lecę dp pracy a ich wyślę do lekarza może co wymyśli dałam jej nospę ale podobno jej nie przeszło ... ech... Pestka moja młodsza to chciała z anginą iść do szkoły przed świętami bo przedstawienie dzieci :D spadam 🖐️ aaaaaaaaaa Pepunia dzięki za karteczkę :) super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jedno ziolko nie pomoglo chyba calej plantacji potrzeba wiec dla potrzebujacych na rozne dolegliwosci,wirusy i chorobska prosze: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 co by wam i waszym pociechom na zdrowie wyszlo;) powiem wam ze i ja dzis bylam na szopingu :D i wypatrzylam sobie takie cichobiegi ale nie bylo mojego numeru😠no nic teraz tyle sie tego w sklepach wysypalo ze napewno cusik wybiore na temoje szkietki:P Hugo psiulek zaszczepiony?a jak go nazwalas-bo jak pisalas to przegapilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u mnie ciepło i słonecznie,trzeba będzie czarne na dłufg spacer wziąć :) wczoraj byłam w centrum ogrodniczym,kupiłam sobie nawozy,żonkile w doniczce,ziemie (będę daturę do ziemi wsadzać,na korytarzu sobie postoi zanim się całkiem ciepło nie zrobi) normalnie ogrodniczka się ze mnie zrobiła bo i rzeżuchę kupiłam i będę siać coby trawka pod baranka na świeta była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzz pomocyyy ... prezent dla 30 paro letniego facia na urodziny :O:O co mozna takiemu kupic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy ile chcesz przeznaczyc......no i czy dobrze sie znacie moze jak lubi dobry alkohol to jakiego whiskacza:Palbo sa w zestawach trunki z kieliszkami na przyklad no kurcze niewiem kobiecie zawsze łatwiej- nawet taka pierdolka do domu ucieszy ;) a ja sie pochwale ze zesmy se sprawili szkielko(tv :P ) do sypialki i tera to juz chyba wogole z tamtad nie wyleziemy :P zrobie w koncu te fotki bo sypalnie skonczylismy malowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pepunia ja tyz chce fote ;-) pestka jak dobry znajomy,z ktorym sie czesto spotykacie,moze kup duza antyrame i jesli masz jakies foty z tymi znajomymi to taki misz-masz zrob mieszanke fot w ramie,jesli pali to moze jakas zapalniczke np Zippo,albo alkochol ledwo dzis wstalam kuzwa zmeczona jestem,a jeszcze 2 ciezkie dni przede mnaa buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no nie pali .. zdjecia mam ale jakos tak on chyba nie pasi do ramek na scianach hehehe .. cholera nie wiem no ... tu zawsze mamy problem co dla 8 latka kupic ahaha a tu dla tyakiego konia :D a ja zdecydowalam 4 lata temu , ze wyrzucam TV z sypialni :D :D to nie jest miejsce na ogladanie :P :P i to byla dobra decyzja .... w porownaniu tych wszystkich lat ogladania TV.... w sypialni :D tez hcce fotki pepunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka kup mu to co kiedys kupiliscie memu R hehehehe ucieszy sie chlop :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×