Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ u mnie dzis cieplo...super normalnie ale niestety bylam w szkole i jutro tez test mialam i zaliczylam go dobrze jutro znowu mam na rano i bede krocej spala bo przecie czas przestawiamy :O pestka to dobrze ze spytalas...bedziesz miala to z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka sie dubluje :D jutro wyjezdza gosc w koncu bedzie mozna gotowac jedna zupe na 3 dni ;) jak minal dzis dzien - milo co robiliscie - [przerazone oczy] gdzie byliscie - tutaj (pytalam pod domem kolezanki) a wczesniej - w miescie ile mozna wymyslic pytan na ktore mozna odpowiedziec jednym wyrazem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pogoda sie zepsula jest chlodno i pochmurno Pudelko no i mozesz odetchnac;) martoszka🌼za test-wiadomo za kim corcia taka zdolna;) Ciastek jeszcze kilka dni i juz w nowym domku:D..kuzwa ci powiem ze ja tez juz ledwo zipie,w robocie niezla harowa bo kazdy chce gruntowne porzadki na wiosne i napierdzielam nadgodziny:O no i w domu to samo... no i dodatkowo przygotowania do przyjazdu moich rodzicow;) za 3 dni urlop:D i w czwartek jadymy po nich do polandii:D trzeba w koncu z wyrka sie wyrechlac w poludnie jade do szpitala do mojej kolezanki-u ktorej bez zmian:( w spiaczce jest juz 2tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pogoda sie zepsula jest chlodno i pochmurno Pudelko no i mozesz odetchnac;) martoszka🌼za test-wiadomo za kim corcia taka zdolna;) Ciastek jeszcze kilka dni i juz w nowym domku:D..kuzwa ci powiem ze ja tez juz ledwo zipie,w robocie niezla harowa bo kazdy chce gruntowne porzadki na wiosne i napierdzielam nadgodziny:O no i w domu to samo... no i dodatkowo przygotowania do przyjazdu moich rodzicow;) za 3 dni urlop:D i w czwartek jadymy po nich do polandii:D trzeba w koncu z wyrka sie wyrechlac w poludnie jade do szpitala do mojej kolezanki-u ktorej bez zmian:( w spiaczce jest juz 2tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis wystep w szkole u Gabi az 3 godziny ..... dzizys .. i jeszcze ide sama . chyba tam nie usiedze hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u mnie też pogoda się zepsuła,chłodniej i słońce znioknęlo Pudełko to rozumiem,ze robisz imprezkę ze chata opusteszeje z "egzotycznego" gościa ;) 2 tygodnie w śpiaczce.....co lekarze mówią,to dobrze,że tak długo? Martoszka dla ciebie testy to pikuś,pan pikuś :D a ja zamist prać dywan w sypialni to kupiłam nowy wczoraj ,oczywiście footra musiały od razu wypróbowac czy jest wygodny kto dziś idzie z palmą do kościoła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u mnie też pogoda się zepsuła,chłodniej i słońce znioknęlo Pudełko to rozumiem,ze robisz imprezkę ze chata opusteszeje z "egzotycznego" gościa ;) 2 tygodnie w śpiaczce.....co lekarze mówią,to dobrze,że tak długo? Martoszka dla ciebie testy to pikuś,pan pikuś :D a ja zamist prać dywan w sypialni to kupiłam nowy wczoraj ,oczywiście footra musiały od razu wypróbowac czy jest wygodny kto dziś idzie z palmą do kościoła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnioe w nocy padalo w dzien super i cieplo pepunia jeju 2 tyg. w spiaczce ...aby sie wybudzila ja dzis w szkole bylam ...robilismy maski przedziwaczne na twarz :P ale jestem padnieta...starym czasem wstalam o 4:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnioe w nocy padalo w dzien super i cieplo pepunia jeju 2 tyg. w spiaczce ...aby sie wybudzila ja dzis w szkole bylam ...robilismy maski przedziwaczne na twarz :P ale jestem padnieta...starym czasem wstalam o 4:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis cieplo a padalo w nocy pestka jak tam na wystepie bylo...i czemu masz nie usiedziec? :) pepunia jeju 2 tyg. w spiaczce...aby sie szybko wybudzila ja dzis padnieta...starym czasem wstalam o 4:30 bo znowu mialam zjazd w szkole dzis byly praktyczne zajecia i robilismy jakies dziwaczne maski na twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wyslalam pest nie bylo a jak napisalam drugi to sie dwa pokazaly....co jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysiedzialam :D no 3 godziny na dupie troche ciezko nie :D bylo super ... nauczyciele , dyrektorzy jako smerfy :D postacie historyczne , Lady gaga , Abba , Tina Turner .. czy jak jej tam :P potem dyrekcja tanczyla thiller Michaela Jacksona buehehee jako zombi :D no az plakalam ze smiechu ... tego bylo tyle , ze sie nie da opowiedziec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pamiętam o Was, żyję ale totalnie nie mam czasu na poczytanie na niewiele mam czas... buźki i do szybkiego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciemno u mnie hhehehee po tej zmienie czasu :D :D eternity a co oni ci tam robia?? ilez ty pracujesz?? 15/24?? zarcik .... wracaj do nas szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co to za czkawka kafateryjna? ;) i nowy tydzien zaczynamy :) oby szybko zlecial ;) wlasnie zamowilam sobie okulary http://www.okularypolaroid.pl/8/308 musze miec cos do jazdy choc u mnie tez sie slonko gdzies schowalo i pada od czasu do czasu moj k wczoraj zapomnial ze czas zmieniamy, zakret :D znowu cos spac w nocy nie moglam milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka my tez jakos spac nie moglismy,ledwo zyje normalnie,mala walesala sie o 2 w nocy to musialam wstawac,stary podziebiony tez nie spal no i deszcz pada na dodatek i postanowione przeprowadzka w sobote,wczoraj sufit i sciany zamalowalismy i 3 szafki skrecilismy ,sciany beda w kolorze jasnej zywej zieleni a szafki brazowe :p,dzis jeszcze 2 scianki wyrownac trzeba a glazura juz po przeprowadzce jak meble beda staly,takze swiat nie robie w tym roku ooooooooooooooooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka my tez jakos spac nie moglismy,ledwo zyje normalnie,mala walesala sie o 2 w nocy to musialam wstawac,stary podziebiony tez nie spal no i deszcz pada na dodatek i postanowione przeprowadzka w sobote,wczoraj sufit i sciany zamalowalismy i 3 szafki skrecilismy ,sciany beda w kolorze jasnej zywej zieleni a szafki brazowe :p,dzis jeszcze 2 scianki wyrownac trzeba a glazura juz po przeprowadzce jak meble beda staly,takze swiat nie robie w tym roku ooooooooooooooooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim [cześć ] :) u mnie pada deszcz :O Pestka ja myślałam,że to przedstawienie w szkole to coś o świętach....kurczaczki,pisanki,wjazd Jezusa z palmami.....a tu całkiem fajna zabawa była Pudełko nie mogłaś szybciej dać hasła,toć na bank bym na tą imprezkę do ciebie podjechała :D przyjaciółka mi się zakochała.....czuję się ostatnio jak Ula z "Nigdy w życiu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim [cześć ] :) u mnie pada deszcz :O Pestka ja myślałam,że to przedstawienie w szkole to coś o świętach....kurczaczki,pisanki,wjazd Jezusa z palmami.....a tu całkiem fajna zabawa była Pudełko nie mogłaś szybciej dać hasła,toć na bank bym na tą imprezkę do ciebie podjechała :D przyjaciółka mi się zakochała.....czuję się ostatnio jak Ula z "Nigdy w życiu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim [cześć ] :) u mnie pada deszcz :O Pestka ja myślałam,że to przedstawienie w szkole to coś o świętach....kurczaczki,pisanki,wjazd Jezusa z palmami.....a tu całkiem fajna zabawa była Pudełko nie mogłaś szybciej dać hasła,toć na bank bym na tą imprezkę do ciebie podjechała :D przyjaciółka mi się zakochała.....czuję się ostatnio jak Ula z "Nigdy w życiu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze....dlaczego aż potrójnie!!!! Euforka okularki fajne...ale dla mnie polaroid to już na zawsze będzie się kojarzył z aparatem co od razu zdjęcia wypluwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×