Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ eternity, z dziecmi w domu, co? mnie tez by glowa odpadala :o oby tylko do 17 :o dzisiaj nie mam ochoty na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chcialam sie przywitac po urlopie ;) od jutra do tyry wiec bedzie brak czasu,pewno pod koniec tygodnia wlize do was;) poki co sie melduje i uciekam bo odkurzylam rowerek do cwiczen:O wiec ide popedalowac :) 👄 dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chciałam napisac ze straszna ta tragedia:( moja kolezanka tez odeszla...przegrala walke z rakiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi Pepunia :( a no skończyła się robota dla jednej firmy ale już zdążyli zadzwonić że jest następna od jutra nie lubię zmieniać .... trzeba się wbijać od nowa jutro napiszę co i jak a w domku to z całą rodzinką bo mąż ma urlop drugi tydzień bo i dzieci mają wolne ze szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pepunia przykro mo bardzo... u mnie nic nowego Izzy pomimo stosowania leków przeciwko ciaży urojonej ma mleko w cyckach (załamka) oszalałam i zgłosiłam 2 suki na 3 wystawy pod rząd,a teraz żałuję....bo pogoda na weekendy zazwyczaj do dupyma ja bardzo nie lubie patrzeć jak moja praca spływa z deszczem jutro zawozimy bokserkę z domu tymczasowego do domu stałego pod Legnicę niewykluczone,ze czeka mnie tez wycieczka do Bytomia po afgankę,którą facet chce oddać ponieważ zrobiło się tak "psiejsko" więc poszłam odreagować na zakupy i kupiłam czarną szmizjerkę i spódniczkę w kolorze soczystej czerwieni......teraz dokupię biała bluzeczkę i bedę jak ta flaga narodowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pepunia, bardzo mi przykro z powodu przyjaciolki Izunia, lo matko, ciaza urojona u psa? no o czyms takim to ja jeszcze nie slyszalam!!! Powodzenia na wystawie! u mnie slonce i cieplo, szkoda ze zamknieta w 4 scianach jestem :o pospacerowaloby mi sie po parku ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz tylko 2 wystawy przede mną,odwołali ta w Inowrocławiu z powodu żałoby narodowej ja rozumiem powody,nikt nie mogł czegoś takiego przewidzieć ciekawi mnie bardziej czy oddadzą pieniądze czy przełożą na inny termin w Legionowie tez odwołali,będą zwracać pieniądze,ale pomniejszone o koszt katalogu,który (uwaga!) można sobie u nich w oddziale odebrać no ja juz czuje jak ludzie np z Katowic czy Poznania będą jechali pod Warszawę po ten katalog (który zresztą w tej chwili i tak do niczego nie jest potrzebny) a ciąza urojona to częste zjawisko u suk,które mają silny instynkt macierzyński i do tego w dobrych warunkach żyją jak to mój wet mówi - z dobrobytu się im w głowie przewraca i marzą o szczeniaczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my dzis w nocy jedziemy, powiem Wam ze tak mi sie nie chce ze masakra,po prostu mi sie nie chce jechac................poza tym wczoraj rozmawialam na skypa z zona szwagra i tyle rzeczy sie dowiedzialam ze wgole odechciewa sie wszystkiego......................do wtorku n-pnego laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurde cos kiepsko sie czuje w nocy sie zle czulam sama nie umiem okreslic co mi ciastek pomimo wszystko miejmy nadzieje ze bedziesz zadowolona z tego wyjazdu czekamy na relacje;) poleze do 7 i do roboty sie trza zbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja znów w domu 😠 ta robota była tylko na wczoraj doope pierdołami zawracają ale już im powiedziałam że jak coś to chociaż na cały tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia nie znam się na ciążach urojonych ale oby szybko przeszło ! Ciastek szerokiej drogi i udanego pobytu i zabawy!(mimo wszystkich tych info ) Pepunia 🌼 może to tylko jednorazowe złe samopoczucie od pogody albo ciśnienia ? Pestka a jak tam Dawid w szkole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek będzie dobrze,zobaczysz! baw się dobrze na tym wyjeździe i weselu! coś spać nie możecie dziewczyny....może po prostu dopiero teraz jest to przesilenie wiosenne i dlatego? ja to mam bardziej problemy z obudzeniem się ;) i coś na poprawę nastroju ;) http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/1267799697_by_Depski89_500.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pepunia przykro mi z powodu kolezanki:( Ciastek udanego wyjazdu ! Izunia wspolczuje-oby szybko ta urojona ciaza przeszla ! Ja o tragedii uslyszlam w radiu w sklepie i myslam-ze sie przeslyszalam ! Za Kaczynskim nie bylam-ale... to tez czlowiek,zginelo tyle osob ech Eternity maja Twoje dzieci tez ferie?to moze wyskocz gdzies z nimi :) nastepna praca szybko sie znajdzie! To teraz Wam powiem za co mialyscie trzymac kciuki:) Zaokolo 3 tyg otwieram swoj maly biznes;) niemam czasu by z Wami popisac bo albo pracuje w center parcks albo sie szkole do zawodu;)albo siedze robotnikom na plecach i pilnuje by czegos nie spaprali:P Mam juz za soba kladzenie podlog,sufit i czesc mebli Lokal musialam caly odnowic bo tam przez 25 lat nikt nic nie zmienial Na maila Wam wysle dokladnie -co to za biznes hihi Mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hugo nie widzialam wczesniej twojego posta super ze sie odezwalas i ze dobre wiadomosci nam przekazujesz czekam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity dzieciaki maja wolne 2 tyg teraz :) ale Dawid przed swietami juz sie poprawil i chodzi na caly dzien :) oczywiscie obiady w poludnie w domu je :) czy wy tez macie te pojobane reklamy o robieniu testow na gorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hugolina ciesze sie bardzo ze sie udalo!!!!:Dteraz zyczyc tylko powodzenia:) :D ehehe Izunia dobre zdjecie :P z tyłu blondi a z przodu ....hehehe eternity faktycznie taka robota jest dobijajaca-nie mogliby dac czegos na stale do cholipki😠 pestka to super ze maly juz sie przyzwyczaja ;) kurde ja tez mam te reklamy i sie pokusilam zeby test na zdrowie zrobic- test skonczylam a tam mi wyskoczylo ze aby przeczytac wyniki trzeba smsa wyslac HA HA HA pfffff normalnie kretynow z ludzi robia,trza bylo na poczatku ta informacje zamiescic to by pewno znikoma namiastka spolecznosci wlizla na to o zbieram sie do pracy milego dzionka 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) pepunia jakby napisali na początku,że za wynik testu trzeba zapłacić to nikt by nie wchodziła....a tak zawsze się ktoś skusi ;) Hugolina zostanie lada momencik busineswoman,gratuluję!! ja jutro zaś jadę do Bytomia po.....afgankę,facet ją oddaje,bo doszedł do wniosku,ze nie potrafią się dogadać szkoda,że doszedł do tego dopiero teraz gdy sunia ma już 3,5 roku,a ma ją od szczeniaka i jeszcze muszę tam dotrzeć do 14,bo odbiór psa ma się odbyć gdy jego synek bedzie w szkole (8 lat) ech....najbardziej to mi żal tego dziecka,bo na pewno bardzo to przeżyje,no i tej suni ktoś lubi żmudną robotę? zachciało mi się nowych firanek do salonu ( w sumie na 5 metrów) i teraz muszę ściągnąć taśmę,aby się fałdki ułożyły i co gorsze-poprzyczepiać te agrafki z kółeczkami na których będa wisieć....już drugi dzień się do tego zabieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja tez chce zdjecia! Izunia jak chcesz niepotrzebny katalog to moge Ci go odebrac :) i wysłac:) w Legionowie jestem ze dwa razy w tygodniu :) poza tym mam tam przyjaciół psiarzy to pomogą :) a co do testow, to czesto jest tak ze koszt to jest iles groszy ale... no wlasnie, jesli zaplaci sie za pomoca paypala :D a jak sms to 24 zlote :D kiedys bylo glosno o takim tescie ze diete pozniej przesylali i wlasnie taki przekret byl ale opisane na koncu , malymi literkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko dzięki za chęci,ale ja do Legionowa psa nie zgłaszałam :) opisałam jedynie jaka sytuacja tam była,bo co poniektórzy to bardzo się burzyli,że to przegięcie że wystawę odwołali i to szczyt z tymi katalogami mi też przepadła wystawa,ale w Inowrocławiu,w tą niedziele miała byc....ale rozumiem i akurat dla mnie to nie jest wielki problem a w Czarnowie też bywasz,bo się zastanawiam czy na coursing się tam w maju nie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×