Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

aaaaa bylam dzis na zebraniu u malolata :D juz pomijajac to co uslyszalam to dostalam jego prace klasowa z techniki odpowiedzi na pytanie jakie sa niebezpieczenstwa zwiazane z jazda na rowerze - odpowiedzi mojego syna - jest ryzyko potrącenia drzewa a żdrodła prądu - kabel i wtyczka :D:D:D:D:D:D:D:D:D nawet nauczycielka wyła ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend i spowrotem zaczyna sie wstawanie :P a Pudelko jak bedzie w Belgii to do mnie wpadnie bo ciastka ni ma hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol kurde hehehe, internet mi sciaga w domu ,wiec wpadlam se ,wczoraj bylo ladnie a dzis jakos chujowato,mam nadzieje ze jutro bedzie cieplo ,kiecka malej Florydowska phi (na zdjeciu wygladala lepiej niz w rzeczywistosci) bazarowka doslownie z wyprofilowanym biustem -dla 8-latki !!!! malo tego za szeroka , u krawcowej jest wlasnie, atmosfera tez dupiasta wielkie panstwo nawet z synami wczoraj tatus i mamusia nie mieli ochoty posiedziec i pogadac, no ale za to ziec jest -nazwany synem, i coreczki to cala rodzina reszta to kuzyni, normalnie zaluje ze tu przyjechalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastekl a moze do m,nie masz blizej to wpadnij...masz przecie auto hahaha patrzcie jakie ludzie maja pomysly http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7200894,Rekordowa_kula_z_gumek_recepturek.html 🌻Jest jeden niezawodny sposób brania z życia najwięcej jak się da:rozkoszować się obecną chwilą🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek w takim wypadku to nawet i do mnie masz bliżej ;) jak nie wytrzymasz to po prostu spiżdżaj a resztę zaraz doczytam bo tyle co siadłam i muszę wstać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie wlasnie wyja syreny...o tej godzinie rozbvil sie ten samolot zreszta ce co w PL to tez slyszycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo fajnie wam a co tu tak pusto? ja jutro mam gosci a jakas jestem z lekka przeziebiona...cos mnie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) w piątek pojechaliśmy do Bytomia odebrać afgankę,okazało się,że pan ją oddaje jak właśnie ma cieczkę,w domu tymczasowym pies :O co było robić? przytachałam do domu od piątku prawie non stop na telefonie wisiałam,ale dziś Torri zawożę do DT pod Poznań,ufff Ciastek,a może do Poznania masz bliżej? ;) ciekawi mnie po co w sukience dla dziewczynki wyprofilowany biust?? ma sobie napchac waty czy też ma odstwać,bo przecież nie ma co sobie włożyć w to profilowanie :P Pudełko to jest Czarnowo,nie Czarnów i to jest gdzieś pod Warszawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ chcialam sie przywitac i dobrej nocki zyczyc;) jutro wieczorkiem poczytam ;) papule dziewuszki milych snow🖐️ 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj mialam gosci caly dzien i jakos dzionek zlecial pogoda narazie ok ale ma sie ochladzac z dnia na dzien pestka jak wypad nad morze? Izunia jak Torri dowieziona szczesliwie? o sukience z wyprofilowanym biustem przemilcze...czekam na foty bo chetnie zobacze jakto wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no spoko troche wialo nad sama woda ale dalej bylo cieplo :) dzis oczywiscie pierwszy dzien po wolnym do szkoly i Dawid znow plakal ze on chce do domu :O sie odzwyczail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pusto było bo ja na przykład byłam bez neta od piątkowego wieczora 😠 dlatego mi tego posta wcześniej zżarło bo już zrywało połączenie pogoda mi zszarzała dzisiaj ale nadal ciepełko i bezdeszczowo - przez weekend ludziska już na letniaczka biegali - koszulki na ramiączkach , spodenki , klapeczki :D no ale jak w sobotę w cieniu było już 22 a w słońcu termometr pokazywał nawet 28 to się nie dziwię ;) Pestka może to tylko dziś był płacz - zaraz sobie przypomni że w szkole jest fajnie i jutro już będzie normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Torri wczoraj o 14 zawiozłam do nowego DT,dziewczynka z całą wyprawką pojechała,wykąpana,odrobaczona i zabezpieczona kropelkami przed kleszczami Aga (u niej jest Torri) swojego pierwszego afgana miała z poznańskiego schroniska,zupełnie jak ja!! wypiliśmy wspólną kawkę w ogródku i z czystym sumieniem zostawiłam u niej suńkę,tam tez ma dwie kolezanki,w tym jedną afgankę :) ja też bym sobie pojechała nad morze....ale głupia zawaliłam się wystawami i nie mam wolnego weekendu na razie Eternity ale teraz już net śmiga? u nas też cieplutko i niektórzy biegają z gołymi nogami i w krótkim rękawku Pestka będzie dobrze z Dawidem,wydaje mi się że za kilka dni już bez płaczu będzie :) u nas w windzie dziś pojawiła się kartka : Prosimu domykac drzwi windy na VI piętrze.Niedomykanie uniemożliwia korzystanie z windy innym lokatorom przed chwilką wróciłam z psami,jest dopisek :D przyjęliśmy do wiadomości,proszę zgłosic do ADM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dobrze ze duzo nie naskrobalyscie to nie musialam duzo czytac;) nad morzem nie bylam -ale opalalam sie na ogrodzie i mam dekolt zjarany:Ozaczyna mnie swedziec wiec chyba mi skora zejdzie hihi Pestka moze Dawidkowi za 2 dni przejdzie?ja dzis tez do szkoly:O i tez bym poplakala;) tak mi sie nie chce jechac:P Ciastek wracaj do domu jak tam jest zle ! Izunia kolejna sunia uratowana ! brawo Bylam dzis w Roermond na zakupach:D kupilam pare bluzeczek sobie i malej-ona tak rosnie ze wszystko za male co w szafie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ internet śmigaŁ .. do jakiejś 11tej wczoraj dopiero dziś rano włączyli znów jakiś problem jeszcze wczoraj znaleźli "panowie inżynierowie" :o za karę obniżą nam rachunek :P najśmieszniejsze że był komunikat na początku połączenia na ich numer serwisowy ,że w kodach pocztowych z końcówką 4, 7 i coś tam jeszcze jest problem techniczny i że pracują nad nim a my mamy końcówkę 3 (no ale już blisko rejonu 4) a dowiedziałam się że na 7 internet był normalnie przeżyć można ale wkurzające jest :P Hugo maila nasmarowałaś ?????? czy to tylko ja nie dostałam? :P zimno coś dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity maila zaraz nasmaruje hihi bo jutro znow caly dzien w pracy i znow zapomne Pestka brrr no slychac te strzaly :O ja slyszalam ze podobno w nocy przed tym wypadkiem widziano prezydenta rosjii z naszym premierem spacerujacych wlasnie tam-gdzie zdarzyl sie potem ten wypadek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poslalam maila:) Eternity dawno na blogu nie bylam-ech jakie te tulipanki sliczne sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×